Чучер Сандево
Подкатегорија:
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Ormanche - Stalaza za Hi Fi Komponenti

Ormanche-stalaza na trkalca za hi fi komponenti. 40 e.


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 12:37  НОВ ОГЛАС

Prodavam Vintage Zvucnici Pioneer

Zvucnici pioneer vintage ekstra sochuvani 120 e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:35Prodavam Zvucnici Phonic 2x150W

Zvucnici phonic skoro novi 12ki 2x150w 170e


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:35Prodavam Profi Zvucnici 2x400W

Profi zvuchnici 2x400w ispravni sochuvani 200e.


200 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:35  НОВ ОГЛАС

Prodavam Profesionalno Pojacalo za Vuferi Biema BF300

Profesionalno pojachalo za vuferi biema bf 300. Socuvano & ispravno 3...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 12:33Prodavam Radio Telefunken 1941god

Radio Telefuken 1941 god ispravno. Sochuvano 120 e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

23 ное 17:28Prodavam Zvucncici JBL Control One

Jbl zvucnici contol one sochuvani ispravni 65e.


65 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

23 ное 10:31Prodavam Vufer za Kola JBL GTO1260BR 1000W

Jbl gto 1260 br bas vufer za kola 1000w ispraven. sochuvan 100e.


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

23 ное 10:31Prodavam Pojacalo Yamaha P4500 2x300W

Profesionalno pojacalo jamaha. P 4500 ispravno sochuvano 2x300w rsm 3...


330 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 ное 11:11Prodavam Resiver Yamaha RX-V440RDS

Rasiver jamaha rx v 440rds ispraven sochuvan 130e.


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

21 ное 11:11Prosavam Sistem Sony

Sistem soni komplet so zvuchnici ispravni & sochuvani 120e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

21 ное 11:11Prodavam Pioneer CDJ 800 MK 2

Prodavam pionir cdj 800 mk2 ispravni & sochuvani, 2 komada 450e.


450 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

21 ное 11:10Prodavam Profesionalno Ozvucuvanje za Diskoteki,Barovi & Sl.

Прoдaвaм професионално oзвучење зa дискoтекa, бар или кафич и свади и...


2.800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

21 ное 11:10Prodavam Zvucnici Yoko 2x120W

Zvuchnici yoko 2x120w ispravni sochuvani 80evra


80 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 ное 13:19Prodavam Resiver Denon DRA-500AE

Prodavam Resiver Denon DRA-500AE socuvan, ispraven, vo odlicna sostoj...


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

19 ное 13:18Prodavam Aktiven Vufer so Sateliti Logitech Hercules

Aktiven vufer so sateliti logitech hercules. Super chist zvuk 70e.


70 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 ное 13:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам