39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pumpa za mast mazalica

Nova se postavuva na kofa


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:01Pnevmatski ventil ventili пневматски вентил вентили

Исправни вентили еден ф150 мм другиот ф50 мм тој од 50мм е прохром


100 €
или предлог цена
Денес 11:57Редуктори редуктор reduktor reduktori

Аголни редуктори 1/1 пренос на 90степени со машка и женска осовина ф...


200 €
или предлог цена
Денес 11:56Elektromotor elektromotori motor elektro електро мотор

Голем избор на електромотори и редуктори


5 €
или предлог цена
19 јан 14:36Kuki za kran

Novi do 10 tona


50 €
или предлог цена
19 јан 14:35Bateriski kutii od racen alat Bosh

Prazni kutii od racen alat


5 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
10 €
19 јан 11:49Strafilica штрафилица strafilici

Novi germanski proizvodstvo mali bateriski strafilici


30 €
или предлог цена
15 јан 22:45Reduktor reduktori редуктор редуктори

Голем избор


1 €
или предлог цена
15 јан 22:44Reduktor za digalka редуктор за дигалка

Не е користен со редукција од 30/1


150 €
или предлог цена
15 јан 22:43pistol za farbajne novi

novi pistoli za farbajne prajcame po kargo niz cel mk


999 МКД
или предлог цена
14 јан 10:45brener na plin

novi breneri na plin prajcame po kargo niz cela mk


599 МКД
или предлог цена
13 јан 10:36Vibrator vibromotor vibro motor вибратор vibratori

1.2 kw 980 vrtezi 98.4 kg teski vibratori od holandsko proizvodstvo v...


5 €
или предлог цена
07 јан 18:56Pumpi pumpa пумпи пумпа

Големи нови


400 €
или предлог цена
07 јан 18:53Табла за проектирање tabla za proektiranje

Zacuvana


100 €
или предлог цена
07 јан 18:52Hidro pumpa za volan хидропумпа за волан

Исправна пумпа за волан извадена од вилушкар


100 €
или предлог цена
07 јан 18:52Вулканизерска машина демонтерка

Вулканизерска машина демонтерка за вадење гуми можи замена


5 €
или предлог цена
25 дек 12:54ajva lemilica 100w

novi ajvi za lemejne 100 w prajcame po kargo tel za kontakt : 076...


299 МКД
или предлог цена
21 дек 10:23industriski fen 1800w

nov industriski fen 1800w prajcame po kargo niz cela mk


999 МКД
или предлог цена
07 дек 09:55novo mengeme

novi mengemina prajcame po kargo niz cela mk


1.999 МКД
или предлог цена
21 сеп 09:50kamen za golema i mala brusilica

- GeHOCK za golema brusilica 230x1.9 10parcina vo pakovajne 800 dena...


800 МКД
или предлог цена
06 сеп 11:26KAMERA ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

Se prodava kamera endoscop za hobi upotreba za pregleduvanje na nedos...


999 МКД
или предлог цена
27 авг 10:01Mebel ....Alati

Set za premestuvanje na mebel vo domot Max: 150kg


1.000 МКД
или предлог цена
29 апр 18:35Remenici

Kontakt Mite 075 620 577


6.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:14Remenici

Kontakt 075 620 577


4.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:10Alati

Alati


1 €
или предлог цена
16 мар 14:33Einhell

Einhell


8.000 МКД
или предлог цена
09 мар 10:42Hilti

Ingco


5.000 МКД
или предлог цена
09 мар 10:40Laser

Laser


3.000 МКД
или предлог цена
09 мар 10:38Oksigen

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
12 фев 19:53БРУСАЛИЦА (не исправна)

ПРОДАВАМ БРУСАЛИЦА-НЕ ИСПРАВНА, КОЈ ЗНАЈ ДА ЈА ПОПРАЈ ЌЕ ИМА УБА МАЛА...


700 МКД
или предлог цена
01 фев 21:30motorna pila elektricna novi

novi elektricni motorni pili ruski -dolzina na mac 40 cm -mojcno...


3.500 МКД
или предлог цена
24 дек 15:23Се продава дизалица за коли и манометар за CO2

Дизалица за коли - дизалицата е нова , механичка,донесена од Шведска....


200 €
или предлог цена
29 ное 18:14Се продаваат електромотори

Електромотор со јачина од 4,5 коњски сили со 1400 обртаи во минута. ц...


250 €
или предлог цена
29 ное 18:13DELOVI ZA MASINI ZA LIENJE PLASTIKA I METALI

Delovite se za masini za lienje na plastika i na oboeni metali. Razn...


1 €
или предлог цена
10 јул 16:08ALAT ZA MONTAZA NA MUTERI (M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12)

SE PRODAVA NOV ALAT ZA MONTAZA NA MUTERI M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12,, ...


6.500 МКД
или предлог цена
27 дек 10:06Се бара Циркулар (половен) за камен сечење (на вода)

Барам за домашна употреба циркулар статичен. Потребно е да биди на в...


1 €
или предлог цена
01 окт 14:20GLANC PAPIR,SMIRGLA

PRODAVAM GOLEMA KOLICINA NA GLANC PAPIR VO RAZNI DIMENZII I KOLICINI....


1 €
или предлог цена
05 авг 09:25Brusni ploci

Brusni ploci TRENNSCHEIBE STAHL-STEEL-ACIER-STAL MADE IN GERMANY ...


1 €
или предлог цена
05 јун 17:16METALNI SANKI

Dolzina - 90cm, Dolzina za sedene – 67cm, Sirina – 30cm, potpiraco...


1.500 МКД
или предлог цена
09 фев 19:05Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам