Аеродром
                   
1649 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Macbook Pro 16" 2020 Со AppleCare+

Продавам Macbook Pro 16" Mint Condition ( без гребнатинка) 10 циклуси...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

23 јан 22:50Промовирано

RASPRODAZBA

RASPRODAZBA


1 €
или предлог цена
Денес 14:48PROFESIONALNI.KVALITETNI I TOCNI SERVIS ZA KOMPJUTERI NA POV

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 14:42Nintendo switch

Se prodava nova 30 in 1 game collection vol.2 igra za nintendo switch


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:47Asus TUF A15 Ryzen 7 4800H GTX 1650Ti 16GB RAM

Состојбата му е како да е нов, без знаци на користење, гаранцијата му...


35.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
36.000 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:004g ruter

4g ruter zte malku koristen


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:17  НОВ ОГЛАС

apple mini 1 ist kako nov bez tocka voopsto ne e sluzen

odlicen nov tablet


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Денес 10:44Nova gejming konfiguracija so monitor 22 inch acer

GPU : rx 580 8gb (polovna vo odlicna sostojba) CPU : i3 10100f nov ...


30.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
31.500 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 10:30Nova gejming konfiguracija

Gpu : rx 580 8gb ( polovna vo odlicna sostojba ) Cpu : i3 10100f nov...


27.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
28.500 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 10:30Se prodava desktop pc i5 4570 8gb ram RX570 4gb 120gb ssd

Cpu:I5 4570 3.20ghz M-board:Biostart TB85 Lga 1150 Gpu:Amd RX570 4G...


15.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 09:51Acer Aspire V5-431 14-inch PRODAVAM nk

Prodavam Acer Aspire V5-431 14-inch.Odlicno socuvan kako nov,mnogu ma...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:42Dell Latitude E5450 14" Core i5 PRODAVAM

Prodavam DELL LATITUDE e5450 sodocking station odlicno socuvan ..bat...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:22MacBook Air 2017 13inc, corI5 PRODAVAM

Prodavam Macbook air 2017 odlicno socuvan , bez nijedna grepka ili os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:04TASTATURI ZA SITE MODELI POLOVNI i NOVI

kontakt 076 777 797


По Договор
или предлог цена
Денес 08:10Компјутер со одлични карактеристики

Се продава компјутер со следните компоненти: процесор i7 2600 cpu 3....


250 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
16.000 €
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 08:02Laptop HP ENVY dv6t, 16GB RAM, 768GB HDD, 128GB SSD, GeForce

Prodavam: HP ENVY dv6t-7300 CPU: i7-7300 (quad core) RAM: 16GB ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:15GIGABYTE P750GM…..NOVO….NOVO

GIGABYTE P750GM…..NOVO….NOVO…kutija,celofan,neotvoreno


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 06:07MACBOOK PRO 2017 MIDDLE, i7, 16 GB RAM, 256 SSD KAKO NOV

MACBOOK PRO 2017 MIDDLE TOUCH BAR, i7, 16 GB RAM, 256 SSD, SO 2 GRAFI...


950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 06:07rig so 6 graficki karti, so garancija

prodavam rig so 6 graficki koi se pod garancija.1*3090rtx rog strix 2...


2.300 €
или предлог цена
Денес 05:44  НОВ ОГЛАС

kingston technology fury beast black 4800mhz ddr5 cl38 dimm

16gb kingston technology fury beast black 4800mhz ddr5 cl38 dimm novo...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:31Core i5

Се продава - i5-3470 Processor socket 1155 Контакт: 071-729-778


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:37hp all in one desktop intel i5- 6th- 23 q220nz-23inch

hp all in one desktop i5 6th- 23 q220nz-23inch, zaedno monitor i komp...


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:11LENOVO polnjac (punjac-adapter) za laptoo

Se prodava polnjac za laptop Lenovo 20v_4.5a Polnjacot e Ispraven Moz...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:09Apple AirPort Express A1264 Wi-Fi Base Station

The AirPort Express has two Ethernet ports and a USB port for sharing...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:38Kompjuter Gigabyte E8400, 4Gb RAM, 250Gb HD, Win10 Office

Prodavam kukiste od kompjuter komplet ispraven, detalno iscisten od p...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:30Intel Gamer Intel I5 11400F up to 4.6GHz so gar. 2024g

Конфигурација INTEL GAMER PRIME {so garancija od setek do 08.07.2024...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:35Intel Gamer Intel I3 9100F so garan do 02.01.2023

Intel Gamer Intel I3 9100F 3.60GHz Конфигурација INTEL GAMER PRIME ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:35AMD Ryzen™ 5 7600X nova gejmerska masina 4k

AMD Ryzen™ 5 7600X SAPPHIRE PULSE AMD RADEON RX 6700 XT ASUS TUF Ga...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:31Ipad mini 4

Skoro nov Ipad mini 4 128 Gb Donesen od SAD Perfektno socuvan kako n...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 18:03Gaming PC Intel i5 10th, GTX1660S, 16GB DDR4, 500GB MVMe

Се продава Gaming PC со следниве спецификации: MB: Gigabyte H510M K ...


38.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:55  НОВ ОГЛАС

Lenovo Thinkpad Twist 2-in-1

Se prodava Laptop Lenovo Thinkpad Twist. Mnogu zacuvan, odlicen mo...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:28SSD Diskovi HDD Caddy drzac za Hard Disk - Novi

Maxell SSD 120GB 2.5" SATA III - 999 denari Kingston A400 240GB SATA...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 12:54Se prodava desktop pc i5 4590s 8gb ram 1050 4gb 120gb ssd

M-board:Asus Z97-P Lga 1150 Cpu:I5 4590S 3.0Ghz Gpu:Nvidia GTX 1050...


16.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:31Lenovo Tab3 8" 2/16 /SIM support/KAKO NOV!!

Tablet Marka : Lenovo Model : Tab 3 8" Boja : Siva SIM Status : N...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 11:23Lenovo Tab 4 8 plus,3/16GB/SIM verzija/KAKO NOV

Tablet Marka : Lenovo Model : Tab 4 8 plus Boja : Siva SIM Status...


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 11:22DNV KOMPJUTERI - LAPTOP SERVICE CENTER

DNV KOMPJUTERI -Vi nudi novi i polovni delovi za site vidovi i tipovi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:59Toshiba Satellite Pro R50 i5 ram8g PRODAVAM nk

Prodavam Toshiba Satellite Pro R50-B-12R Notebook 39.6 cm (15.6") HD ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:29Dell Inspiron 15-3537 15,6' CORE I5 8g PRODAVAM nk

Prodavam Dell Inspiron 15-3537 odlicno socuvan ,baterija drzi okolu 3...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:27Lenovo IdeaPad 320-15IAP PRODAVAM nk

Prodavam KAKO NOVVV Lenovo IdeaPad 320-15IAP ,mnogu malku koristen,b...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:55Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 09:50Budzet Gaming PC

.


13.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 09:07Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам