Подкатегорија:
                   
610 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

1TB Toshiba HDD

1TB Toshiba Hard Disk DT01ACA100 2x na raspolaganje od ovoj model


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 18:551TB Seagate Barracuda 7200rpm HDD

1tb hard disk


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 18:54500GB Toshiba HDD

Toshiba DT01ACA050 500gb hard disk


700 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 18:542TB Western Digital Black Edition

7200rpm 64mb cache


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 18:54I3 10100F BOX , H510M H NOVI , SLUSALKI TRACER RAPTOR V2 RGB

Procesorot i maticnata se novi neotvoreni so 3 godini garancija , slu...


8.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 16:24I3 10100F BOX , H510M H NOVI , SLUSALKI TRACER RAPTOR V2 RGB

Procesorot i maticnata se novi neotvoreni so 3 godini garancija , slu...


8.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 16:244g ruter

4g ruter huawei raboti samo so sim na t-home


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 15:06Monitor Philips 19'' LED

Led kristal slika vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
Вчера 10:48Intel Core i7 3770

Продавам половни процесори Intel Core i7 3770


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:18  НОВ ОГЛАС

Monitor Samsung 55 incen

Prodavam odlicen monitor Samsung 22 incen,sliki vo prilig,Pepi 078277...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:26Mini tastatura wireless

Poveke od tri za 500den I8 Wireless 2.4GHz Mini Keyboard Air Mou...


26 јан 19:38Nov Printer i skener vo boja Hp

Prodavam nov printer vo boja Hp 2320 printa skenira i kopira. Plug an...


1.800 МКД
или предлог цена
26 јан 18:52Se prodava graficka Radeon HD4670

Grafickata e stara, sluzi samo surfanje na internet, gledanje filmovi...


700 МКД
или предлог цена
26 јан 12:26Se prodava cpu Pentium G3260

Lga1150 pentium G3260


500 МКД
или предлог цена
26 јан 12:24Zvucnici Kenwood i kasetofon JVC

Cena povolna, moze komplet ili posebno Samo na ovoj broj 078 526 8...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 11:42TerraTec Phase 22

TerraTec Phase 22 spec: https://www.musikhaus-korn.de/en/terratec-p...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
26 јан 10:31Ekran

Evtin ekran 15.4" Orginalen hp compaq nc8430 15.4" Kompletno so me...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 09:28Kupuvam Kingston HyperX Fury 8GB DDR3

Kupuvam Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 na 1866 Mhz, KHX1866C103/8G po ...


1 €
или предлог цена
26 јан 06:58kingston technology fury beast black 4800mhz ddr5 cl38 dimm

16gb kingston technology fury beast black 4800mhz ddr5 cl38 dimm novo...


5.000 МКД
или предлог цена
26 јан 02:24EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB GDDR6

Се продава EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB GDDR6, Dual-Fan, Meta...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
25 јан 22:22Mechanical Gaming Keyboard-Mehanicki tastaturi

1.Redragon K557 RGB Backlit Waterproof Mechanical Gaming Keyboard wit...


25 јан 20:42Case INPOWER Mid Tower куќиште

Одговара за ATX, Micro ATX и ATX плочи✔️ Стаклен панел✔️ Отвор горе...


1.500 МКД
или предлог цена
25 јан 18:40ASUS PRIME H310M-R R2.0 Intel LGA 1151

Micro ATX (MATX) LGA1151 Сите спецификации: https://findhard.ru/en/...


2.500 МКД
или предлог цена
25 јан 18:40Sapphire NITRO+ RX580 4GB RGB

Продавам RX 580 4GB од брендот Sapphire кои ги прават најквалитетните...


7.000 МКД
или предлог цена
25 јан 18:40NOVO PSU 650W GOLD MODULAR

PSU 650W White Shark General 80Plus Gold Full Modular Napojuvanjeto ...


4.000 МКД
или предлог цена
25 јан 17:16NOVO SSD 2.5" 512GB KINGSTON

Kingston 2.5" SSD 512Gb KC600 NOVO!


3.500 МКД
или предлог цена
25 јан 17:16tastatura HP business slim,usb

tastatura HP business slim,so kabel usb,socuvana swiss


25 јан 16:27Sapphire AMD Radeon HD 6670 2gb

Sapphire AMD Radeon HD 6670 / 2GB RAM DDR3 / 128 bit / HDMI, VGA & D...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
25 јан 14:40i7 920 LGA 1366

c/t = 4/8 base-turbo = 2.66-2.93 GHz tdp = 130w soc = LGA 1366 CPU ...


1.000 МКД
или предлог цена
25 јан 13:24Nvidia TNT2 VANTA 16MB

kompletno ispravna


200 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
400 МКД
25 јан 12:07WD 750GB HDD WD7500AARX GREEN

General Information: Brand Western Digital Part # WD7500AARX-00N0YB...


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
25 јан 12:06Prodavam NOV Wi-Fi 6 ruter Nokia WiFi Beacon 2

Tel.: 075-535-000 Prodavam NOV Wi-Fi 6 ruter Nokia WiFi Beacon 2, ...


2.999 МКД
или предлог цена
25 јан 09:27EVGA 850 BQ BRONZE POWER 850W (KAKO NOV)

PRODAVAM ODLICNO SOCUVANO NAPOJUVANJE EVGA 850 BQ BRONZE POWER SUPPLY...


6.500 МКД
или предлог цена
25 јан 09:0216 GB DDR4 (2 x 8 GB) 3200MHz

Prodavam RAM MEMORIJA TWIN GROUP 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) 3200MHz pod ga...


3.000 МКД
или предлог цена
25 јан 00:10AMD Ryzen 3900x BOX

AMD Ryzen 3900x BOX -ЕКСТРА ЦЕНА Неотпакуван на Фактура со гаранција ...


23.800 МКД
или предлог цена
24 јан 18:43Распродажба HDD 1Tb, 500Gb,320Gb, .... 500-1500 денари

Распродажба на исправни, половни HDD 2Tb, 1Tb, 500Gb,320Gb, 250,160G...


400 МКД
или предлог цена
24 јан 18:43MSI RTX 3090 SUPRIM X 24Gb

Се продава графичка карта, најјакиот модел од 3090, не е копана корис...


1.050 €
или предлог цена
24 јан 18:35i5 4590

Socket: LGA1150 Clockspeed: 3.3 GHz Turbo Speed: 3.7 GHz Cores: 4 ...


2.500 МКД
или предлог цена
24 јан 14:41Ryzen 3100 box

Se prodava Ryzen 3100 so Wraith Stealth cooler. Cooler-ot ne e korist...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
24 јан 08:37HDD 3.5

Se prodavaat tri hardiska Ide 3.5 1.Maxtor 80gb x 2 2. Seagate 40gb...


800 МКД
или предлог цена
24 јан 07:05Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам