Тетово
                   
931 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 207 1.6 HDi

Се продава Peugeot 207 1.6 HDi 90кс 2007 год мануелен менувач со пом...


3.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:52Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


11.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:02Промовирано

Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


12.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
Тетово

Автомобили

Вчера 17:28Промовирано

Ford focus odlicen moze zamena

Po perfektna sostojba servisiran i registriran moze zanena so moja il...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:15Ford Tranzit 2.5 dizel

Ford transit 2,5 td patničko 8 1 ispravan Redovno servisiran ,isprave...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:06Lada niva 4×4

Vo odlicna sostojba Generalen servis i Remond pali vozi.Extra Farba ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:01Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


12.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
Тетово

Автомобили

Вчера 17:28SEAT ALTEA 1.9 TDI 77kw

SEAT ALTEA 1.9 TDI 77kw - 2004 - REG 01.03.2023 - KLIMA - AIRBAG - EL...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:00  НОВ ОГЛАС

GOLF 6 1.6 TDI ** 77kw **

GOLF 6 1.6 TDI ** 77kw ** - 2009 - REG + ZELEN 06.07.2023 - TEMPOMAT ...


7.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:58  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz s350 cdi - 09 (brabus paket)

Kolata e vo ekstra sostojba mnogu e cuvana bez mana ekstra motor serv...


19.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:48FIAT Doblo 1.3 M-jet 2012

Se prodava Fiat Doblo 1.3 multijet 66kw Tovarno Godina 2012 Pominati ...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:24  НОВ ОГЛАС

Odlicen Mercedes C200 CDI 2001 Reg Cela Godina Servisiran

076-666-555 076-666-555 Odlicen Mercedes C200 Cdi 2000 Godina Reg...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:23  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 3.0 BiTDI 313 PS QUATTRO 2XS-LINE 2012

AUDI A6 3.0 BiTDI 313 PS QUATTRO 2XS-LINE 2012


25.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:14  НОВ ОГЛАС

Opel Insignia 2.0 TDCI 130 KS 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so maximalen stepen na oprema: ...


8.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:56  НОВ ОГЛАС

VW Golf 1.9 TDI 101 KS Full 2002

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


3.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:05  НОВ ОГЛАС

VW Golf 6 Plus 2.0 TDI 110 KS Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 159.000 km i e so kompletn...


7.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:43  НОВ ОГЛАС

Mercedes E270

Se prodava Mercedes e270 elegance Registriran i servisiran Parking ...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Vw caddy 1.9 tdi dpf dsg avtomatik

Vw caddy 1.9 tdi dpf 4 kluca El stakla Klima 4 novi zimski gumi...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00BMW 118d

Bmw 118d So realni kilometri, registrirana do novembar 2023


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00VW. GOLF 5 20 SDI FUL PERFEKTEN

Golfot e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvoz...


3.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:45  НОВ ОГЛАС

BMW X3

Se prodava dobro socuvan BMW X3 3.0D Xdrive manuel bez nikakov proble...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:45Mitsubishi Colt 1.5 DCI 95 KS Full 2007

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:42Mercedes ML

MERCEDES ML 320 🇺🇸 - 2009 - REG CELA GOD - KLIMA - TEMPOMAT -...


14.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:34Tojota aygo 1.0

TOJOTA AYGO KLIMA SERVO AIRBAG BORD KOMPJUTER ELEKTRICNI STAKLA ...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:34Opel Cosra 1.3 CDTI 75KS ACTIVE 2013

Kolata e kupena od prv sopstvenik Donesena so vozenje od Slovenija ...


5.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.000 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:32SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


11.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:02Bmw 730D Individuall Full Oprema Swiss

Od oprema poseduva: • LTE • Siber. • Bord kompjuter. • Vakum na v...


22.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:54Bmw 318 D F30 Germany

Nosen od Germania Registiran , Full Option F1 Berzini Novi Gumi, Serv...


17.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:52Mercedes C220 Cdi

Registiran 1 God So Novi Gumi, Servisiran Sega, Poliran, Ubav Enterie...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:52Bmw 318 D Swiss

Regiatriean 1 God so Novi Gumi,Servisiran Sega, Atestirani Foli, Prkt...


5.800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:52Golf 16 Tdi 105 Ps God 2011 full oprema

Vozilloto je vo ekstra sostojba ot oprema poseduva :Abs.Esp.Servo.Bor...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:41OPEL VECTA 1.8 BENZIN FUL

Vectrata e vo odlicna sostojba i dobra kondicia za vozenje.Ima ful op...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:36RENAULT MEGANE COUPE 1.6 BENZIN FUL ODLICNA

Renaultit e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motir podvo...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:36CITROEN PICASSO 1.6 HDI FUL PERFEKTNA

Picassoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor pod...


2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:36FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET FUL TOP SOSTOJBA

Puntoto e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:36CHEVROLET SPARK 0.8 BENZIN 2006G.

Sparkot e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:36OPEL MERIVA 1.7 CDTI FUL MOZE ZAMENA

Merivata e vo dobra sostojba bilo nadvoresno vnatresno podvozje i dr....


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:36AUDI A2 1.2 TDI FUL ODLICEN

Audito e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:36OPEL ASTRA 20DTI FUL PERFEKTNA 2004G.

Astrata e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.150 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.350 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:36MERCEDES a170 FUL PERFEKTEN

Mercedesot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor po...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:36VW GOLF 7 1.6 TDI 110 PS BLUEMOTION 6 BERZINI 2014

Se Prodava VW GOLF 7 1.6 TDI 110 PS BLUEMOTION 2014 6 Berzini Praen S...


12.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:49PASSAT 1.9TDI 131KS AVTOMATIC TIPTRONIC

Se prodava PASSAT 1.9TDI 96kw 131KS 2003/2 Avtomatic TIPTRONIC motor ...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Тетово

Автомобили

Вчера 10:37  НОВ ОГЛАС

Vw polo 1.3benzin/plin

Vw polo 1.3 benzin plin najdobriot motor na Volkswagen od taa godina ...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:13Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам