Подкатегорија:
                   
250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

15 авг 08:30Промовирано

Parket Parketar montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje...


15 €
или предлог цена
23 ное 17:40Промовирано

Elektricar na povik

- Izvedba na novi Instalacii kako i prepravka na stari instalacii. -...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:40Molero fasaderski uslugi I gips karton

Brigada izvrsuva molero fasaderski uslugi,gips karton, dekorativni sm...


1 €
или предлог цена
Денес 11:09Molero fasaderski uslugi I gips karton

Brigada izvrsuva molero fasaderski uslugi,gips karton, dekorativni sm...


1 €
или предлог цена
Денес 11:09GRADEZNI RABOTI ,BETONIRANJE

Vrsime sekakov vid na uslugi od oblasta na gradezni raboti Renovira...


1 €
или предлог цена
Денес 10:02MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI DEKORACII

Ekipata na Aleks dekor vi gi nudi slednive uslugi -Molerski uslugi ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:02MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:02Gipsar moler fasader

Vrshime gipsarski, molerski i fasaderski uslugi. Moze da se vrshi i ...


40 МКД
или предлог цена
Денес 07:59Renoviranje kupatilo plocki vodovod

Rusenje Cistenje sut Vodoinstalerski raboti Lepenje na plocki Mon...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:11Vodovodzija vodoinstalater

Vrsime sekakov vid na vodovodziski uslugi


10 €
или предлог цена
Вчера 19:12Moler i gipskarton

Vrsime sekakov vid na molerski uslugi Pregradni sidovi od gipskarton


5 €
или предлог цена
Вчера 19:12Krsenje rusenje so hilta

Rusime beton sekakvi zidovi isfrlanje na sut i slicno


5 €
или предлог цена
Вчера 19:12Elektricar

-Promena na spratni tabli -Montaza na plafonjerki I lusteti -Sporet...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:32A&D-DIZAJN

REKONSTRUKCIJA GIPS - MOLER Uslugi Освежете ги вашите ѕидови и ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Vrsime busenje na betonski ploci

Vrsime busenje na betonski otvori so masina do 43 cm debelina so F...


80 МКД
или предлог цена
Вчера 08:50Водовод Канализација мајстор Vodovod Kanalizacija majstor

Фирма со долгогодишно искуство врши лоцирање, санација и инсталација ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:26Gips karton i moleraj

Izvedba na sekakvi gipsarski raboti moleraj i gletovanje.


1 €
или предлог цена
25 ное 12:30ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТИ ЗА ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО УРЕДУВАЊЕ

-Изработка на проекти за внатрешно уредување (ентериер) за ресторан...


1 €
или предлог цена
25 ное 12:01Molerisuvanje, krecenje, moleraj, dekoracija

Gi vrsime slednite uslugi: - krecenje - molerisuvanje i moleraj - ...


1 €
или предлог цена
25 ное 10:36Електричар

Промена на електрични табли со осигурачи,индикатори за купатло.Чистењ...


1 €
или предлог цена
25 ное 08:38Moler moleraj I opskivski na prozori I vrati

Molerofarbarski uslugi opsivki na prozori i vrati brzo I kvalitetno t...


По Договор
или предлог цена
25 ное 07:28Молер Молерај Moleraj Moler Krecenje Molerisuvanje Gips

Ви следува период во кој сакате да го освежите вашиот дом и да му дад...


1 €
или предлог цена
24 ное 21:14Elektricar na povik

Вид на оглас: Се продава - Izvedba na novi Instalacii kako i prepr...


1 €
или предлог цена
24 ное 14:48IZNAJMUVAM HILTA TORNA KRSAC NA BETON pikamer

Iznajmuvam golema Hilta krsac na beton, asfalt i kamen.


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

24 ное 10:03Ad-Cist

> ad-cist < > renoviranje na svoj dom < - uslugi - zdravo kako moz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

24 ное 09:40Parket Parketar montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje...


15 €
или предлог цена
23 ное 17:40Kosulica so pumpa i helikopter

Mestime masinska kosulica so pumpa i helikopter.Cena po dogovor.........


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

23 ное 09:54MOLERAJ EKSTRA BRZO I KVALITETNO

Vrsime sekakov vid na molerajski uslugi farbanje vo site boi farbanje...


1 МКД
или предлог цена
23 ное 08:54parno servis montaza

parno servisiranje i montaza na elektricni kotli zamena na termostati...


1.000 МКД
или предлог цена
23 ное 08:47Secenje rusenje busenje beton digalka hidrofor parno

BUSAM ARMIRAN BETON SO KRUNI za aspirator F = 100 i F=120 mm i za ko...


1.000 МКД
или предлог цена
23 ное 08:47Moler

molero farbarski uslugi na stanovi,zgradi,vlezovi,hodnici,liftovi,ogr...


1 €
или предлог цена
23 ное 08:37Lepenje plocki

Profesionalno lepenje plocki cena po dogovor


1 €
или предлог цена
22 ное 21:01Водоинсталер отдзатнување канализацији до ф300 24/7

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
22 ное 12:03KOMPLETNO RENOVIRANJE NA VASETO KUPATILO

krsenje plocki (iznesuvanje na shut vo vreki) montaza na nova vodovo...


По Договор
или предлог цена
22 ное 09:10vodovod servis montaza

Izvedba na vodovod i odvod so BUSENJE SO KRUNI do f = 300mm I 120 cm ...


1.000 МКД
или предлог цена
21 ное 08:50Busam beton so kruni secenje i rusenje

Rusam BUSAM SO KRUNI do f = 300mm I 1000 cm DLABOCINA BUSENJE NIZ ZID...


1.000 МКД
или предлог цена
21 ное 08:48Parketari

MESTENJE STRUGANJE POLIRANJE LAKIRANJE NA PARKET I PATOS I NIVNA REST...


По Договор
или предлог цена
20 ное 23:57PARKETARSKI USLUGI SO EKSTRA KVALITET

Parketarski uslugi mestenje,struganje poliranje lakiranje nijansiranj...


15 €
или предлог цена
20 ное 20:20Tush kabini

Tush kabini po merka


1 €
или предлог цена
19 ное 14:01Bodovod /Odvod/Parno/Sanitarija

Vrshime profesionalni uslugi okolu vodovod. odvod,parno , montaza na ...


1 €
или предлог цена
19 ное 14:00SAHARA

IZRABOTUVAME ZIDOVI 'SAHARA' VO SEKAKOV STIL I BOJA PO VASA ZELBA 07...


10 €
или предлог цена
19 ное 09:46Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам