Скопје Центар
                   
1116 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ROYAL BURGER VRABOTUVA !!!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

imame potreba od pica majstor

Gostilnica vo Kapistec ima potreba od PICA MAJSTOR-ka so poznavanje p...


1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 22:25skaradzika so iskustvo

baram skaradzika so i bez iskustvo,so poznavanje i na salati za gosti...


1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 22:25Se bara rabotnik za mesara

Se nudi rabota vo mesarnica zainteresiranite da imat poznavanje za pa...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:55Baram rabota kako vozac za kratki turi -imam C+E i ADR

Baram da vozam kratki turi sto se od 1 do 3 dena. Gi imam site katego...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 19:55Plockar Majstor

Lepam Sekakov vid Na plocki Brzo Cisto I kvalitetno Izrabotuvam racni...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 17:46  НОВ ОГЛАС

PICERIJA 511 BARA

PICERIJA 511 IMA POTREBA OD KELNER -KA TEL. 070 373 511


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:14Потребна е продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 13:00Se baraat rabotnici

Se baraat rabotnici za odrzuvanje na sportski tereni


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00РАБОТА ВО РЕСТОРАН ЗА БРЗА ХРАНА

Sendvicara Subzy vo Skopje (Debar Maalo), ima potreba od vraboteni vo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00ROYAL BURGER VRABOTUVA !!!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Се вработува шанкер

Кафетерија Ристретто во Капиштец вработува шанкер.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:17Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti Swedska -No...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:51VOZAC SO EU DOKUMENTI

Potreben e vozac so eu dok Relacija Sw-No Plata po dogovor Platen ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:51Барам работа

Барам работа (3000€+) во било која држава. поседувам мк пасош. Конт...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 09:48Kerkohet Puntor Per Mishtore .Se bara Rabotnik za Mesara

Kerkohet Puntor per Mishtore te interesuarit duhet te ken njohuri.per...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:21Салатер/ка

Гостилница во центар маил: bife22@yahoo.com моб 071219033 бидете...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 14:47Готвач/ка

Гостилница во центар маил: bife22@yahoo.com моб 070282007 Потр...


45.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 14:47Baram fasaderi za germanija

Baram fasaderi za germanija vo mosnost za sreduvanje i dokumenti viza...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 13:58Baram soferi za Germanija

Se barat soferi za germanija se barat soferi za nosenje koli so kam...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 13:58RABOTA NA BROD - CRUISE SHIPS

BREKAING NEWS ! Rabota na brod ! GIFT SHOP ! SAMO SERIOZNI !...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 13:40Барам Работа Достава Пратки Baram Rabota Dostava na Pratki

Барам работа достава на пратки за општина Струмица и околните села,и ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

25 мар 13:06RABOTA VO HOTEL - OPERATIVEC

Kategoriziran Hotel so 4* vo Skopje , ima potreba od vrabotuvanje na ...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 13:00КАФЕ БАР ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Кафе бар во Центар има потреба од шанкер/ки и келнер/ки. Информации н...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 12:16SOBARKA-HIGIENICARKA skrateno rabotno vreme

Sobarka-higienicarka za skrateno rabotno vreme, vo centar na Skopje. ...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 13:00Ostapuvam prostor za flizerka vo salon vo centar

ostapuvam flizersi stol za rabota vo flizerski salon . Cena povolna ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 12:54Ресторан Антица има потреба од работници

Се бара келнер, готвач и помошник во кујна Тел. за контакт: 078/445-4...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 12:20Barame kasier/prodavac M/Z

Se bara kasier/kasierka rabotno vreme 20h ili 40h nedelno. 10h-18h.Z...


21 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 10:28Реномиран ресторан во Скопје има потреба од персонал

Реномиран ресторан во Скопје има потреба следниот персонал: -Помошни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 10:26BY THE WAY caffe

BY THE WAY caffe (lokacija Kisela Voda) ima potreba od sanker/konobar...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 10:16Proektiram I dizajniram sekakov tip na kuki I stanbeni objek

Izrabotuvam proekti i proektna dokumentacija za dobivanje na odobreni...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

24 мар 09:36Rabota vo burekdzilnica

Se bara prodavacka za vo burekdzilnica, vo centar. Se raboti samo prv...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 09:09Помошник слаткар/ка

Го прошируваме тимот со ентузијасти кои сакаат да научат како да подг...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 08:35Se bara kelner so rabotno iskustvo.

Gostilnica vo Kapistec ima potreba od kelner so rabotno iskustvo.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 08:13Picerija Balila ima potreba od sadomijacka

Picerija Balila ima potreba od sadomijacka/zena za rabota vo kujna, i...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

23 мар 20:16ИТНО СЕ БАРАТ НЕГУВАТЕЛИ ЗА ВО ГЕРМАНИЈА

СЕ БАРАТ НЕГУВАТЕЛИ - ПЛАТА ОД 1200-1600eu - БОНУС ЗА СЕКОЈ ПРАЗНИ...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

23 мар 15:23Се бара Готвач

Ресторан „Кантина“ во Дебар Маало бара готвач со искуство. Задолжит...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

23 мар 14:02Барам Работа Дистрибутер Достава Baram Rabota Distributer

Барам работа како дистрибутер,доставувач,курир,достава на пратки,дост...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

23 мар 13:42Potreba od opsti rabotnici za rabota vo pogon

Renomirana fabrika od Skopje ima potreba od opsti rabotnici. Nema po...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

23 мар 11:34БАРАМ ШОФЕРИ ЗА МК - ЕУ

Се бара шофер за транспорт со влекач церада на релација мк - маџарс...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

23 мар 10:47Обезбедувачи Скопје

Агенција за обезбедување ПАТРОЛ има потреба од обезбедувачи за објект...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

23 мар 09:08Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам