Аеродром
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IPTV Televizija

5000 denara za 2 prikluceni televizora PREMIUM BALKAN PAKET👇 📺 200...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 11:46Pioneer

Fiksna Cena 6000 den


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 фев 21:22Galaxy saturn radio stanica

Odlicen ured Doneden od swiss. Nemam 4 pin microphone kombinacija ...


89 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
99 €
Аеродром / Скопје

Останато

02 фев 15:38Montaza i prodazba na kameri

Prodazba i montaza na Sistem za video nadzor,alarm,kontrola na prista...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 фев 22:04V-BOX

Android box... RAM-1GIGA MEMORIJA-8GIGA


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 фев 11:49Objektiv za Canon FD mount

Prodavam objektiv FOCAL MC AUTO ZOOM 80-200mm f4.5 macro lens za CANO...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 јан 13:18Интелигентен полнач на батерии N100

Продавам одличен и многу малку користен полнач,испразнувач,тестер и о...


1.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 јан 11:36Mirascreen Dualband

Se prodava Mirascreen.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 јан 13:37Ip WiFi Internet Kamera vo sijalica za Video Nadzor

Novi kameri, cena samo 1200 den od kamera Se navrtuvaat na standardn...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 јан 00:30Smart Android TV Box 4/32GB so instalirana IPTV

🔥Андроид Смарт Тв Бокс MXQ Pro 4K🔥 Цена 1999 без ИПТВ 2499 д...


2.499 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

21 јан 18:41Q96 Mini - 8/128GB - Smart Android TV Box

🔥Андроид ТВ Бокс🔥 Цена 2499 ден без ИПТВ или 2999 со ИПТВ ✅Модел...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

21 јан 17:54MXQ Pro 4K Smart Android TV Box 4GB 64GB

Нови Андроид ТВ Боксови... 4GB Ram 64GB Rom Андроид 9 Графика - Ma...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

21 јан 17:52VR WiFi Internet HD Panoramska Kamera za Video Nadzor

IP Panoramska kamera, se postavuva na fasonka na, ili bilo kade so ad...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

21 јан 17:49Instalacija na IPTV Kanali za gledanje Televizija

Инсталирам апликација со ИПТВ канали. Канали од ЕхЈу, Албанија, Турц...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

21 јан 17:46radio za kola so usb

radio komplet so zvucnici i kapaci


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

17 јан 13:34NAJDOBRIOT Android TV Box T95 6К 4GB 32GB - NOV

Андроид ТВ бокс T95 Андроид Верзија 10 4ГБ Рам 32 ГБ Ром (Оргиналн...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

13 јан 01:12Android TV Box X96 Mini - 8GB 128GB

Novi TV Boksovi 8Gb Ram 128GB ROM GPU Mali 450 Cena bez instal...


2.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

13 јан 00:49USB LED Lenta 3 metri + Kontrola preku muzika ili dalinsko

Novi Led lenti. se napojuvaat so struja preku USB konektor Dolzina 3...


550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

13 јан 00:45NOV - Smart Android TV Box - MXQ Pro 4GB 32GB

Android TV Box Model MXQ Pro 4K Preku HDMI kabel se povrzuva na TV...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

13 јан 00:38PRESNIMUVAM VIDEO MATERIJALI NA DVD I USB

Преснимувам видео материјали од VHS, VHS C, Mini DV, Hi 8, 8mm, Super...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

11 јан 11:53VR WiFi Internet HD Smart Panoramic Kamera i Led Lampa

Nova kamera, se navrtuva na fasonka od sijalica a ima i dodatok da se...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 јан 00:38Home Theater System Pioneer XW-NAV1K

Socuvano kako novo i vadi fenomenlen i kvaliteten, kristalno cist I m...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јан 14:16Objektiv Minolta 80-200

Socuvan kako nov. Nikon mount


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јан 14:06Profesionalen HDMI kabel 10 metri

Prodavam nov ne upotrebuvan 10 metarski HDMI kabel za profesionalna u...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јан 05:01Smart Android TV Box MXQ Pro 4K - 4GB 32GB Nov

Novi TV Boksovi 4GB Ram 32GB Rom GPU Mali 400 CPU Rockchip OS A...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јан 00:31LP Ploca Muharem ‎– Zasto Su Ti Kose Pobelele Druze

LP Ploca Muharem ‎– Zasto Su Ti Kose Pobelele Druze


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 јан 11:54LED Panoramska WiFi Internet kamera fasonka sijalica na 220V

Novi kameri, cena samo 1200 den od komad.... lesno se povrzuva na and...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 дек 10:00Smart Android TV Box - T95 4GB 32GB -NOV

Nov TV Box OS Andoid 10 GPU G31 CPU A53 4 Core Ram 4GB Rom 32GB ...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 дек 22:35X96 Mini Android TV Box 8GB 32GB eXtra Cena

Malku e koristen, cena na boksot e samo 1800 den Komplet so kutija, ...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

25 дек 22:15Android TV MXQ Pro 4K 5G Box 4/32GB - NOV

Nov Android TV Box Preku HDMI kabel se povrzuva na TV, a boxot se ...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

20 дек 02:08Canon prima shot foto aparat

Ispraven Foto aparat na film. Potrebna baterija. Cena 1500 den


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

19 дек 13:39Peiker mikrofon za radio stanica

Ispraven


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

16 дек 18:113D

Prodavam 3d naocari samsung aktiv


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

08 дек 19:38Napojuvanje Power Adapter za Android Smart TV Box

Novi adapteri za TV Box.. Input 220V Output 5V, 2A Dijametar na...


350 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 дек 23:30MOTOROLA TASTERI

Prodavam i servisiram mikrofoni za site modeli na radiostanici. Razl...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 ное 08:08Dalecinski upravuvac za TV Box - dalinsko

Novi dalinski za TV Box dostapni vo 4 modeli cena od 300 do 350 den...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 ное 00:154K Smart Android TV Box 2GB/16GB

Prodavam android TV box... 2GB ram 16GB storage.... Ima instali...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 ное 23:59Delovi za LCD, LED i CRT TV

Raspolagam so golema kolicina na delovi za site vidovi CRT, LCD TV, L...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 ное 21:23SPY ocila - spionski naocari so skriena video kamera

Diskretni Naocari so vgradena video kamera koja snima video i zvuk......


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

11 ное 00:54Android TV Box 4/32GB so Instalirani IPTV kanali i Filmoteka

Nov Android TV Box so insalirani TV kanali i Filmovi so prevod Prek...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

10 ное 11:59Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам