119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

(.. Bezkontakten digitalen infrared toplomer )..- termometar

ТЕРМОМЕТАР INFRARED - нови не користени Термометар - топломер за дец...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

Вчера 10:37detska kukicka

prodavam plasticna detska kukicka socuvana cena 3200 den Ratko 072...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Играчки и игри

Вчера 07:30Detski cizmicki H&M

Detski cizmicki h&m bez tragi na koristenje, broj 20/21


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детски чевли Машки / 22

27 ное 22:32Kolicka grako evo

Kolicka grako evo so transporter i pokrivka za dozd.


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

27 ное 19:52BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER-TERMOMETAR

BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER-TERMOMETAR Tocno i precizno bezbolno...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

27 ное 17:12Detski patiki adidas-novi

Zenski novi paticinja adidas br.20


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детски чевли Женски / 22

27 ное 08:11Kapa za banjanje name bebe

Продавам капи за бањање на бебиња повеке водата нема да им влегува на...


199 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

26 ное 16:48KIDIZ-cador sistem, so zimska vrekja+prekrivka za dozd/sneg

Extra sostojba i kvalitet‐kako nova, podesiv naslon-so nivoa sedenje/...


2.999 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.099 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

25 ное 23:47Detska kukja/kukjicka

Se prodava nova detska kukjicka so dim.95smx75smx107sm


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Играчки и игри

25 ное 19:31Detsko krevetce

Se prodava komplet so dusekot,krevetceto e zdravo ,so fioka odozdola ...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски Креветчиња

25 ное 12:42transporter

transporter osann https://osann.de/kindersitze/babyschalen


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Аксесоари

24 ное 23:12Детско седиште за во кола

Детско седиште за во кола Рекаро


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

23 ное 11:27Баланс ВЕЛОСИПЕД

Се продава квалитетен Баланс велосипед за дете, марка DRAG како нов, ...


3.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски велосипеди

22 ное 10:11DIGITALEN Termometar Toplomer za ...BEBE I VOZRASNI...

- нови не користени Термометар - топломер за деца и возрасни Со LC...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

20 ное 09:47Креветче

Се продава транспортно креветче/ игрална Moni со душек кој се расклоп...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски Креветчиња

20 ное 07:14сет за бебиња -ефтино

Продавам детска количка лорети,проодувалка,дубак, кравичка... Идеале...


100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

18 ное 15:20Nov detski krevet

Se prodava nov detski krevet ,voopsto ne e koristen.Kupen od Loco cro...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски Креветчиња

18 ное 00:17Detska kolicka

Se prodava detska zimska kolicka. Vo odlicna sostojba, odlicno socuva...


2.600 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

17 ное 19:21Sediste za vo kola

Se prodava sediste za vo kola, vo odlicna sostojba. Cenata ne e fiks...


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

17 ное 19:19Bebeska kolicka odlicno socuvana

Bebeska kolicka odlicno socuvana so site elementi celosno funkcionaln...


4.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

16 ное 11:37Bebefon

Se prodava bebefon chipolino mnogu malku koristen.


1.000 МКД
или предлог цена
10 ное 16:10Fisher Price релаксатор

Продавам половен- скоро не користен релаксатор од брендот Fisher Pric...


900 МКД
или предлог цена
10 ное 13:57Kada za kapenje za bebe

Poveke info na 070 272 410 Poveke info na 070 272 410 Se prodava ...


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

08 ное 16:09Stolce za jadenje - hranilka so 3 nivoa na sedenje

Poveke info na 070 272 410 Poveke info na 070 272 410 Se prodava ...


2.800 МКД
или предлог цена
08 ное 16:09Ikea Masa za presoblekuvanje za bebinja

Se prodava masa za presoblekuvanje za bebinja, bez mekiot del za pres...


2.400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

08 ное 09:44pumpa za izmolzuvanje

Racna pumpa za izmolzuvanje chicco.


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка детска храна

07 ное 17:59Pojas za trudnici

Појас за трудници големина Л . Буквално еднаш носен.


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

07 ное 17:58Ogradica za detsko krevetce

Prodavame ogradica za detsko krevetce/ krevetce za bebe vo forma na p...


900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски Креветчиња

06 ное 18:17Penaten krema

Penaten krema 150ml


700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка нега

06 ное 17:38Pernica za doenje bebe

Prodavame pernica za doenje bebe, cista i neostetena.


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

06 ное 15:50NOVA DETSKA LULASKA OD KVALITETNO DRVO

Se prodavaat detski lulaski od kvalitetno drvo (BUKA), so kvalitetno ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

04 ное 13:15detski kos

detski kos montazen se podesuva visina od 80 sm do 2,2 metra cena...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Играчки и игри

04 ное 07:27relaksator za bebe релаксатор

Релаксаторот е сочуван, малку користен


20 €
или предлог цена
02 ное 18:09Kolicka

Se prodava detska kolicka malku koristena.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

02 ное 09:10noksir 3 vo 1

noksirce so podesuvanje so nogarki cena 500 den 072 255 660 Ratko


500 МКД
или предлог цена
29 окт 08:14Detski muzicki noksir

Продавам детски музички нокшир кои работи на две батерии 1,5V. Нокши...


900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Аксесоари

26 окт 14:26Prodavam detski igracki

Prodavam detski igracki polovni.Vidi sliki.


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Играчки и игри

21 окт 19:45Balanseri tocaci za deca

Se prodavaat balanseri vo nekolku boi Sedisteto se podesuva na sakan...


1.650 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Играчки и игри

21 окт 16:04Drvena ogradica so dushek!

Se prodava drvena ogradica so komplet dushek vo odlicna sostojba. tel...


1.400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Подлога за играње

21 окт 10:51Седиште за дете

Седиштето за автомобил најфлексибилното седиште - од раѓање до 36 кг....


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

09 окт 11:21Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам