Демир Хисар
                   
205 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

rezerva za bmw 5x120

alu. bandaz za bmw 5x120 r16 so letna guma 205 55


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:33BMW X5 PANORAMA

071 663 486 3.0 d Panorama Registriran Servisiran Novi gumi 2008...


13.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:08AUDI Q7 S LINE

071 663 486 3.0 TDI 2006 god Registriran Servisiran Novi gumi 20 ...


11.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:08BMW X5 PANORAMA

071 663 486 3.0 d Panorama Registriran Servisiran 215 000 km BEZ ...


13.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:08LANDROVER DISKAVERY

071 663 486 2.7 TDI 260 000 km Racen menjac Reduktor so spori i bl...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:08LANDROVER DISKAVERY

071 663 486 2.7 TDI 260 000 km Racen menjac Reduktor so spori i bl...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:08  НОВ ОГЛАС

BMW X5 PANORAMA

071 663 486 3.0 d Panorama Registriran Servisiran Novi gumi 20 2...


13.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:03  НОВ ОГЛАС

AUDI Q7 S LINE

071 663 486 3.0 TDI 2006 god Registriran Servisiran Novi gumi Be...


11.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:00  НОВ ОГЛАС

JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 V8 BENZIN/PLIN

Jeep grand cheroke 4.7. V8 benzin/plin vo potpono ispravna sosotojb...


10.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 08:20Opel Vektra 1.9CDTI 120ks SUPER VOZILO

*Opel Vektra 1.9CDTI 120ks* -dvozonska klima, odlicna. -elektrika s...


3 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
4 €
Демир Хисар

Автомобили

26 мај 14:31PRODAVAM BALIRANO SENO REKOLTA 2022

Prodavam livadsko seno rekolta 2022,tezina na bala 15-20 kg,skladiran...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 12:06Бандажи со гуми,195.65.15,

Бандажи со гуми, летни,195.65.15.


200 €
или предлог цена
26 мај 10:58Lada Niva 1.7 benzin plin

Lada Niva 1.7 benzin plin Vo odlicna sostojba sve e vo funkcija Isp...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Демир Хисар

Автомобили

25 мај 19:26Daewoo

Daewoo nubira 071 235 743 mozi zamena


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

25 мај 16:56BANDAZI,BANDASI 13KI 4x100 RIAL

Odlicni bandasi 13ki 4x100 rial made in germani 5,5j 13ki et 38 ne se...


8.000 МКД
или предлог цена
24 мај 23:21Se prodava

Se prodava


5 €
или предлог цена
24 мај 13:10SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.4,PLIN

Se prodava opel astra 1.4,benzin plin,,bez a-tes,reg,do 10 mesec,,zdr...


820 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
850 €
Демир Хисар

Автомобили

23 мај 21:57ТАМ

Продавам ТАМ 75 Т5. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

22 мај 20:29Tanjiraci so 20 diskovi

Se prodavaat taniraci kupeni pred dve godini, malku raboteni, skoro k...


850 €
или предлог цена
22 мај 13:33KUPUVAM DAEWOO MATIZ DO 500 EVRA

Kupuvam Daewoo Matiz do 500 evra vo ispravna sostojba po moznost regi...


500 €
или предлог цена
19 мај 23:10STOPOVI ZA MATIZ

Prodavam stopovi za matiz zatemnati. Se prodavaat komplet dvata 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
19 мај 23:10KOMATSU WB 97

KOMATSU WB 97 GOD 2006 SATI 5.000 www.itmakom.com


26.000 €
или предлог цена
19 мај 18:33FIAT HITACHI 150.3

FIAO HITACHI 150.3 GOD 96 SATI 7.000


24.000 €
или предлог цена
19 мај 18:27NEW HOLLAND 305

NEW HOLLAND 305 GOD 2005 SATI 2.400 www.itmakom.com


28.000 €
или предлог цена
19 мај 18:24Ford Transit

Ford Transit 2006 godina, 8+1, registriran do juli, novi gumi, motor ...


4.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Комбиња

18 мај 19:42SE PRODAVA BOSH ZA GOLF 3

Se prodava bosh za golf 3 obicen dizel komplet so se remenica isprave...


40 €
или предлог цена
16 мај 19:47Peugeot 206 + (44kw) 2010г. 4000e

Совршена кола за почетници со мала потрошувачка на гориво и на бензин...


4.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 мај 14:37DISKOVI ZA UNO,PANDA,LANCIA DELTA,YUGO

Novi diskovi za uno,panda lancia delta yugo PILENGA Made in Itali (i...


2.000 МКД
или предлог цена
16 мај 10:28Kosacka i sonce - senovrtaci obrtaci odlicni

Продавам приклучни машини : 1. Косачка Агровојводина 2. Сонце за п...


1 €
или предлог цена
13 мај 11:56Mercedes c220cdi

Se prodava mercedes c220cdi. Dobra sostojba. Registriran do 7mi mesec...


1.600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

11 мај 22:29255 55 18 edna guma raspar

Solidna sostojba


1.400 €
или предлог цена
11 мај 19:17225 40 18 dve gumi

Dve gumi ednata dobra ednata ne e bas ama se vozat


1.750 МКД
или предлог цена
11 мај 09:34235/55/17 dve 17ki suv

Odlicna sostojba postara godina dve gumi za pomalo gipce


40 €
или предлог цена
11 мај 09:23245/45/18 dobra sostojba

Dve dobri dve losi ali se vozat


45 €
или предлог цена
11 мај 09:19Golf 4 2.0 benzin- plin 4motion

Golf 4 2.0 benzin plin dizna sistem(LANDI RENZO). Golfot e 4motion (4...


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

09 мај 20:445x112 audi mercedes 245 35 19

Bandasite se dobra sostojba ne se vareni ili krivi gumite solidni


422 €
или предлог цена
09 мај 16:57VW JETTA

Se prodava volkswagen jetta 1.9TDI 105ks voziloto e vo mnogu dobra so...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

08 мај 16:31Се продава Alfa Romeo 33

Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана. Година на производство 1989. М...


1 €
или предлог цена
07 мај 10:01Delovi za Mazda 6 2.0 121ps

Mazdata gi ima site delovi


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 мај 05:13PREDNI SPIRALI ZA FIAT PUNTO 1.2 BENZIN

Polovna predna spirala izvadena od punto 1.2 benzin 2006 godina NEMAM...


1.200 МКД
или предлог цена
04 мај 14:17Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам