Карпош
                           
7829 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава комплетно опремен стан во Тафталиџе 2

Се продава комплетно опремен стан во Тафталиџе 2. Градба 2019. Квадра...


96.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

19 ное 22:01Промовирано

Се издава деловен простор во ТЦ Олимпико

Се изнајмува деловен простор во Карпош (ТЦ Олимпико). Површина 160 м...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Stan vo novogradba vo Taftalidze

PRODAZBA na stan od 73m2 so dve spalni sobi i gostinsko wc vo novogra...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 ное 21:22Промовирано

Se Prodava - Dukan do sendvicara 7 - Karpos 3 - Leptokarija

Се продава дуќан во Карпош 3, во зградата до ТЦ Лептокарија, веднаш д...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 01:06Се издава дуќан целосно опремен

Се издава (продава) целосно опремен и активен дуќан наспроти ТЦ Олимп...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 00:45стан во Карпош '

Се продава стан во Карпош 4, реновиран на 1 спрат на Волгоградска, ко...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:03bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up +389 76 627274 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:33plac industriska zona vizbegovo

9500 m2 plac vo vizbegovo do asvalt do nego struja voda, placot se na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:30Plac vo Gorno Nerezi so 2 markici

Plac 627m2 vo Gorno Nerezi so markica 10x11,P+1+P, sproti polska rez...


63.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:24SE IZDAVA UBAVO NAMESTE 4-SOBEN STAN VO MINI ZGRADA VO KOZLE

ШИФРА- 852 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен чет...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:19SE IZDAVA NOV LUX DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE - DIAMOND

ШИФРА- 702 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ наместен...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:19SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN vo TAFTALIDZE 1, NOVA

ШИФРА- 912 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува нов убаво на...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:19Plac vo trnodol

Prodavam plac vo trnodol so odlicen pogled na celo skopje


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:40Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:13Se prodava dvokukja pove info na tel

kukjata e podelena so dva vleza dva strujomera edniot del 150m2 so ok...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:17ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче, ка...


240 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:15ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче , с...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:13ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром во Џев...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:13ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава новa ГАРСОЊЕРА во Карпош 3 КАЈ ОКТА, станот поседув...


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:31Se prodava kukja vo gjorce 2

Se prodava kukja vo gjorce 2 Kujna so trpezarija, dve sobi, ogromna ...


99.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
100.000 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:21СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Се продава луксузен стан во Тафталиџе Станот е комплетно нов и се п...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:19  НОВ ОГЛАС

Се издава нов стан во Тафталиџе

Станот се наоѓа во нова градба во близина на ОУ „Јан Амос Коменски“. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:13  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА БАРАКА ВО ЖДАНЕЦ

Се продава барака во Жданец Површината на плацот е 289м2, од која шт...


248.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 16:19  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА продава куќа во Ново Село - Ѓорче Петров

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА продава куќа во Ново Село, општина...


70.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:15ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН 4_собен стан во Капиштец !

ДАРМА ДОМА ДАРМА ДОМА издава нов стан во Капиштец спроти Зебра, со по...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:14ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН 4_собен стан во Аеродром !

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром, кај Тобако 2, близу Железника...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:14ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН стан во Тафталиџе КАЈ КОМЕНСКИ !

Дарма Дома издава стан во Тафталиџе КАЈ КОМЕНСКИ, Станот е 60 м2, 3 с...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:13Се продава куќа во Бардовци

Шифра 9054. Се продава куќа во Бардовци, кај црквата. 390м2 (приземје...


290.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:13  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава 4_собен стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром , пос...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:13Prodavame stanovi vo gradba vo Vlae

s 641 Prodavame stanovi vo gradba vo Vlae, so slednive kvadraturi:...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:06Prodavame stanovi vo gradba vo Taftalidze 2

s 640 Se prodavaat stanovi vo gradba vo Taftalidze 2,so slednive k...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:05ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода близу економското училиште,...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:56Kompleks Sv. Jovan Zlokukani

Agencijata nudi za prodazba stan vo Kompleks Sv. Jovan Zlokukani. Sta...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:52  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов МОДЕРЕН стан во Кисела ...


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:52ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Црниче !

Дарма Дома издава нов стан во Црниче, кај Баба Цана, наместен со нов ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:52ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан на Водно kaj ...


2.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:52ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Кисела Вода !

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода, кај Шампионче близу Центар...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:52ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ ЛУКСУЗЕН стан во Аеродр...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:52SE IZDAVA NOV 4-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

ШИФРА- 933 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен че...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:50SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KOZLE

ШИФРА- 927 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен тро...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:50PREKRASEN STAN KOMPLEKS SV.JOVAN 195M2

Se prodava prekrasen prostran stan vo Kompleks Sv. Jovan Zlokukani. S...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:47LOKAL TAFTALIDZE 118M2 ODLICNA LOKACIJA

Agencijata nudi za prodazba lokal vo nas. Taftalidze. Lokalot e so po...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 15:47Страна 1 од 196

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам