310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

UNIKAT! Sony Ericsson T20. Staklo, bez tocka na nego.

Prodavam: UNIKATEN Sony Ericsson T20e. Telefonot e vo isklucitelna s...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:55Iphone XS 64 gb Gold

Iphone XS 64 gb Gold Telefonot raboti na site mrezi - FACE ID rabot...


260 €
или предлог цена
Денес 10:28Iphone 11 128gb neverlock - moze zamena za iphone 7/8

Se prodava iphone11 128gb neverlock, so site dodatoci osven slusalki....


390 €
или предлог цена
Денес 09:56Iphone 13 Pro 128gb Gold

iPhone 13 Pro 128 GB Gold. Telefonot e full kutija, kako nov, bez gre...


820 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
830 €
Денес 09:40Bubica/бубица

Se prodava bubica funkcionalna i ne mn koristena, dobar i cist zvuk ...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 08:51iphone Xsmax 64 Gb kako nov

Se prodava odlicno socuvan kako nov Iphone Xsmax crn so fabricna foli...


18.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:21Samsung galaxy S22

Se prodava samsung galaxy s22 black 128GB 8GB RAM pod garancija . NOV...


37.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:11  НОВ ОГЛАС

Microsoft Lumia 650 Nov

Se prodava nov nekoristen Microsoft Lumia 650. Telefonot ima 4g i wif...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:53HUAWEI Ascend Y530 (za delovi)

Se prodava HUAWEI Ascend Y530 za delovi. Telefonot e navrnat. Ne e no...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48NOV Iphone 14 128GB Blue & Starlight

NOV Iphone 14 128GB Blue & Starlight | EU pazar | neotvoren | so gara...


950 €
или предлог цена
Вчера 14:04NOV S22+ 8/256GB Black

NOV S22+ 8/256GB Black | EU pazar | ne e otvoren | so garancija | pro...


870 €
или предлог цена
Вчера 14:04NOV Iphone 14 Plus 128GB Midnight

NOV Iphone 14 Plus 128GB Midnight | EU pazar | ne e otvoren | so gara...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 14:04NOV Iphone 14 Plus 256GB Black

NOV Iphone 14 Plus 256GB Black | EU pazar | ne e otvoren | so garanci...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 14:04NOV Samsung A53 128GB Black

NOV Samsung A53 128GB Black | EU pazar | ne e otvoren | so garancija ...


350 €
или предлог цена
Вчера 14:04IPHONE 7 FULL PACK

ODLICNO ZACUVAN, SE E VO FUNKCIJA, RABOTI NA SITE MREZI. NOVA APPLE B...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:06NOVI S22 128GB Black & White

NOV S22 128GB Black & White | EU pazar | ne e otvoren | so garancija ...


700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Iphone 12 Red

Telefonot e ekstra socuvan donesen od Usa🇺🇸 so 5G 64GB true tone ✅ ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:54  НОВ ОГЛАС

NAJBRZ OTKUP NA VASIOT MOBILEN TELEFON!!!

NAJBRZ OTKUP NA VASIOT MOBILEN TELEFON!!!


Вчера 10:59Xiaomi Redmi Note 10 5G Kako Nov

Se prodava Xiaomi Redmi Note 10 5G Kako Nov


139 €
или предлог цена
Вчера 10:59Iphone XS

Iphone XS odlicen socuvan bez grebnatinka.Raboti na site mrezi,kupen ...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:55Полнач и слушалки

Полначот и слушалките се нови од производ од нокиа и се оргинал праќа...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:42Panasonic телефони

телефоноте се исправени малку користени


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:42iPhone XS 256gb

Telefonot raboti perfektno nikogas ne e otvoran, mozi zamena za iPhon...


19.999 МКД
или предлог цена
Вчера 10:32Vrsam otkup na kompjuteri i mobilni telefoni.

Vrsam otkup na mobilni telefoni i kompjuteri, delovi za kompjuteri, l...


Вчера 08:20Samsung Galaxy A 13

Mobilniot e nov so garancija od 04.11.2022 Zamena moze


8.500 €
или предлог цена
Вчера 07:40Samsung S22 Nov neodpakovan

Samsung S22 nov neodpakovan odd Telekom


1 €
или предлог цена
Вчера 05:02Samsung A51 Setek

Samsung A51 kako nov kupen od setek!


6.000 МКД
или предлог цена
29 ное 23:38Apple watch 42mm

Apple watch 42mm


120 €
или предлог цена
29 ное 22:37SUUNTO 7

Satot e nov dobien na poklon, komplet so kutija, Moze zamena za I...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
29 ное 20:16Iphone 12 pro max 256 gb neverlock

Odlicno socuvan, raboti na site operatori, ne e otvaran ili popravan,...


750 €
или предлог цена
28 ное 21:45SAMSUNG A32 GARANCIJA DO 7/23GOD

MOBILNIOD E ZASTITEN OD NAPRED I NAZAT SO KOMPLET KUTIJA I IMA GARANC...


1 €
или предлог цена
28 ное 21:13Samsung A50

Se prodava Samsung A50 potpolno ispraven bes nitu edna grebanica kako...


7.500 МКД
или предлог цена
28 ное 17:47Se prodava kopirka Canon

Kopirkata e vo odlicna sostojba


250 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 ное 14:19Se prodava Xiaomi MI Band 3 (ORGINAL)

Se prodava Xiaomi MI Band 3 (ORGINAL) vo odlicna sostojba so orginal ...


1.000 МКД
или предлог цена
27 ное 23:54Huawei P50 PRO Gratis Slusalki

Huawei P50 PRO Gratis Slusalki Telefonot e koristen mnogu malce, 1m...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
27 ное 14:28Otkup na mobilni telefoni

Ponudi so sliki samo na viber 078 281 403


27 ное 12:07Se prodava Huawei Mate 20 lite 4GB RAM so 64gb rom

Odlicna sostojba so polnac, silikonska maska


5.500 МКД
или предлог цена
27 ное 12:04Iphone 7 zacuvan 112233

Tel e kako nov


1 €
или предлог цена
27 ное 03:46Se prodava Oneplus 7T 8GB RAM 128GB ROM

Odlicna sostojba, kupen od Amerika komplet. BEZ ZAMENI


210 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
300 €
26 ное 19:45Samsung Galaxy S8 Coral Blue

Telefonot e odlicno socuvan bez ostetuvanja, raboti na site mrezi, fu...


7.500 МКД
или предлог цена
26 ное 19:18Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам