204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 7 zacuvan 112233

Tel e kako nov


1 €
или предлог цена
Денес 02:23XIAOMI REDMI 9AT GRANITE GRAY NOV

Nov so celofan folija so deklaracija XIAOMI REDMI 9AT Granite Gray


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:33Iphone 6

Se funkcionira, Never lock, treba samo da mu se zameni baterija.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:24Samsung galaxy S22

Se prodava samsung galaxy s22 black 128GB 8GB RAM pod garancija . NOV...


36.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
37.000 МКД
Вчера 17:27IPHONE-6S 64 GIGA Kako NOV

Se prodava IPHONE-6s / 64-Giga ROSEGOLD NEVERLOCK - Raboti na site ka...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 16:21  НОВ ОГЛАС

Iphone 12 Red

Telefonot e ekstra socuvan donesen od Usa🇺🇸 so 5G 64GB true tone ✅ ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:12XIAOMI REDMI 7

Se prodava ili se kupuva telefon Xiaomi Redmi 7, - zabeleska ne mu ra...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:09  НОВ ОГЛАС

iPhone Xs Max

Se prodava iPhone Xs Max 64gb mnogu zacuvan bez nikakvi maani. Moze i...


300 €
или предлог цена
Вчера 16:02  НОВ ОГЛАС

Iphone 11 Pro 64gb

Iphone 11 Pro 64gb,telefonot e vo odlicna sostojba


440 €
или предлог цена
Вчера 14:31  НОВ ОГЛАС

Iphone 12 pro max 256 gb neverlock

Odlicno socuvan, raboti na site operatori, ne e otvaran ili popravan,...


750 €
или предлог цена
Вчера 13:36NOVI S22 128GB Black & White

NOV S22 128GB Black & White | EU pazar | ne e otvoren | so garancija ...


700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Iphone XS 64 gb Gold

Iphone XS 64 gb Gold Telefonot raboti na site mrezi - FACE ID rabot...


260 €
или предлог цена
Вчера 11:51Alcatel Pop 4

se prodava alcatel pop 4 600 den so napuknat ekran (ispraven) ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:48Samsung A6

Se prodava Samsung A6 2018 Eden sosptvenik Sostojba ednakvo na nov...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:48Iphone 11 128gb neverlock - moze zamena za iphone 7/8

Se prodava iphone11 128gb neverlock, so site dodatoci osven slusalki....


390 €
или предлог цена
Вчера 10:26iphone Xsmax 64 Gb kako nov

Se prodava odlicno socuvan kako nov Iphone Xsmax crn so fabricna foli...


18.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:33Se prodava VIVO Y20A 2021

https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/vivo_y20a-ampp-10659.php ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:17  НОВ ОГЛАС

Samsung

Исправен


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 07:35Samsung Galaxy Ace 4

NETWORK Technology GSM / HSPA LAUNCH Announced 2018, June. Release...


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 07:35HONOR 8 S

Telefonot e vo odlicna sostojba koristen so zastitno staklo i maska.


3.999 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
4.900 МКД
Вчера 07:34Samsung Galaxy Ace 4

Марка: Samsung Модел: Galaxy Ace 4 Боја: Black Интерна меморија...


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 07:30Samsung

Марка: Samsung Модел: . Боја: Black Интерна меморија: до 1 GB ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 07:29HONOR 8 S

Telefonot e odlicno socuan isklucivo koristen so zastititna maska I z...


3.999 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 07:29IPHONE 7 FULL PACK

ODLICNO ZACUVAN, SE E VO FUNKCIJA, RABOTI NA SITE MREZI. NOVA APPLE B...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:28HUAWEI Y5

Se prodava HUAWEI Y5 proizveden 2018 god. kupen nov od salon od prva ...


2.500 МКД
или предлог цена
03 дек 22:43Microsoft Lumia 650 Nov

Se prodava nov nekoristen Microsoft Lumia 650. Telefonot ima 4g i wif...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
03 дек 17:20Samsung A 02 S

Samsung A 02 S odlicna sostojba kako nov.Se prodava hitno.Telefonot n...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
03 дек 11:58Siemens MC60 retro. Komplet vo kutija.

Prodavam Siemsns MC60 eden od najubavite simens retro modeli. Kupen o...


2.000 МКД
или предлог цена
03 дек 03:11Se prodava HUAWEI HONOR 20 6gb ram 128 rom Kirin 980

Vo odlicna sostojba so polnac.


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
02 дек 20:34Se prodava Huawei Mate 20 lite 4GB RAM so 64gb rom

Odlicna sostojba so polnac, silikonska maska


5.500 МКД
или предлог цена
02 дек 20:33Samsung Galaxy A 13

Mobilniot e nov so garancija od 04.11.2022 Zamena moze


8.500 €
или предлог цена
02 дек 11:59Huawei P50 PRO Gratis Slusalki

Huawei P50 PRO Gratis Slusalki Telefonot e koristen mnogu malce, 1m...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
02 дек 09:48SAMSUNG A32 GARANCIJA DO 7/23GOD

MOBILNIOD E ZASTITEN OD NAPRED I NAZAT SO KOMPLET KUTIJA I IMA GARANC...


1 €
или предлог цена
02 дек 07:51Kako Nov! Samsung Galaxy Note 10 Plus Black 12Gb 256Gb

Kako Nov! Samsung Galaxy Note 10 Plus Black 12Gb 256Gb Telefonot rab...


280 €
или предлог цена
02 дек 00:45Iphone 8Plus

Iphone 8plus vo dobra sostojba so puknato kapace nazat baterija 80%


9.000 МКД
или предлог цена
01 дек 19:44UNIKAT! Sony Ericsson T20. Staklo, bez tocka na nego.

Prodavam: UNIKATEN Sony Ericsson T20e. Telefonot e vo isklucitelna s...


3.000 МКД
или предлог цена
01 дек 10:55HUAWEI Ascend Y530 (za delovi)

Se prodava HUAWEI Ascend Y530 za delovi. Telefonot e navrnat. Ne e no...


500 МКД
или предлог цена
30 ное 14:48NOV Iphone 14 128GB Blue & Starlight

NOV Iphone 14 128GB Blue & Starlight | EU pazar | neotvoren | so gara...


950 €
или предлог цена
30 ное 14:04NOV S22+ 8/256GB Black

NOV S22+ 8/256GB Black | EU pazar | ne e otvoren | so garancija | pro...


870 €
или предлог цена
30 ное 14:04NOV Iphone 14 Plus 128GB Midnight

NOV Iphone 14 Plus 128GB Midnight | EU pazar | ne e otvoren | so gara...


1.000 €
или предлог цена
30 ное 14:04Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам