Аеродром
Подкатегорија:
                   
404 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

Prodavam dvosed

Prodavam skoro nov dvosed, mnogu malki koristen so kaseta za postelni...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 22:07Dvosed

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sosto...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 20:59Klub masa 90x90

Se prodava klub masa od furniran medijapan hrast, debelina 4cm, kocka...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 19:45FOTELJA FEYDOM, SE PRODAVA POVOLNO!!!

Se prodava dosta povolno Feydom modularna fotelja, eden od najpopular...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 13:37Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:42Plakar za vo dnevna soba i cevlarnik

Se prodava koristen plakar 100 e i plakar za cevli i jakni 50e


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 12:30  НОВ ОГЛАС

Podvizna masicka za pijaloci

Se prodava mnogu socuvana podvizna masicka za pijaloci, na dve nivoa....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 10:05  НОВ ОГЛАС

Дневна соба

Продавам гарнитура за седење-тросед и двосед фотеља. Телефон за кон...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 05:21Zolta garnitura

Zolta garnitura za sedenje vo odlicna sostojva dobro socuvana, so tro...


400 €
или предлог цена
29 ное 22:37Prodavam trosed, dvosed, fotelja… garnituri NOVI!!!

Garniturite se NOVI!!! Napraveni se za stranski pzar za urneci


1 €
или предлог цена
29 ное 09:37Се продава Клуб Маса

Се продава скоро нова клуб маса со гратис стакло заштита 120 × 80 . К...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

28 ное 23:42Аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура 290х190.Купена пред 4 години и е добро соч...


25.000 МКД
или предлог цена
28 ное 22:36PRODAVAM DEKORATIVNI PANELI ZA NA ZID NOVI

Prodavam dekorativni paneli za na zid, dimenzii 263 visina x 96 sir...


6.000 МКД
или предлог цена
28 ное 21:06Prodavam masicka

Prodavam masicka za vo dnevna mnogu socuvana. 070-565-550


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

28 ное 20:04Prodavam trosed i sofa 1 god koristeni po odlicnacena

Prodavam Trosed 1 90mx80sm krem boja i materejal sto se odrzuva ubavo...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

28 ное 19:19Италијанска Кожна гарнитура Italijanska Kozna Garnitura

Продавам кожна аголна гарнтура. Гарнитурата е од италијанско производ...


650 €
или предлог цена
28 ное 18:06Тросед, двосед, фотеља и табуретка

Тросед, двосед, табуретка и фотеља од Југоекспорт. Гарнитурата е една...


10.000 МКД
или предлог цена
28 ное 17:19Trosed i dvosed

Dobro ocuvani, zdrqvi funkcionalni. tel za kontak 077615444


250 €
или предлог цена
28 ное 15:49Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58SE PRODAVA TRPEZARISKA MASA

Prodavam masa za trpezarija od furniran mediapan i masivno drvo. Mas...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

28 ное 02:31SE PRODAVA GARNITURA ZA SEDENjE SO KREVET

Prodavam garnitura za sedenje so fotelja, garniturata e agolna i mozh...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
28 ное 02:30SE PRODAVA MINI KOMODA ZA TV

Prodavam mini komoda kako postolje za televizor so podvizhna rotirach...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 ное 02:30Продавам комплет намештај

Продавам комплет намештај тросед, фотелја,комода.Бела боја


1.000 €
или предлог цена
28 ное 00:06Продавам намештај Барок

Се продава комплетно некористен барок стил намештај,прекрасен....од з...


7.000 €
или предлог цена
28 ное 00:01Amerikanska Garnitura

Prodavate trosed I dve fotelji prouzvedeni vo USA od firmata Drexel. ...


1 МКД
или предлог цена
27 ное 22:53Mebel trosed dvosed fotelja

Fotelja i dvosed od SIMPO, zacuvani, vo odlicna sostojba. Dvosedot ...


1.600 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

27 ное 11:51Trosed na spustanje Kauc Тросед

Продавам зачуван тросед со механизам за спуштање со душек. Користен ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

27 ное 11:49Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


1 €
или предлог цена
26 ное 21:02Кревет

Кревет Информации на тел 078346236


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

26 ное 18:06Se prodava nova agolna garnitura

ПРОДАВАМ нова неотпакувана, аголна (лева или десна)гарнитура со прост...


30.000 МКД
или предлог цена
26 ное 17:36Klub masa od inoks i belo staklo

Se prodava klub masata od slikite. Sostojba kako nova. Kupena e 18.00...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

26 ное 12:58Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


39.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
45.000 МКД
26 ное 12:58Fotelji i trosed, Фотељи и тросед

Prodavam zacuvan trosed so mehanizam na spustanje i fotelji. Zelen...


2.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

26 ное 10:16Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 ное 19:21Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 ное 18:56Lezaj klik klak

Lezajot ne e mnogu koristen se spusta za spienje, dusekot e so federi...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

25 ное 10:56Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
24 ное 22:28Trosed i Fotelja

Se prodavaat trosed i fotelja, dvata na spushtanje, mebel shtof, proi...


10.000 МКД
или предлог цена
24 ное 16:54Trosed so mehanizam

Se prodava trosed, so mehanizam za spustanje, kupen pred 1godina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

24 ное 13:58Komoda za tv

Vo super sostojba 150sm dolzina. Gorna i dolna ploca e 3sm iverka ne...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

24 ное 13:43Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам