4008 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Ducato multihet 100

Prodavam Fiat Ducato 2.2 motor vo odlicna sostojba so Termo king LAM...


8.500 МКД
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 09:23Промовирано

OPEL ASTRA

Se prodava opel astra j 1.4 turbo 140ks vo odlicna sostojba so pomina...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:34Промовирано

BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Денес 09:51Промовирано

Bombina nova (Toyota aygo, Pezo 107, Citroen c1)

Prodavam nova bombina, odgovara za toyota aygo , citroen c1, pezo 107...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 10:22Univerzalna lambda sonda

Sondata e cisto nova ne upotrebena, univerzalna so cetiri zici inf. N...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 10:22Zmigavec trepkac za Bmw E46

Prodavam nov zmigavec za desna strana za Bmw e46 tel.078 383 241


700 МКД
или предлог цена
Денес 10:21Бандажи со зимски гуми / Bandazi so z. gumi

Продавам 4 бандажи со зимски гуми 4 х 108 за Citroen Saxo. Гумите се ...


Денес 10:14  НОВ ОГЛАС

Saxo 1.5d

Продавам Citroen Saxo 1.5 дизел произведено крај на 1999 год. Колата ...


750 €
или предлог цена
Денес 10:14  НОВ ОГЛАС

Prodavam FAP KIPER SO GRAJFER/DIZALICA

Ispraven pali vozi Poveke informacii na 071 706 264 Ljupco


5.200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:55Prodavam kombe/Kamion FIAT DUCATO/DUKATO

Voziloto e ispravno


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Штип

Комбиња

Денес 09:55Prodavam Kamion/Kamijon FIAT DUCATO/DUKATO

Kamionceto e pali-vozi


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Штип

Камиони

Денес 09:55Prodavam KAMION IVECO/IVEKO DAILY

Kamionot e registriran pred 20 dena, 6,20 dolzina 2,30 sirina 2,8...


6.990 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:55BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Денес 09:51VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS PRV GAZDA !!!

-kolata e kupena nova od PORSCHE MAKEDONIJA - smenet kumplug seti k...


7.800 €
или предлог цена
Денес 09:36VW GOLF 1.9 TDI 2005god

Возилото е сервисирано Опрема : -ESP -ABS -темпомат -борд компјутер ...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Денес 09:29Fiat Ducato multihet 100

Prodavam Fiat Ducato 2.2 motor vo odlicna sostojba so Termo king LAM...


8.500 МКД
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 09:23Софтвер за транспортери и транспортни компании

Софтвер наменета за транспортни компании, со едно или повеќе возила, ...


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:20Suzuki burgman 650cc

Mk dokumenti,prevod odma Vo odlicna sostojba skoro servisiran ,so no...


3.700 €
или предлог цена
Денес 09:18Mercedes A 170 CDI #_Avangard / Klima _ Avtomatik ###

Prodavam Mercedes a 170 cdi avtomatik * * ** _4 # _Novi gumi _# za po...


1.800 €
или предлог цена
Денес 09:16Daewoo nexia 1.5 plin ATS_klima aktivna

Socuvano domakinsko vozilo komplet servisirano _/4 # Novi gumi /reg. ...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Денес 09:16Daewoo matiz 2007 god. */-reg. Cela God.

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.300 €
или предлог цена
Денес 09:15Daewoo nexia ***plin ATS/DIZNA SISTEM _klima aktivna

Nexijata e socuvano domakinsko vozilo perfekten motor i menuvac Klima...


1.100 €
или предлог цена
Денес 09:15  НОВ ОГЛАС

gumi 205 55 15

vo odlicna sostojba nemat lepenki 2017 god


1 €
или предлог цена
Денес 09:11Bandazi

OS Bandazi vo odlicna sostojba,kako novi 7J,16,dijametar dupka 57,1,5...


Денес 09:11OTKUP NA KOLI VOZILA NA MK TABLICI

INFO SAMO na ovoj broj 078305130 078305130 OVA E OGLASOT PREKU ...


Денес 09:02Ford galaxy

Se prodava ford galaxy 2009 god registriran do 07/23 god so zelen kar...


6.200 €
или предлог цена
Денес 08:49Seat ibiza

Se prodava seat ibiza 1.4 benzin registrirana do 11/2023 god Klima ...


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
Денес 08:49Slep sluzba

Transport na vozila na teritorijata na cela Makedonija Transport n...


1 €
или предлог цена
Денес 08:49DAIHATSU TERIOS 4x4 PLIN

Terios 1.3.2005 god.4x4 na BG tabli Klima .servo. aibag .ABS. el.pro...


3.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.600 €
Денес 08:47FORD FIESTA 1.4 tdci NEW FACE FULL - FABRIKA -12

FORD FIESTA " TITANIUM " 1.4 Hdi 51kw PONOVIOT MOTOR EURO 5 --...


5.100 €
или предлог цена
Денес 08:47Bmw x5 xdrive 25d led 95000 kilometri

Ful oprema 95 000km proverka za kilometri po vasa zelba.


35.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
37.500 €
Денес 08:207 5x120 celicni bandazi za bmw original ratkapni e36 e46

7 celicni bandazi so originalni ratkapni i zimski gumi, 4ri bandazi k...


5.800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.500 МКД
Денес 08:10VW TOURAN 1.9 TDI 77KW 2005/04 GOD SO 7 SEDISTA

Voziloto e servisirano registrirano cela godina so full oprema so 7 s...


4.299 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Денес 07:46VOLVO V50 1.6 DIESEL 2008 GOD

Voziloto e servisirano registrirano cela godina so full oprema novi z...


4.199 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.350 €
Денес 07:46PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007 GOD

Voziloto e servisirano registrirano cela godina so full oprema novi g...


2.799 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Денес 07:46Bmw X5 3.0 dizel ful #2003g ///

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


5.300 €
или предлог цена
Денес 07:10Skoda Felicia 1.3 plin_ATS _reg. Cela God. #

Za podetalni inf javete 078_408_486


600 €
или предлог цена
Денес 07:09Bmw 525 tds Klima ** zamena ///

Prodavam bmw 525 tds Klima * reg. Do 2mesec 2023g////_ zamena za pode...


1.300 €
или предлог цена
Денес 06:41Daewoo matiz 2007 god. */-reg. Cela God.

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.300 €
или предлог цена
Денес 06:41Opel astra 1.6 /Avtomatik _reg. Do5mesec/23-g.za

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.300 €
или предлог цена
Денес 06:40Bmw 730 2002 ful#/ Vakum_Vrati ///

Exstra sostojba _# 6500 evra## _za podetalni inf javete se na 078.408...


5.300 €
или предлог цена
Денес 06:36Opel astra 1.6 /Avtomatik _reg. Do5mesec/23-g.

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.300 €
или предлог цена
Денес 06:36Se prodavaat novi nasloni navlaki za sedista so greaci

🏁 Наслон за седишта со греачи на две нивоа. ➡️ Квалитетен и модерен...


750 МКД
или предлог цена
Денес 04:21Страна 1 од 101

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам