Дојран
                           
190 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Moderno opremen stan vo Star Dojran

Se prodava kompletno, moderno opremen stan vo centarot na Star Dojran...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Денес 09:52Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran. Site apartmani se so sopstvena k...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Денес 09:46KUKA VO STAR DOJRAN, NAD PLAZATA FUK TAK

PRODAVAM KUKA VO STAR DOJRAN, NA 80m NAD PLAZATA FUK TAK, IZLEZ OD DO...


52.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 08:16ПЛАЦОВИ ВО НОВ ДОЈРАН

• Се продаваат плацови на влезот во Нов Дојран, се наоѓаат на атракти...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 21:04  НОВ ОГЛАС

Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 12:58Iznajmuvanje vila vo Dojran

Se iznajmuva vikendica vo Dojran.Za poveke informacii javete se na:07...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 12:58Kuka vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na m...


34.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:57Vila so bazen vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran naselba Kaldrma. Plac-500 m2 ✅ Kuka-1...


200.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220.000 €
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:56Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na e...


135.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:55Vila vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava vila na a...


80.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:55Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


60.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 мар 13:13Се продава плац во с. Фурка, Дојран

Се продава плац од 1861м2 во с. Фурка, Дојран, во населено место пово...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 22:11Се продава плац во с. Фурка, Дојран

Се продава плац од 755м2 во с. Фурка, Дојран, во населено место повол...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 22:04Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman 28 m2 + 8 m2 vo gradba vo nov dojran naselba kaldrm...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

26 мар 16:22Се продава земјиште во Стар Дојран

Се продава земјиште во Стар Дојран ( Деребаш ) 5920 м2 Цена по догов...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 12:17plac

placevi vo Nov Dojran pokraj ezero moze da se delat od 300m2 pa nagore


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 мар 18:53Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

23 мар 20:19Се продава земјоделско земјиште 3200

Се продава земјоделско земјиште од 3.200 метри квадратни во Нов Дојра...


6 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
7 €
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 мар 17:15Се продава нива во Црничани, Дојран

Се продава нива од 8211м2 во Црничани, Дојранско на самиот асфалт пок...


8 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 мар 13:00Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

20 мар 23:32Stan vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran Building invesments prodava stan na ...


50.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

20 мар 19:49ATRAKTIVNO ZEMJISTE VO DOJRAN

Agencijata za nedviznosti Dojran bilding invesments prodava atraktivn...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мар 19:27Se izdavaat sobi vo Star Dojran

Se izdavaat 5 sobi, 2 so 4 kreveta, 2 so 3 kreveta i edna so 2 krevet...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

18 мар 18:40Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma 28 m2 koris...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

18 мар 07:48Се издава Деловен Објект 80м2 на главна улица

Се издава Деловен Објект 80м2 на главна улица во Нов Дојран. Повеќе и...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Деловен простор / Останато

17 мар 22:18СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО ДОЈРАН

Се продава земјоделско земјиште во Дојран, од 7263м2. Цена: 10 евра/...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мар 17:10Плац во Нов Дојран

Се продава плац во Нов Дојран, 473 м2 Цена: 50 евра за м2 (без сора...


23.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 мар 20:56Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

15 мар 20:04Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

15 мар 20:04Se prodava apartman vo Dojran

Se prodava apartman novogradba vo Dojran 38.6m2 + 6.6 m2 terasa so 1 ...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

15 мар 08:37Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran buildin invesment prodava kuka vo Ce...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

14 мар 16:48Zemjiste na samo ezero

Se prodava zemjiste na samo ezero vo Nov Dojran vo blizina ima strija...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 мар 16:441728m2+1628m2 Atraktivno mesto na Vodno menuvam za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno Ugostitelsko, mesto vikano Sam...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

13 мар 10:37Се продава нива во Нов Дојран

Се продава нива во градежна зона,во Нов Дојран во град на КП 1292,129...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 10:00Se prodava niva so lozov nasad

Се продава нива со лозов насад на КП 288 во Нов Дојран- вон град, лоз...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 10:00Se izdava Garsonjera vo Star Dojran ( strog Centar)

Se izdava Garsonjera vo Star Dojran so pogled vo ezeroto , se naoga ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 мар 19:47Prodazba na zemjiste do ezeroto

Se prodavaat nekolku zemjodelski zemjista kaj Acikot, blisku do ezero...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 мар 06:27Се издава деловен простор во Стар Дојран

Издравам деловен простор од 120 м2 во центарот на Стар Дојран, за пов...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

12 мар 06:27Стар Дојран Мардаја 1718 квадрати

Се продава градежно земјиште до главен пат, 150м од плажа близу хотел...


50 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 мар 11:45Sobi i Apartmani vila V&N

Se iznajmuvaat apartmani i sobi vo Star Dojran vednas nad glavnata ul...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

09 мар 13:32Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам