Кавадарци
                   
2817 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:27Промовирано

Man tgx 18.460 03.2019god. 450.000km vo top sostojba

MAN TGX 18.460 -Bg Tablici -Prv sopstvenik -Retarder -Kamera za p...


55.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

31 јан 18:35Промовирано

Se prodavat kamionski gumi

Камионски гуми од марката Compasal/Aplus ДИМЕНЗИИ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

27 јан 13:07Промовирано

Mercedes c200

Info na 070205815


8.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:59Ford focus

Info na 070205815


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:59Opel Corsa D 1.3 CDTI NAVI- 2010

Se prodava Opel Corsa D 1.3 CDTI NAVI-2010 godina, uzov od Holandija ...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:57  НОВ ОГЛАС

Продавам FIAT BRAVO

Продавам FIAT BRAVO, регистрирано до 25.01.2024. Во возна состојба. И...


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:45Se prodava peugeot 607 2.2 hdi

Za povekje info: 076258922 KIRE 076258922 KIRE 076258922 KIRE


2.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:12  НОВ ОГЛАС

Fiat Stilo 2002 godina

Kolata e so novi gumi edna sezona vozena,nov akomulator aluminiumski ...


1.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:54  НОВ ОГЛАС

Aluminski bandasi Mercedes 5x112 5 x 112

Мерцедес бандажи -Германија. 16ки 5 x 112 возени на Ц класа од 2012т...


225 €
или предлог цена
Денес 13:37Izduv grne za Volvo hObi GLANC NOVO

Se prodava glanc nov izduv hObi za Volvo euro 1/2/3 071/880-970


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 13:27Mercedes bandazi 18ki so zimski gumi

Se prodavaat bandazi izvadeni od Mercedes 18ki 5X112 9.5J ET43.5 so z...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:27VW SHARAN 2.0 7SEDISTA

KOLATA E UVEZENA OD HOLANDINA 7 SEDISTA 150 000KM NAPRAVEN GOLEM MA...


14.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:27VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION

Vw Polo 1.2tdi BLUEMOTION 55KW Euro5 Od oprema poseduva: Klimatroni...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:27FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:27VW GOLF 1.6 TDI CUP

Se prodava vw golf 7 1.6 2014g vo ispravna sostojba Cena 7500 fiksn...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:27saf osovini

se prodavaat tri saf osovini na gurtni


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

Денес 13:13Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava opel astra vo odlicna sostojba registrirana do 04.2023


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Bandas

Bandazi 18 moze zamena za 16 Odgovaraat za Vw,audi Tel 070532555


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Kamion

Se prodavaat mozna e i zamena


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 13:00Contenetal 235/50 R19 99H MS

Contenetal 235/50 R19 99H MS 4 gumi 072/206 901


6.000 €
или предлог цена
Денес 12:42Fiat Uno 1.0 IE

Fiat UNO 1.0 IE 1988 Benzin PLIN Novi gumi Nov akomulator Central...


63.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:42МОТОСАЛОН АУТО Х & VOGE MODELS!

МОТОСАЛОН АУТО Х & VOGE MODELS!


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:26МОТОСАЛОН АУТО Х & MONDIAL TURKEY!

МОТОСАЛОН АУТО Х & MONDIAL TURKEY!


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:26Citroen C5

Servo volan, komandi na volan, abs,asr,esp,air bag12, elektrika na pr...


7.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.350 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:26Se prodava IMT 539

Se prodava IMT 539 92godina vo besprekorna sostojba garaziran registr...


4.700 €
или предлог цена
Денес 11:57Fiat Sedici 2.0 136 ks Terenec 4x4 na 118.000km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:32SE PRODAVA HONDA X8RS 2002G

Motor honda. Pali vozi


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:25RENO SCENIC 1.5 DCI 74 KW

Se prodava reno scenic 2005 g 1.5 dci 74 kw so panorama soncef pokrif


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:25Se prodava Audi A4 2.0 2005g

Audi A4 2.0 2005g Napravena golem servis 12.2021 Registrirana do 30...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:08Aprilija SR50, 2017

Se prodava Aprilija SR50, 2017godina,prv sopstvenik, redovno servisir...


2.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:02  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat

Se prodavaat novi kabli.tel 070818009 ili viber 070781115


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 10:45MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:42NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; -FU...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:42FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)-

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:42FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -FULL OPREMA: -KLIMATONIC; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:42AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI -GODINA NA PROIZVOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:39RENAULT KANGOO 1.9 DTI 80KS

RENAULT KANGOO 1.9 DTI -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2001)GOD; -FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:39Mazda 6 karavan

Mazda 6 karavan vo top sostojba, registrirana do mart 2023 Moze zamen...


2.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:36Mondeo atest plin. Klimatronik. Full oprema

Se prodavam ford mondeo Fabricka sostojba. Motor na lance atmosvere...


3.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.950 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:19TOYOTA AVENSIS 2.0 D4 MOTOR

Tojota avensis 2.0 d4 motor Proizvedena 2011 god 209000 km Koza,n...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:01  НОВ ОГЛАС

FORD FOKUS 1.6 HDI 08 GOD. 66 KW FULL

SE PRODAVA FORD FOKUS 1.6 HDI PEZO MOTOR 66 KW PROIZVEDEN 2008 GOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:47OPEL CORSA D 1.2 2007 GOD SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:47Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам