832 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM BAS GITARA, MOD.: "OCEAN".

PRODAVAM BAS GITARA, MOD.: "OCEAN".


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:55  НОВ ОГЛАС

Prodavam pijanino Ukraina

Продавам сочувано пијанино со две педали марка Украина


1.100 €
или предлог цена
Вчера 12:52Klasicna gitara

Se prodava socuvana gitara 3/4 kupena od Svedska( na slikata )Gitarat...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:20Akusticna gitara

Se prodava malku koristena gitara ( na slikata ) FENDER CD-60.Odlicn...


150 €
или предлог цена
Вчера 12:19STUDIO NE GARAZA ZA PROBI i SNIMANJE BENDOVI

Top uslovi komplet oprema .... Poveke na ..077 590 412 Naskoro KAR...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 09:21Elektricna gitara ltd nova i pojacalo

Itd elektricna gitara i pojacalo Blackstar lt echo 10 novi


300 €
или предлог цена
02 дек 19:30Prodavam audio karta RME HDSP 9652

Prodavam audio karta RME HDSP 9652, sodrzi : 3 x ADAT optical velza ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

02 дек 17:49Prodavam audio karta RME HDSP 9652

Prodavam audio karta RME HDSP 9652, sodrzi : The HDSP 9652 provides ...


300 €
или предлог цена
02 дек 17:49Prodavam digitalna mikseta Yamaha 01V 96 VCM

Prodavam digitalna mikseta Yamaha 01v 96 VCM koristina isklucivo vo d...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

02 дек 17:49Prodavam Dynamic mic Sennheiser MD421-II

Prodavam Sennheiser MD421-II Mikrofon : The MD 421 II continues the ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

02 дек 17:48ZVUCNICI HITACHI

Zvucnicite se vo odlicna sostojba.Gi prodavam so drzacite.


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

02 дек 15:32Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


По Договор
или предлог цена
02 дек 09:34Speaker Anker Bluetooth Soundcore Rave Mega 80W IPX7 Waterpr

Kupen pred 2 meseci ,pusten e 5 pati I e seuste pod garancija.Ima I k...


10.000 МКД
или предлог цена
02 дек 08:56TAPANI-TAPAN

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


По Договор
или предлог цена
02 дек 08:28sajzer-midi

prodavam malce koristen sajzer so midi priklucok


4.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:18Prodavam nov tapan

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


По Договор
или предлог цена
01 дек 13:18Line 6 Spider Jam 1x12" 75-watt Modeling Combo Amp

Prodavam combo pojacalo LINE 6 Spider Jam 75 watt Pojacaloto e kupe...


24.000 МКД
или предлог цена
01 дек 10:33Акустична гитара Fender CD-60S

Fender CD-60S Dreadnought Black Mahogany Back and Side Solid Spruce T...


10.500 МКД
или предлог цена
01 дек 07:17Се продава Traktor Kontrol S5 + Куфер

Се продава Traktor Kontrol S5, поради промена на опрема. -Функционалн...


22.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

ДЈ Опрема

30 ное 18:30Ibanez RG370DXL (lefty)

Levoraka verzija od RG370DX modelot na Ibanez. Godini na proizvodstvo...


12.000 МКД
или предлог цена
29 ное 23:51Prodavam sintisajzer

Prodavam sintisajzer so kartica 15.000den Tel.070 343 593


15.000 МКД
или предлог цена
29 ное 09:01PRAZNA KUTIA ZA BASS

PRODAVAM PRAZNA KUTIA ZA VO KOLA 10 inch 64,5 / 30cm BASS...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

28 ное 22:49PONUDETE PRAZNI PLASTICNI KUTI 15ki (15inch)

PONUDETE PRAZNI PLASTICNI KUTI 15ki ISTI KAKO NA SLIKATA (15inch) ...


1 МКД
или предлог цена
28 ное 22:49Za gitara

Za gitara ispravno kako novo moze na batrerija i na adapter


3.000 МКД
или предлог цена
27 ное 18:53Gitara Fender

Se prodava nova gitara fender voopshto ne koristena


10.000 МКД
или предлог цена
27 ное 16:10Гитарски засилувач ("појачало") Fender Mustang v2.0

Гитарски засилувач ("појачало") Fender Mustang v2.0 моќност: 70W, из...


199 €
или предлог цена
26 ное 19:44Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

25 ное 15:29klasicna gitara 3/4

prodavam klasicna gitara-(Manuel Rodrigez-spanska)kupena od Thomann p...


250 €
или предлог цена
25 ное 09:40Zimmerman 69

Se prodava mnogu malku koristen redok primerok na pianino


1.099 €
или предлог цена
25 ное 01:27Led Par DMX 36 led, Najeftino !!

Novi Disko led par DMX 36led moze i samostojni aktivni na zvuk , efek...


1.300 МКД
или предлог цена
23 ное 18:45Dmx mixer mikseta

Dmx mikser novi. https://www.facebook.com/profile.php?id=10006350736...


60 €
или предлог цена
23 ное 18:45Led moving head Beam novi!

Led moving head nova kolicina Beam 6 x 15 bee eye Osram led. https:/...


210 €
или предлог цена
23 ное 18:45Prodavam Delicija Carmrn ll nova

Prodavam armonika delicija vo fabricka sostojba 7 registri 80 basa s...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
220 €
23 ное 02:18PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ",MOD.V50NJP-BK 3U-01.


По Договор
или предлог цена
22 ное 18:12PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica(PAC-412v)

PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica (PAC-412v).Gitarat...


По Договор
или предлог цена
22 ное 18:11PRODAVAM VIOLA.

PRODAVAM MAJSTORSKA VIOLA. Dimenzii: -dolzina na rezonantniot korpu...


По Договор
или предлог цена
22 ное 18:11PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN", model WD 10 CE.


По Договор
или предлог цена
22 ное 18:11Полирање на музички инструменти

Вршам целосно полирање на музички инструменти или нивни делови до мак...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

19 ное 23:28Prodavam violina

PRODAVAM NOVA VIOLINA SO KUVER MARKA STEINBACH


200 €
или предлог цена
19 ное 09:44Prodavam profesionalna audio oprema

Prodavam profesionalna audio oprema koristena isklucivo vo domashni u...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

17 ное 17:11Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам