Свети Николе
                           
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica

Se prodava vikendica od 100m2, namestena, vo odlicna sostojba so prek...


70.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 18:00  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul: Vanco Angelov br:16 na KP:10313 i il: 1319, ku...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 13:10Се продава куќа

Се продава куќа во населба Рецко маало со дворна површина од 65м2 плу...


35.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 фев 10:52Nova kukja vo izgradba

Se prodava nova kukja vo izgradba vo naselba Rudina Na 3 minuti do M...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 фев 02:50Se prodava stara kujka so pomosen nov del vo centarot

Se prodava stara kujka plus podrum vo centarot na gradot Inf 078 25...


7.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

01 фев 21:36Se prodava kuka vo centar na Sveti Nikole

Se prodava kuka vo centarot na Sveti Nikole na ul.Pionerska br.41, po...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

28 јан 16:20Kuka

Se prodava kuka Komplet nova istalacija nov dovod Parno,solarno Mo...


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
38.000 €
Свети Николе

Куќи / Вили

27 јан 08:28Stara kuka vo centar!

Prodavam stara kuka vo centar , uredni dokumenti, so markica za nova ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

14 јан 11:48Se IZDAVA

Samo na firma,ima kapacitet za smesruvanje na 10 luge---SAMO ZA FIRMI


200 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

12 јан 21:39Nova kuka vo centar

kukata e gradena 2009g,nikoj ne zivee vo nea. MOZE POD KIRIJA,MOZE I...


39.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

12 јан 21:39SE PRODAVA STARA KAUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Se prodava stara Kuka na ulica vaska cikeleva br 38 CENA PO DOGOVO...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

11 јан 15:22Se prodava kukja vo Sveti Nikole

Se prodava kukja vo karabina vo Sveti Nikole 54 120m2 so dvorno mesto...


33.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

03 дек 16:37Се продава куќа од 67м2 и дворно место од 288м2

Се продава куќа со стамбен простор од 67м2 и дворно место од 288м2 ,...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

09 окт 15:36Prodavam kuka na Gorobinski pat

Prodavam kuka na Karposeva 162b. Kukata e lepenka i e vo dobra sosto...


29.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

23 авг 19:13Куќа во изградба. Свети Николе- Бел Камен.

Куќата се наоѓа на мирна и убава локација, во населбата Бел Камен,на ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

12 фев 21:32Се продава спрат од куќа

Се продава еден спрат од двоспратна куќа близу дрвенарија во Свети Ни...


33.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

13 јун 20:40SE PRODAVA KUKJA VO S.KNEZJE SVETI NIKOLE

Kukjata e nova gradba,120 kvadrati,ima plus hangar okolu 120 kvadrati...


45.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

30 мар 20:24Se prodava kuka moze zamena za stan

Se prodava kuka na ul: Vanco Angelov br:16 na KP:10313 i il: 1319, ku...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

04 јан 14:06Куќа веднаш вселива

Се продава куќа веднаш вселива, цена по договор.


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

09 јун 13:22Куќа

Се продава куќа во центарот на градот По договор


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

28 апр 09:41Se prodava kuka

Se prodava kuka vo Sveti Nikole so povrsina od 200m2 i dvor 600 m2, k...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 фев 09:30prodavam kuka

prodavam Kukja na ulica Mirce Acev br17 poveke info na 077/644-...


9.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 јун 19:48Продавам куќа во село.Ерџелија

Продавам куќа во село Ерџелија со гаража и нива 4декари Контакт:0778...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

04 јун 20:34Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам