Тетово
                           
20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica na Popova Sapka

Se Iznajmuva. Minimum prestoj 2-3 nokji. Kompletno renovirana, raspol...


1 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

30 дек 00:09Парцела во Попова Шапка/ Vend ne Kodrën e Diellit

Се купува градежна парцела за изградба на викендица во Попова Шапка ....


1 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

17 дек 21:49Se prodava vikendica vo selo Jedoarce vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na vikendica vo selo Jadoarce vo Te...


25.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

07 дек 14:41Vikendica vo Popova Spaka

Se Iznajmuva celosno ili se Prodava -8 spalni -2 dnevni sobi -3...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

05 дек 12:44Se prodava luksuzna vikendica vo s.Jedoarce, Tetovo

Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna vikendica vo s.Jedoarce ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

02 дек 13:58Se prodava vikendica na Popova Šapka-NAJDOBRA LOKACIJA!!!

🧐👉samo vo AGENCIJA CHANAK👈 📣NEPOVTORLIVA PONUDA- prodažba na VIK...


79.999 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

19 ное 13:00extra vikendica-kuca na najubavata lokacija na "KALE"

EXTRA ponuda vo CHANAk agencija📢📢📢 Kompletno renovirana, i opreme...


1 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

16 ное 13:00Atraktivna vikendica vo Setole so golem i ubavo ureden dvor

🧐👉samo vo AGENCIJA CHANAK👈 📣atraktivna vikendica 🏡 so mnogu gol...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

25 окт 15:48TWINS house VIKENDICA so ovostarnik vo s.NEPROSTENO

Vikendicata se naogja vo selo NEPROSTENO na mirna i ubava lokacija.Im...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

12 мај 19:40Vikendica na Popova Shapka

Prodadena! vikendica na Popova Shapka so cista dokumentacija moze da...


68.900 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

14 фев 16:11Kupuvam vikendica ili plac na Popova Sapka

Kupuvam vikendica ili plac na Popova Sapka


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

31 јан 16:54Се издава викендица на Попова Шапка

Викендица на одлична локација (прв ред од викенд населбата), со парки...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

05 дек 13:00!!! SE PRODAVA VIKENDICA NA SHAPKA !!!

Se prodava dobro opremena vikendica na Popova Šapka koja vi nudi besp...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

17 апр 09:58Plac so vikend kuca

Se prodava gradezen plac so vikend kuca, na samo 2km od centarot na g...


39.900 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

19 мар 13:34Vikendica na Popova Shapka vo prv red

Se prodava vikendica na Popova shapka vo prv red. Sodrzi: Priz, ...


82.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

02 мар 12:07Се продава викендица на Попова Шапка

Се продава викендица на Попова Шапка. Викендицата има 142 м2 и се ...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

18 јан 23:28Се продава викендица на Попова Шапка

Се продава викендица на Попова Шапка. Викендицата се наоѓа во првиот...


53.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

02 јан 10:48Nova vikendica na Popova shapka

Se prodava nova vikendica na Popova shapka so fenomenalen pogled. ...


58.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

26 ное 11:12Се продава викендица на Попова Шапка

Се продава легализирана викендица на Попова Шапка. Базамент 10х9, ...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

29 авг 15:14Se izdava vikendica na Popova Sapka

Издавам викендица на Попова Шапка во текот на целата година. Викендиц...


1 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

16 дек 18:20Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам