Кисела Вода
                   
5141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 18.400 i KRONE SDP 27

PRODAVAM MAN 18.400 - 2007 GODINA EURO 5 VO ODLICNA SOSTOJBA, POMI...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

BMW 318 GT Luxury Line 16.700 EUR

PRODAVAM BMW 318 GT LUXURY LINE PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA 201...


16.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Audi a4 avant 3.0 tdi quattro

Prodavam audi a4 avant 3.0 tdi,proizvedeno 11.2010 god.Voziloto e vo ...


10.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

27 ное 21:02Промовирано

AUDI Q7 - 3.0 TDI QUATTRO - MOZE ZAMENA

- Kozen enterier - 4x4 - Parking senzori + kamera - Avtomatik men...


12.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 00:40Honda Civic 1.4 Benzin - Plin

Honda Civic 1.4 61kw, 83ks. Benzin so A-testiran plin. Proizvedena ...


4.299 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.399 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 00:39Продавам 4 зимски гуми sava eskimo s3+ 205/55/16

Продавам 4 зимски гуми sava eskimo s3+ 205/55/16. Возени околу 5000km...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:04MAZDA 2 1.4 DIZEL (AUTO KODEKS)

Mazda 2 1.4 dizel 50 kw 20.09.2008 godina Od prv sopstvenik na realn...


4.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:41CITROEN C3 PICASSO 1.6 e-HDI 2012 god.(AUTO KODEKS)

CITROEN C3 PICASSO 1.6 e-HDI 2012 god. Registrirana do Dekemvri 2023...


5.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:41CITROEN C3 PICASSO 1.6 e-HDI 2012 GOD.(AUTO KODEKS)

CITROEN C3 PICASSO 1.6 e-HDI 2012 god. 116000 km Registrirana do D...


5.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:40VW Golf V

Golf V 2.0TDI 2004god -Reg do April 2023 -6 brzini -Atestirani K...


4.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:19Fomb itali bmw e36 e46

Bandasete ne se krivi ni vareni Firestone gumi 2021god site 4novi ...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
Вчера 22:58Windforce 225 55 16 2019godina

Gumite se odlicni Bez cepovi i lepenki 4 gumi


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:58Prodavam FIAT PUNTO 1 !!!

Voziloto e so dve vrati, BLAUPUNKT radio, elektrika na prozori, socuv...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
999 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:55Navigacija Navigacii za kola i kamion

Univerzalni navigacii za kola i kamion 7 incen ekran 8gb vnatresn...


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:38Android multimedii za VW grupacija

Android Multimedii za VW grupacija 7" / 8" / 9" Touch Ekran Andro...


7.990 МКД
или предлог цена
Вчера 22:38Radio za VW RCD310

Socuvano kako novo Go ima kodot 078 306 942


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:37VW Passat 2.0Tdi-140ks.8V-KAKO NOV

Full Oprema REGISTRIRAN SO Z.KARTON SERVISIRAN MNOGU EKONOMICEN 2.0TD...


4.750 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:25Webasto greenje 12v za kombe ili kola

Se prodavaat poveke webasto greenje 12v tri komada razlicni modeli. ...


200 €
или предлог цена
Вчера 22:25Delovi za Ford Mondeo 2.0tdci 140ks

Polovni delovi za Ford Mondeo 2.0tdci 140ks 2008god. Sve sto vi tre...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:24Delovi za Ford Mondeo 2.0tdci 140ks 2008g.

Mondeo 2.0tdci - 140ks 2008god. Sve sto vi treba osven prednica Naj...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:24Opel Zafira 1.9cdti model 2008g

Opel Zafira 1.9cdti - 74kw 7 sedishta Proizvodstvo 2007god Ful opre...


3.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:24215/65 R16C Michelin zimski skoro novi

Michelin 215/65 R16C za tovarno vozilo. Gumi so bandasi komplet od V...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
199 €
Вчера 22:24BMW 118

ekstra socuvano 070266841


8 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:16Prodavam maski za trkacki motori

Prodavam novi profesionalni maski za trkacki motori izraboteni od pol...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:08BBS Al. Bandazi

Se prodavaat Al.Bandazi vo odlicna sostojba 15-ki. 4x100, zaedno so 4...


125 €
или предлог цена
Вчера 22:07RENO MEGAN LIMITED EDITION

Se prodava RENAULT MEGAN LIMITED EDITION 1.5 DCI Voziloto e vo odl...


8.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:44BMW F30 320 2012 GOD DIZEL ODLICNO

PRODAVAM BMW F30 320 163 KS MAKSIMALNO SOCUVANO KAKO OD VNAGRE TAKA I...


12.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.750 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:39Alfa 166 2.4 jtd

I


1.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:15Продавам Citroen ZX регистриран во одлична состојба

Се продава Citroen ZX 1,9 регистриран до 15.03.2023 год. со оригиналн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:10OTKUP NA VOZILA VO BILO KAKVA SOSTOJBA

AKO IMATE HAVARISANI I DOTRAENI VOZILA ILI SO BILO KAKVA REGISTRACIJA...


5.555 €
или предлог цена
Вчера 20:56Peugeot 407 coupe

Prodavam Peugeot 407 coupe 2.7 v6 vo perfektna sostojba so full oprem...


5.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 20:41Pp aparati

Prodavam dva pp aparati dvata 2000


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 20:29Продавам Пежо 206 СВ 1,6 хди во делови 2004 г

Продавам Пежо 206 СВ 1,6 хди во делови 2004 г - менувач -комплет к...


10 €
или предлог цена
Вчера 20:18ПРОДАВАМ ФОРД ТРАНЗИТ

ПРОДАВАМ ПОВОЛНО ФОРД ТРАНЗИТ 2004 ГОДИНА СО 100 000 КМ МНОГУ СОЧУВА...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 20:18Prodavam Peugeut 206 SW HDI 2004 g vo delovi

Prodavam Peugeut 206 SW HDI 2004 g vo delovi -menuvac5 brzini -kom...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:18ПРОДАВАМ ГУМИ СО БАНДАШИ 145/55/13

ПРОДАВАМ ГУМИ СО БАНДАШИ 145/55/13 ДОБРО СОЧУВАНИ 2 ФУЛДА И 2 ДИЈАДЕМ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:17ПРОДАВАМ 4 ЛЕТНИ ГУМИ 215/65/16

ПРОДАВАМ ЕВТИНО ЛЕТНИ ГУМИ 215/65/16 BRIDGESTON СОЧУВАНИ СЕУШТЕ УПО...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:17Komplet delovi za Peugeot 206 SW 2004 godina

Komplet delovi za Peugeot 206 SW 2004 godina -motor i menuvac(komple...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:17Prodavam aveo sedan 1.4 16 V

Prodavam aveo sedan 1.4 16 v 2007 god Prv gazda zemeno od salon Kli...


2.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 20:01Bandaz 15" 4x100 celicen

Prodavam bandaz 15" 4x100 nov od rezervno trkalo so letna guma 185/70...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 19:49Mercedes CLS350 CGI 2008 Facelift

Dobro socuvan so pominati 237000km uvezen od CH.Napraven mal servis p...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.000 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:49Menuvac za Golf 5 2.0

Prodavam menuvac za Golf 5 2.0 tdi 16 ventili so 6 brzini BKD motor m...


60 €
или предлог цена
Вчера 19:48Ford Ka 2010 Plin A-test reg cela godina 11/23

Ford KA 2010g 1.2 69ks, so plin a-test reg do 20/11/2023g -Golem Serv...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:45Страна 1 од 129

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам