1193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava BMW F30 M Sport F1

BMW F30 320d M Sport Realni 184000 kilometri, proverka kade sakate ...


18.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.700 €
Вчера 15:54Промовирано

Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks Automatic

Се продава Opel Insignia 2.0 160 коњски сили со автоматски менувач. ...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Seat Ibiza 1.4 TDI 80ks 2008

•Seat ibiza 1.4 TDI 80ks kraj na 2007• •Ekstra socuvana, zatemneti st...


3.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.900 €
21 ное 23:15Промовирано

FIAT PUNTO 1.8 HGT 2004 PERFEKTNA SOSTOJBA 077626766

SE PRODAVA FIAT PUNTO MK3 HGT 2004GOD 🚀1.8i 131HP🚀 KONTAKT : ...


1.999 €
или предлог цена
Денес 10:56VW GOLF 5+ MN.ZACUVAN 2007GOD. 1.9 TDI PERFEKTEN

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2007god. NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR 1.9...


4.899 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.999 €
Денес 09:25Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks oginal kilometraza i servisna kniska pos...


2.000 €
или предлог цена
Денес 08:51VW PASAT 2.0 TDI BLUEMOTION DSG F1

VW PASAT 2.0 TDI DSG F1 BLUEMOTION ALKANTARA KOLATA E SO NAJ FULL ...


11.500 €
или предлог цена
Денес 08:47MAZDA 3 2,0 D 140KS - A.C. Avto Alex Veles

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


4.290 €
или предлог цена
Денес 08:46VW POLO 1,2 KLIMA - A.C. AVTO ALEX VELES

Se prodava : VW Polo 1,2 2005 -190.500 km - realni - redovno servi...


3.100 €
или предлог цена
Денес 08:46SUZUKI SPLASH - 1.3 DDIS - 2011 - A.C. AVTO ALEX - VELES

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.390 €
или предлог цена
Денес 08:46SEAT IBIZA 1,4 TDI Style

SEAT IBIZA 1,4 TDI Style Limousine - 5 VRATI - 2009 EKSTRA ! - S...


1 €
или предлог цена
Денес 08:26Se prodav audi a4 1.9 tdi 90ks

Se prodav audi a4 1.9 tdi 90ks kolata ima karoseriski zabeleski vnatr...


1.550 €
или предлог цена
Денес 07:47OPEL MERIVA

81 kw....1.7..…..2011...


13 €
или предлог цена
Денес 07:37FIAT PANDA 1.3 dizel, 136.000km - KAKO NOVA, UNIKAT

☎️ INFO: 071/370-806 🔴 Cena: 3250€ 🔴 FIAT PANDA 1.3 dizel - MAK...


3.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.390 €
Денес 06:29Seprodava seat altea 2.0tdi 140ks

Seprodava seat altea 2.0tdi 140ks od oprema klimatronik el x4 stakla ...


4.000 €
или предлог цена
Денес 06:21Polo 1.4TDI 2015 God Bluemotion

Poloto e vo Fabricka sostojba Kupeno Od Od 1 gazda Redovo servisira...


8.800 €
или предлог цена
Денес 02:21  НОВ ОГЛАС

SEAT IBIZA 1.6 TDI 77KW(UVOZ PERFEKTNA)-2011

SEAT IBIZA SO NAJDOBRIOT MOTOR 1.6 TDI 105 KS UVEZENA OD ITALIJA I SO...


4.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.000 €
Денес 01:43MERCEDES.CLK.KABRIO 320.2004.PLIN..ODLICEN..MOZE ZAMENA

Mercedes.kabrio.clk.320.benzin plin 2003.u.kniska..automatik...motor ...


5.999 €
или предлог цена
Денес 00:42Citroen C1

Kolata e kako nova servisna kniska Reg cela godina


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Денес 00:16Pezo 308 1.6 Benzin Turbo 2008 God Reg Cela God

Pezo 308 1.6 Benzin Turbo 2008 Godina UVOZ 🇨🇭🇨🇭 ✅Registrirana...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 23:34  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi Colt 1.1 2005 God Odlicna Sostojba

Mitsubishi Colt 1.1 2005 God ⛔️POMINATA REG ✅Klima ✅4 Novi Gumi ...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 23:31  НОВ ОГЛАС

Reno Megan 1.9 Dci 2006 God

Reno Megan 1.9 Dci 2006 God ⛔️POMINATA REG ✅Klima ispravna ✅Alum...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 23:28  НОВ ОГЛАС

Ford Mondeo 2.0 Dizel 2008 Full Oprema BEZ CARINA

Mondeo 2.0 2008 Full Oprema BEZ CARINA🇨🇭🇨🇭 Kolata e donesena ...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 23:26  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 5 ; 2005 ; 1.9tdi; 77kW

Kolata e bez defeci i realni 215000km. Odlicen zamaec i lamela, odlic...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 23:13KAKO NOVO BMW F10 520d

Prodavam BMW 520d 184hp proizvedena 2010god, registrirana do 02.23. N...


14.400 €
или предлог цена
Вчера 22:55  НОВ ОГЛАС

Renault Twingo 1.2i Registrirano do 09.2023

Prodavam Renault Twingo 1998 Godina 1.2i Idealna i za vozaci Poce...


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Вчера 21:57Tiko benzin plin

Kolata e vo dobra sostojba novi gumi ima smeneto rebrast ulje filter ...


650 €
или предлог цена
Вчера 21:20  НОВ ОГЛАС

Opel Astra H 1.7CDTI Cosmo Sport

Opel Astra H 1.7 CDTI 2004god Cosmo Sport Napraven kompleten servi...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 20:40Vw Passat 1.6TNG

Pasatot e vo odlicna vozna sostojba Zdrav bez skapanici po nego Ate...


1.450 €
или предлог цена
Вчера 19:46  НОВ ОГЛАС

Golf 3 1.9 TDi

Golf 3 1.9 tdi 90ks karavan Golfot e socuvan registriran Motor m...


1.299 €
или предлог цена
Вчера 18:45  НОВ ОГЛАС

Hyundai Trajet 2.0

Se prodava Hyundai Trajet 2.0 crdi..... 2002 godina Top sostojba .......


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:34SUZUKI SPLASH 1.0 BENZIN

NOV UVOZ FULL OPREMA KLIMA GREACI NA SEDISTA PLATENI DAVACKI DO REGI...


3.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.600 €
Вчера 17:30VW POLO 1.2I BENZIN

FULL OPREMA KLIMA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! Tel:078632620


3.250 €
или предлог цена
Вчера 17:30SEAT IBIZA 1.4TDI

FULL OPREMA KLIMATRONIK PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


4.450 €
или предлог цена
Вчера 17:30Opel Zafira 1.9 cdti 120ks 2007g

Opel Zafira 1.9 cdti 88kw 120ks 2007g Kolata ima realni 244.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 17:12Vw golf 6 1.6 tdi 77kw 105ks

Vw golf 6 1.6 tdi 77kw 105ks 2010g 2x kluca servisna kniska 4x no...


6.750 €
или предлог цена
Вчера 17:12FIAT PUNTO 1.2 16 V 59 KW BENZIN +LPG KLIMA SERVO EDEN GAZD

.


1.550 €
или предлог цена
Вчера 17:05  НОВ ОГЛАС

VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 16:57Audi A3 2006 2.0 140ks

Audi A3 2006 god 2.0 140ks Reg 05 2023 Panorama so shiber Novi gumi 2...


5.850 €
или предлог цена
Вчера 16:13  НОВ ОГЛАС

Audi A3 2.0 TDI

Се продава Ауди а3 2.0 tdi 16v bkd, со ц ознака. Колата е во одличн...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 16:05Audi a4 1.9 tdi 116ks celo za delovi

Ispravna sostojba samo za delovi 078 268 576 Badazite se prodadeni...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 16:00Se prodava BMW F30 M Sport F1

BMW F30 320d M Sport Realni 184000 kilometri, proverka kade sakate ...


18.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.700 €
Вчера 15:54VW PASSAT B6 2.0 140ks 4MOTION 8ventili

Prodavam VW Passat B6 2.0 140ks 4motion 8v. BMP Registracija do 08....


6.900 €
или предлог цена
Вчера 15:51Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам