Кавадарци
                   
946 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:27Промовирано

Citroen Berlingo 1.6 hdi 2011

Citroen Berlingo 1.6 hdi 2011 -Електроника на стакла- -Борд компјутер...


4.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:30Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS

Se prodava Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS 4x4, 2006 godina, so 199 000 ...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:22Fiat Sedici 2.0 JTD 136ks 4x4 118.400km

Se prodava Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Proizvedena...


7.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.500 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:13Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:46Fiat Punto Evo 1.3 JTD-84ks (Euro 5)

Model:Fiat Punto Evo 1.3 JTD-84ks (Euro 5); Godina:2011; Km:151.0...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:46Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5)

Model:Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5); Godina:2012; Km:153.000; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:46Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:45VW GOLF VII 1.6 TDI-110ks (BlueMotion)

Model:VW GOLF VII 1.6 TDI-110ks (BlueMotion); Godina:2015….; Km:163...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:45Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback)

Model:Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:45Opel Meriva 1.7 TDI 2010 god

Kolata kako e stignata taka se prodava, nema sminkanje po nea. Plate...


230.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:15Mercedes c200

Info na 070205815


8.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:59Ford focus

Info na 070205815


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:59Opel Corsa D 1.3 CDTI NAVI- 2010

Se prodava Opel Corsa D 1.3 CDTI NAVI-2010 godina, uzov od Holandija ...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:57  НОВ ОГЛАС

Продавам FIAT BRAVO

Продавам FIAT BRAVO, регистрирано до 25.01.2024. Во возна состојба. И...


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:45Se prodava peugeot 607 2.2 hdi

Za povekje info: 076258922 KIRE 076258922 KIRE 076258922 KIRE


2.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:12  НОВ ОГЛАС

Fiat Stilo 2002 godina

Kolata e so novi gumi edna sezona vozena,nov akomulator aluminiumski ...


1.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:54  НОВ ОГЛАС

VW SHARAN 2.0 7SEDISTA

KOLATA E UVEZENA OD HOLANDINA 7 SEDISTA 150 000KM NAPRAVEN GOLEM MA...


14.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:27VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION

Vw Polo 1.2tdi BLUEMOTION 55KW Euro5 Od oprema poseduva: Klimatroni...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:27FORD FIESTA 1.6TDCI EURO5

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 TDCI 70KW 95KONJA UVEZENA OD HOLANDIJA SO ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:27VW GOLF 1.6 TDI CUP

Se prodava vw golf 7 1.6 2014g vo ispravna sostojba Cena 7500 fiksn...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:27Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava opel astra vo odlicna sostojba registrirana do 04.2023


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Fiat Uno 1.0 IE

Fiat UNO 1.0 IE 1988 Benzin PLIN Novi gumi Nov akomulator Central...


63.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:42Citroen C5

Servo volan, komandi na volan, abs,asr,esp,air bag12, elektrika na pr...


7.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.350 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:26Fiat Sedici 2.0 136 ks Terenec 4x4 na 118.000km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:32RENO SCENIC 1.5 DCI 74 KW

Se prodava reno scenic 2005 g 1.5 dci 74 kw so panorama soncef pokrif


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:25Se prodava Audi A4 2.0 2005g

Audi A4 2.0 2005g Napravena golem servis 12.2021 Registrirana do 30...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:08MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:42NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; -FU...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:42FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)-

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:42FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -FULL OPREMA: -KLIMATONIC; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:42AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI -GODINA NA PROIZVOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:39RENAULT KANGOO 1.9 DTI 80KS

RENAULT KANGOO 1.9 DTI -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2001)GOD; -FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:39Mazda 6 karavan

Mazda 6 karavan vo top sostojba, registrirana do mart 2023 Moze zamen...


2.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:36Mondeo atest plin. Klimatronik. Full oprema

Se prodavam ford mondeo Fabricka sostojba. Motor na lance atmosvere...


3.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.950 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:19TOYOTA AVENSIS 2.0 D4 MOTOR

Tojota avensis 2.0 d4 motor Proizvedena 2011 god 209000 km Koza,n...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:01  НОВ ОГЛАС

FORD FOKUS 1.6 HDI 08 GOD. 66 KW FULL

SE PRODAVA FORD FOKUS 1.6 HDI PEZO MOTOR 66 KW PROIZVEDEN 2008 GOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:47OPEL CORSA D 1.2 2007 GOD SERVISIRANA FULL

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2007 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:47FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet O6 GOD FULL

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET PROIZVEDENO 2006 GOD SO FUL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:47SKODA FABIA 1.2 HTP 06 GOD FULL

SE PRODAVA SKODA FABIA 1.2 HTP PROIZVEDENA 2006 GOD 55 KW SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:47FIAT BRAVO 1.9 Multijet 2008 god.FULL

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2008 GOD. SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:47Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам