Кавадарци
                   
1001 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Focus 1.6 TDCI 2012 Limusine Titanium (Navi-Euro5)

-Ford Focus motor:1.6tdci 86kw 116ks -EURO5- menuvac: 6brzini go...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:21НОВ ОГЛАС
Промовирано

Seat Leon 1.9tdi 105ks 2007 FULL

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:20Промовирано

Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:20Промовирано

CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VCDI 163ks AUTOMATIC FULL

NOVA KOLA !!! 98.000KM !!! UNIKAT!!! CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VC...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES C250CDI 4MATIC AUTOMATIC FULL 2010GOD

MERCEDES C250CDI 4MATIC(204KS) AUTOMATIC FULL 2010GOD Kolata e mak...


13.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive 2011/2012god

Seat Ibiza 1.2 TDI ST Ecomotive -Година на производство : 2011 Прва...


5.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Pezo

Pezo 206 1.9 dizel Registrirano servisirano novi gumi ekstra cena z...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Volkswagen Golf 7 1.6 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba se plateno do registracija uvezena od ho...


13.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:19FORD FUSION 1.4 TDCI 68 KS 2003 GODINA

Ford fusion 50kw/68ks 2003 godina * Voziloto e vo dobra zacuvan...


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:07  НОВ ОГЛАС

CITROEN C5 TOURER 1.6 HDI 110 KS 2009 GODINA REGISTRIRAN

CITROEN C5 TOURER 1.6 HDI 110 KS 2009 GODINA REGISTRIR...


5.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:07Продавам Audi A5 s-line купе, 211кс Можна замена

Продавам Ауди А5 купе, 211кс турбо бензин 2.0 регистрирано до јули-20...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:52PEUGEOT 308 SW 1.6 E- HDI 112 KS 2012 GODINA

PEUGEOT 308 SW 1.6 E-HDI 112 KS (euro5) ...


5.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:49Peugeot 207 1.6 2008 full oprema

Se prodava Peugeot 207 2008 godina 140000km so servisna kniska S...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:21Seat Ibiza - 1.2tdi 75ks 2012 (euro5)

Se prodava Seat ibiza 1.2tdi 75ks 2012 godina so pominati 155000km...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:21Ford Focus 1.6 TDCI 2012 Limusine Titanium (Navi-Euro5)

-Ford Focus motor:1.6tdci 86kw 116ks -EURO5- menuvac: 6brzini go...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:21  НОВ ОГЛАС

Seat Leon 1.9tdi 105ks 2007 FULL

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:20WV Golf Vll 1.6TDI 81kw 2015 Sportline Full Led/Navi/Koža

-Volkswagen Golf Vll motor: 1.6tdi 110ks menuvac: 6brzini gorivo: ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:20Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:20PEUGEOT 208 1.4 HDI 50 KV 2014 /AFFAIR SPORT MODEL

PEUGEOT 208 1.4 HDI 50 KV 68 KS 2014 GODINA AFFAIR MODEL 159000 KIL...


6.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:40Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:24Seat Ibiza 1.2 TDI - 75 ks (Navi-Euro 5)

Model:Seat Ibiza 1.2 TDI - 75 ks (Navi-Euro 5); Godina:2013...; Km:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:24Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5)

Model:Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5); Godina:2012; Km:153.000; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:23Mercedes C220 CDI - (Automatik - Navi - Koza)

Model:Mercedes C220 CDI - (Automatik - Navi - Koza); Godina:2009...;...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:23Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback)

Model:Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:23CHEVROLET SPARK 0.8I 52 KS 2008 GODINA

Top 100 % Bez klima Airbag Bord Abs Centralna Radjo mp3 I dr Gumi ...


1.770 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05  НОВ ОГЛАС

RENAULT CLIO 1.2/54 KS 1995 GODINA REG PALI VOZI

ODLICNA SOSTOJBA REG DO 08.2023 GODINA


750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05Hyundai I 20 2012

Hyundai I 20 2012 1.2 BENZIN Одличен мал градски автомобил со прос...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:35  НОВ ОГЛАС

opel corsa 1.3 cdti

prodavam opel corsa, motor na lance -klima -navigacija -fabricki z...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:35Audi a6

Prodavam audi a6 2.0tdi 2008 servisirano so novi gumi nov akumulator


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:26Opel Corsa 1.2

Se prodava opel corsa 1.2 benzin 1998 godina, registirana do avgust m...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:03VOLKSWAGEN PASSAT B6 2.0TDI 140KS 2006 HIGHLINE

VOLKSWAGEN PASSAT B6 2.0TDI 140KS 2006 HIGHLINE OPREMA: CLIMATRONIC...


5.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.700 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:48Se prodava FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

Se prodava FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA OPREMA: KLIMA SERVO C...


5.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:48Ford escord 1.8td

Se prodava cel za delovi, motor i menjac odlicni, klima, elektrika na...


600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:47Fiat Uno 1.0 IE

Fiat UNO 1.0 IE 1998 Benzin PLIN Novi gumi Nov akomulator Central...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:02Golf 3

Info 078 237 668... колата има каросериски забелешки...(не е нова од ...


1.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:13Se prodava Opel Astra 2005god

Opel Astra 1.4 benzin, 2005 god. Info na tel 078311153 Info na tel...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 04:53Se prodava Fiat Tipo 1.9 TD GrandTurismo

🔴 Godina 1993 ✔ 🔴 90ks ✔ 🔴 Coupe (dve vrati) ✔ 🔴 4 novi gumi ✔ 🔴...


900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:55Opel Agila 1.3 cdti 2009 Fabricka Sostojba

Se prodava Opel Agila 1.3 cdti 70 ks proizvedena 2009 godina, uvezena...


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:28  НОВ ОГЛАС

LANCIA MUSA 1.3 multijet 2010 godina (Euro 5 facelift)

Lancia Musa 1.3 multijet 2010 Godina Euro 5 Facelift oprema: abs,es...


4.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:32citroen berlingo

se prodava citroen berlingo vo dobra sostojba


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:32FORD C MAX 06 GOD 66 KW FULL

SE PRODAVA FORD C MAX PROIZVEDEN 2006 GOD 66 KW SO FULL OPREMA KL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:54  НОВ ОГЛАС

OPEL.ASTRA SW 1.7 CDTI 07 GOD COSMO FULL

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:52  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам