1190 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Porsche Macan S Diesel 2015

extra sostojba


48.000 €
или предлог цена
Вчера 09:46Промовирано

Honda Civic 2.2 140ks

Voziloto e vo odlicna sistojba bez nikakvi vlozuvanja. Redovno servis...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.999 €
Вчера 10:54Промовирано

BMW E63 630I INDIVIDUAL

se prodava


11.500 €
или предлог цена
Вчера 09:46Промовирано

PRODAVAM AUDI A3 1.9

PRODAVAM AUDI A3 1.9 105 VO ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI REGISTRIRANA S...


6 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.300 €
Денес 00:01ALFA 147 1.9JTD 103 KW 2004 G REG DO 08.2023 6 BRZINI TOP

ALFA 147 ,vo odlicna sostojba zacuvana kako nadvoreano taka i vnatr...


1.750 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.950 €
Вчера 21:29OPEL MERIVA 1.7

Se prodava opel meriva 1.7 dizel registrirana do maj 2023. Kolata e v...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 21:27Se prodava Audi A4

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servi...


5.550 €
или предлог цена
Вчера 20:36BMW E90 Staklo

Se prodava Bmw e90 2006God 320d Stage2 kolata e staklo Registrira...


5.650 €
или предлог цена
Вчера 20:36KIA PRO CEE'D 1.6crdi-2009g-SPORT PACK

Se prodava Kia Pro seed 1..6crdi 2009god 85kw,116ks so pominati 152 0...


4.990 €
или предлог цена
Вчера 20:04MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC

Se prodava MERCEDES ML320CDI 4MATIC 2008god Napraven e golem servi...


14.800 €
или предлог цена
Вчера 19:12DELOVI ZA BMW 325 TDS

Se prodava BMW e36 325 TDS na delovi se sto vi treba Prakam po kargo


1 €
или предлог цена
Вчера 19:12Hyundai Getz 1.5 crdi

Prodavam Hyundai Getz 1.5 CRDI 90ks ...2008 godina ..Top kolice odlic...


2.650 €
или предлог цена
Вчера 18:25VW CC 1.4 TSI 160hp

Kolata e kupena od Germanija od prv gazda so 107000km. Napraven e ser...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:23ZASTAVA 750, FICO, FIKJO , FIKO

Se prodava Zastava 750, god na proizvodstvo 1978,KOMPLETNO E ZA RESTA...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Вчера 18:18Rexton 2.7 xdi 4x4

Se prodava Rexton 2.7 xdi 4x4 2007 god 270 000 km Reduktor Brzi spo...


5.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.400 €
Вчера 17:50Se prodava Toyota Auris

Vtor gazda, uvezena od Germanija. Mnogu socuvana I malku vozena. Mozn...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 16:40MERCEDES A200 CDI AVANTGARDE 2009 FACELIFT

🔥MERCEDES A200CDI FACELIFT-REDIZAJN 140KS 6-BRZINI,185370KM,DVA FABR...


4.199 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
Вчера 16:37HONDA CIVIK 2.2

Kolata e vo besprekorna sostojba registrirana cela godina so zelen ...


4.600 €
или предлог цена
Вчера 16:33Peugeot 207 kako novo 117 000km

Peugeot 207 1.6 benzin 120ks, 2009 godina, bez plin, 117 000 realni k...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:33  НОВ ОГЛАС

Fiat campagnola

Se prodava dzip terenski fiat campagnola motor Mercedes 5klipi nosi p...


15.500 €
или предлог цена
Вчера 16:15Prodavam BMW X6 3.0d 2009god vo odlicna sostojba

Prodavam BMW X6 3.0D 2009 GOD VO ODLICNA SOSTOJBA NOVI GUMI SERVISIRA...


19.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 €
Вчера 16:11AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 2012

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 2012 245ks 8g MULTITRONIC KOZNI SEDALA GR...


19.500 €
или предлог цена
Вчера 16:11AUDI A6 2.0TDI 2011

AUDI A6 2.0TDI 2011 Reg do 3.2023 Kolata e vo odlicna sostojba povi...


15.500 €
или предлог цена
Вчера 16:11Chevrolet Spark 2010 1.0

Chevrolet Spark 2010 1.0 Registracija so zelen karton Atestiran Pl...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 16:03Golf 5 1.9 2007god.

Se prodava Golf 5 so Full oprema. Proizveden 2007 godina, 105 konjsk...


4.799 €
или предлог цена
Вчера 16:03  НОВ ОГЛАС

Bmw e92 320d

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana Servisirana Novi 4 gumi Za...


111 €
или предлог цена
Вчера 15:24Mercedes benz cls 320

Мерцедесот е во одлична состојба , комплетен сервис . Колата има поми...


11 €
или предлог цена
Вчера 15:24CITROEN C5

2.0 hdi 6 brzini, tempomat,parking senzori,mala potrosuvacka 5.5 so 4...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 14:56BMW 320D MAX ZACUVANO

BMW E90 320D 2 0 163KS 2005GOD VO SOBRAKAJNA REGISTRIRANO DO JUNI SER...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Вчера 14:45MERCEDES C 220D ELEGANCE BEZ SKAPNO FABRICKA SOSTOJBA UNIKAT

MERCEDESOT E MN CUVAN ZA GODINITE UNIKAT SOSTOJBA!!! VOZEN OD EDEN...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 14:21SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS!!! KLIMATRONIK!!! TEMPOMAT UVOZ GER

NAJDOBRIOT MOTOR NA VW 1.9 TDI 105KS MN EKONOMICEN I MN EFTIN ZA ODRZ...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
Вчера 14:21MAZDA 3 1.6 D STAGE 2 POP CORN ZVUK KAKO BENZIN MN OPREMA!!!

MAZDATA E SREDENA ZA MERAK MN INVESTIRANO VO KOLATA STAGE 2 + POP ...


5.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.600 €
Вчера 14:21Peugeot 407 1.6HDI 2005

Povekje info na telefon. Moze zamena za pomalo vozilo Megane 2, A...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 14:18VW Golf 7 1,6 TDI 2015

Vw golf 7 1,6 tdi 105 ks. 2015/14 g. Registriran do noemvri 2023. Nap...


12.700 €
или предлог цена
Вчера 14:12GOLF 7 1.6tdi 2014

Se prodava golf 7 1.6TDI 2014god. kompletno servisiran,registriran do...


9.990 €
или предлог цена
Вчера 13:11Opel Astra 1.7dtl 99g. Klima reg. do12-23

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela god. 1.7td 99g. So kli...


2.150 €
или предлог цена
Вчера 13:10  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E200 2015 GOD

Mercedes Benz E 200 2015/16 god Bluetec. Kolata e vo perfekna sastoj...


18.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.500 €
Вчера 13:00FORD FOCUS 1999 2000 GOD

Фордот е во исправна состојба,фордот поседува фул опрема.Направен гол...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Mercedes c 200

Se prodava mercedes c 200 vo top sostojba vredi da se vidi zemen ot p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


11 €
или предлог цена
Вчера 13:00TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00OPEL MERIVA

81 kw....1.7..…..2011...


13 €
или предлог цена
Вчера 12:48Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам