Скопје Центар
                   
997 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Royal Burger VRABOTUVA!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

LICENCIRANI TAKSI VOZILA POD RENTA

Реномирана Такси Компанија од Скопје издава лиценцирани такси возила ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:57Барам партнерка за бизнис

Барам партнерка за козметички салон, бутик, сендвичара или друг заедн...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

Rabota vo Slovacka so MK pasos

🍀VOLKSWAGEN-БРАТИСЛАВА🍀 -Потребни се општи работници за работа во ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:33Prezenterka

Se bara pridruznicka/prezenterka,plakanje po cas vo zavisnost od anga...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:10Rabotnik vo kujna

Salaterka


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Potreba od opsti rabotnici za rabota vo pogon

Renomirana fabrika od Skopje ima potreba od opsti rabotnici. Nema po...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Royal Burger VRABOTUVA!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00VOZAC SO EU DOKUMENTI

Potreben e vozac so eu dok Relacija Sw-No Sw-Benelux Plata po dogo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:38  НОВ ОГЛАС

Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti Swedska -No...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:34BY THE WAY caffe

BY THE WAY caffe (lokacija Kisela Voda) ima potreba od sanker/konobar...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:27Германска фирма

Германска фирма за своите потреби вработува: (со ЕУ државјанство, Ви...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:05  НОВ ОГЛАС

Медицински персонал - Германија

Германска фирма за своите потреби вработува: (со ЕУ државјанство, Ви...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:01  НОВ ОГЛАС

Vrabotuvanje Vodoinstalatet

Vrabotuvame vodoinstalateri so rabotno iskustvo za rabota vo Skopje i...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 07:28OPSTI RABOTNICI (ОПШТИ РАБОТНИЦИ)

Градежна фирма има потреба од општи работиници. ИНФО 078 344 494


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 06:46PICERIJA 511 BARA

PICERIJA 511 IMA POTREBA OD KELNER -KA TEL. 070 373 511


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 17:49buregdzinica ima potreba od personal

buregdzinica KUKI imam potreba od majstor za burek majstor za p...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 17:41PRODAVACKA

"ГРИЦКО" Тобако Колонијал во Центар има потреба од ПРОДАВАЧ/КА. Порад...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 11:12Вработуваме агент за комуникација со клиенти.

Вработуваме девојче со изразени комуникациски вештини познавање на Ан...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 11:11Вработуваме хигиеничарки

Хауз Мајстор Плус Дооел Скопје како компанија со долгогодишно искуств...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 10:51Vrabotuvanje na soferi (C+E kategorija) + green card vo USA

📣 Limitless Solutions нуди ексклузивна можност за сите возачи на кам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 10:34Се бараат работници за угостителство во Хрватска

Контакт Слобо (на Вибер достапен) +385915156266 Се бараат работни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 09:43Rabota vo Crna Gora gradeznistvo

Se bara so iskustvo : 1. Gradezen ili Arhitektonski inzenjer-Rakov...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 09:10Rabota vo Slovacka so MK pasos

❗️Потребни се мажи до 50 години во GESTAMP-НИТРА-СЛОВАЧКА ✅️ Опе...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 јан 09:00Се Бараат Колпортери

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 20:05Бараме агентки за продажба

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 20:05Се Бараат Промотерки

Трговско издавачка куќа, бара: - 2 промотерки 1. Средно...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 20:05Се Бараат Теренски Продавачи

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 20:05EU dokumenta

-LEGALNO DO EU DOKUMENATA!- -U PITANJU JE PREDUZETNICKA RADNJA U S...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 17:27Помошник слаткар/ка

Го прошируваме тимот со ентузијасти кои сакаат да научат како да подг...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 16:14Хигиеничарка

Француска пекарница Пастел, поради проширување на обемот на работа, в...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 16:14Sendvicara Nino vo Gtc !!!

Kontakt broj 070-261-035. Sendvicara Nino vo gtc, bara prodavacka...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 16:09Rabota so MK pasos vo Slovacka

Pocituvani, Imame slobodni pozicii vo nekolku firmi za vo Slovacka, ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 јан 09:24baram bravar zavaruvac od okolina na vodno

baram majstor sto ja poznava rabotata so aparat za zavaruvanje


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 јан 20:11Помошник пекар

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 јан 16:21Се бара продажен персонал во дуќан за готвени јадења

Се бара персонал, за продавање на готвени јадења. -Пријавени на полн...


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 јан 13:00Butik ima potreba od devojka za rabota

Butik vo centar ima potreba od devojka za rabota prednost so iskusvo ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 јан 12:34Реномиран ресторан во Скопје има потреба од персонал

Реномиран ресторан во Скопје има потреба следниот персонал: -Помошни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 јан 09:11Sofer CE ADR

Solventna firma bara soferi CE kat.so ADR cisterni za tehnicki gasov...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 јан 08:02Legalno do EU dokumenata

-LEGALNO DO EU DOKUMENATA!- -U PITANJU JE PREDUZETNICKA RADNJA U S...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 22:30Kuvar kuvarka pomoshnik vo kujna

Restoran Kaj Pero ima potreba od personal: Kuvar, kelner, shanker, po...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 20:44Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам