Скопје Центар
                   
1012 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ROYAL BURGER VRABOTUVA !!!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

работа во преноќиште

Преноќиште во Центар бара лице за работа со опција за сместување и тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:52КАФЕ БАР ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Кафе бар во Центар има потреба од шанкер/ки и келнер/ки. Информации н...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:45Se bara rabotnik za mesara

Se nudi rabota vo mesarnica zainteresiranite da imat poznavanje za pa...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:09RABOTA NA BROD - CRUISE SHIPS

BREKAING NEWS ! Rabota na brod ! GIFT SHOP ! SAMO SERIOZNI !...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 14:53Потребна е собарка за одржување Апартмани во Центар

Потребна е собарка за одржување на апартмани во Центар. Работно време...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00РАБОТА ВО РЕСТОРАН ЗА БРЗА ХРАНА

Sendvicara Subzy vo Skopje (Debar Maalo), ima potreba od vraboteni vo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00ROYAL BURGER VRABOTUVA !!!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Barame kasier/prodavac M/Z

Se bara kasier/kasierka rabotno vreme 20h ili 40h nedelno. 10h-18h.Z...


21 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 12:14Rabota vo Crna Gora gradeznistvo

Se bara so iskustvo : 1. Gradezen ili Arhitektonski inzenjer-Rakovod...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 10:05БАРАМ ШОФЕРИ ЗА МК - ЕУ

Се бара шофер за транспорт со влекач церада на релација мк - маџарс...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 08:32BARAM MAJSTORI ZA MALTERISUVANjE

Firma bara majstori. grupa ili poedinci za masinsko malterisuvanje ....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 07:01Барам козметичарка за работа во козметички салон

Барам козметичарка за работа во салон со познавање на депилација и тр...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 22:26  НОВ ОГЛАС

Бараме колешка :)

Почитувани, нашата компанија бара девојче/студентка за работа во кан...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:43Потребни се градежни инжињери со обвластување

Потребни се градежни работници со обвластување од комора (надзор и из...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:41Се вработува шанкер

Кафетерија Ристретто во Капиштец вработува шанкер.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:57BARAM PRODAVACKA ZA VO SENDVICARA

Se bara zensko lice,za rabota vo dve smeni vo sendvicara vo centarot ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:52BARAM ISKUSEN VOZAC NA KAMION SO E kategorija

Javete se na 070/271-777 Baram iskusni vozaci / soferi na kamion s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:50RABOTA VO STRANSTVO

Baram 1 rabotnik za rabota vo stranstvo, cimer , nepušač na odredeno ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:21Vrabotuvanje na soferi (C+E kategorija) + green card vo USA

📣 Limitless Solutions нуди ексклузивна можност за сите возачи на кам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 00:11KAMERMANKI I FOTOGRAFKI

baram zenski lica za snimanje po svadbi rabota so kamera ili aparat...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 мар 23:55Kamermanki i fotografki

Baram zenski osobi kamermanki i fotografki za snimanje i. Slikanje po...


9.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 мар 23:54Се бара возач со Ц категорија за работа низ Македонија

Се бара возач со Ц категорија со или без искуство за работа низ Макед...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 мар 20:14Потребни се фармацевти и медицински сестри

Доколку имате потреба од дополнителен приход јавете се на 077 737 732...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 мар 17:31Butik ima potreba od devojka za rabota

Butik vo centar ima potreba od devojka za rabota prednost so iskusvo ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 мар 14:05PICERIJA 511 BARA

PICERIJA 511 IMA POTREBA OD KELNER -KA TEL. 070 373 511


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 мар 13:59Ostapuvam prostor za flizerka vo salon vo centar

ostapuvam flizersi stol za rabota vo flizerski salon . Cena povolna ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 мар 13:01imame potreba od pica majstor

Gostilnica vo Kapistec ima potreba od PICA MAJSTOR-ka so poznavanje p...


1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мар 22:25skaradzika so iskustvo

baram skaradzika so i bez iskustvo,so poznavanje i na salati za gosti...


1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мар 22:25Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti Swedska -No...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мар 10:51VOZAC SO EU DOKUMENTI

Potreben e vozac so eu dok Relacija Sw-No Plata po dogovor Platen ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мар 10:51Kerkohet Puntor Per Mishtore .Se bara Rabotnik za Mesara

Kerkohet Puntor per Mishtore te interesuarit duhet te ken njohuri.per...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мар 09:21Салатер/ка

Гостилница во центар маил: bife22@yahoo.com моб 071219033 бидете...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 14:47Готвач/ка

Гостилница во центар маил: bife22@yahoo.com моб 070282007 Потр...


45.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 14:47Baram fasaderi za germanija

Baram fasaderi za germanija vo mosnost za sreduvanje i dokumenti viza...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 13:58Baram soferi za Germanija

Se barat soferi za germanija se barat soferi za nosenje koli so kam...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 13:58RABOTA VO HOTEL - OPERATIVEC

Kategoriziran Hotel so 4* vo Skopje , ima potreba od vrabotuvanje na ...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 мар 13:00SOBARKA-HIGIENICARKA skrateno rabotno vreme

Sobarka-higienicarka za skrateno rabotno vreme, vo centar na Skopje. ...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 13:00Ресторан Антица има потреба од работници

Се бара келнер, готвач и помошник во кујна Тел. за контакт: 078/445-4...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 12:20Реномиран ресторан во Скопје има потреба од персонал

Реномиран ресторан во Скопје има потреба следниот персонал: -Помошни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 10:26BY THE WAY caffe

BY THE WAY caffe (lokacija Kisela Voda) ima potreba od sanker/konobar...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

24 мар 10:16Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам