1051 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
24 јан 09:32Промовирано

TOUAREG 3.2 V6 Moze i zamena

🇨🇭VW TOUAREG 4MOTION 3.2 BENZ/PLIN 4X4 SPORT PAKET POVISOK TIPTRO...


6 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.850 МКД
21 јан 10:43Промовирано

VW Passat 2.0 TDI

Passat 2.0tdi 2014 godina facelift full led interior lights klimatron...


13.500 €
или предлог цена
22 јан 20:05Промовирано

Fiat doblo ELX

Servisirano Registrirano Top sostojba Mozi zamena za pomalo vozi...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 23:21Se prodava vw touran

Se prodava touran 1.6 tdi so pet sedista,komandi na volan,grejaci na ...


9.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.300 €
Вчера 22:56grande punto 2012 i bmw x5

fiat grande punto 2012 so 1.4 so fabricki metan i bmw x5 mozhe zamen...


11 €
или предлог цена
Вчера 22:51Mercedes c220

Мерцедесот е обичен дизел со механичка бош пумпа од мерцедес вито,...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 21:53BMW f30

Se prodava BMW f30 320d 2012 Od oprema Aftomatik 8G Klimatronik ...


16.900 €
или предлог цена
Вчера 21:50SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 20:38FORD FOCUS 1.8 TDCI

Focusot e vo odlicna sostojba so ful oprema sega registriran ,golem s...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 20:03alfa romeo 1.6 plin i skuter 50cc

registrirana cela godina so atest plin.ispravna vo vozna sostojba.sku...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:01Audi A3 1.8T quattro 2009

2009 g Reg do 11.2023 Koza,greaci 1.8 benzin Quattro 211000 km Servis...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 19:53ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

ЗАМЕНУВАМ (НЕ ПРОДАВАМ,БИДЕЈКИ НЕ МОЖАМ ВО ЗИМА БЕЗ ВОЗИЛО),феноменал...


2.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.099 €
Вчера 19:52Audi A4 2.0tdi S-line

Audi A4 2.0tdi S-line Registirana do 11.2023 Zimski gumi novi 2022 Ko...


10.800 €
или предлог цена
Вчера 19:15Se prodava BMW 116 benzin 2008god redizajn

Se prodava BMW 116 benzin ful oprema klima tronik dva kluca registrir...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Вчера 18:38Seat Leon Cupra R

Se prodava HITNO seat leon Cupra R 1.8 turbo benzin plin reg do 28.0...


3.799 €
или предлог цена
Вчера 18:01Se prodava Audi Q7 vo odlicna sostojba

Audito e vo besprekorna sostojba kako nadvor taka vnatre i isto i mot...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 17:44Citroen C5 Aircross Shine 1.5 BlueHDI

Prodavam Citroen C5 Aircross shine paket Citroenot e vo besprekorna s...


23.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
23.900 €
Вчера 17:28MINI Countryman COOPER S ALL4 184HP

Minito e vo odlicna sostoiba Stanuza zbor za COOPER S model … Uvezeno...


11.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.500 €
Вчера 17:28MERCEDES E 220 ELEGANCE 2011

Mercedesot e dojden od Germany so vozenje Plateni se site davacki ...


14.300 €
или предлог цена
Вчера 17:25VW GOLF MACH 77kw105ps 2012

Golfot e dojden so vozenje od Deuschland Plateni se site davacki d...


9.300 €
или предлог цена
Вчера 17:20Seat ibiza 1.2 2007 godina

Se prodava seat ibiza 1.2 benzin 47kw (64ks) Ibizata e so najvisoko ...


3 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
4 €
Вчера 17:03BMW 120d

Se prodava bmw 120d proizvedeno 2012 god , So full oprema noviot moto...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 16:39BMW

Донесена од Германија 2019. 6 000 е. може и по договор. 2005 год. ...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 16:39  НОВ ОГЛАС

Mini Cooper One 1.6 Dizel

Mini Cooper One 1.6 Dizel, 82kw 112ks BMW motor, Plateni site davac...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 15:44Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition -Година на производство: 2009 -Прва ...


7.900 €
или предлог цена
Вчера 15:44  НОВ ОГЛАС

Audi A6 kako novo 2007 God 2.8 Benzin bez turbo 112233

Kolata e vo perfektna sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 15:40  НОВ ОГЛАС

FIAT BRAVA 1.6 benzin/plin 103 ks 1996 KLIMA!Registrirana

Se prodava FIat Brava. 1.6 103 ks 1996godina benzin/plin ...


111 €
или предлог цена
Вчера 15:39Wv Touran 1.9 Dizel

Touran 1.9 motor 5 sedista 6 Brzini Redovno servisiran Registrira...


4.550 €
или предлог цена
Вчера 15:02  НОВ ОГЛАС

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


28.600 €
или предлог цена
Вчера 14:52SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG, AVTOMATIK, 150KS, 2014 god.

Se prodava SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK, 150ks. Uvezena od Ger...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 14:10SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Reg...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:09Opel Astra 1.4 2008 Benzin plin 66Kw 90ks

Se prodava socuvana opel astra 2008 so atestiran plin vtor sopstvenik...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 14:06Honda Civic 2.2 dizel - 2007 godina

Honda Civic 2.2i-ctdi - TypeS Voziloto e vo ekstra sostojba. Ima ...


4.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.000 €
Вчера 14:05MERCEDES C 220 CDI

Se prodava Mercedes c 220 Cdi Garazirano Registrirano Servisiran...


5.600 €
или предлог цена
Вчера 14:01SEAT ALTEA - Prva boja / Ne e od uvoz

SE PRODAVA SEAT ALTEA 1.4 ( atest plin ) Ne uvezuvano - Prva bo...


7 €
или предлог цена
Вчера 14:01VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


8.899 €
или предлог цена
Вчера 14:01MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 14:00WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 - Salonski Model

WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 SALONSKI MODEL / (Poglednete go ...


7.999 €
или предлог цена
Вчера 13:15Opel Vectra 1.9 tdi (2006 - Restyling)

Se prodava Opel Vectra 1.9 tdi (120 ks), najdobriot i najekonomicen m...


3.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.240 €
Вчера 13:00Mercedes c220 FACELIFT 2014 w204

Се продава или заменува во перфеткна состојба! Редовно сервисирана,...


14.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 €
Вчера 13:00Peugeot 206cc 1.6 benzin-plin

Prodavam Peugeot 206cc 1.6 benzin plin, Registrirana do 6 mesec,plin ...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Вчера 12:48205/55 R16 Letni

se prodavaat 4 letni gumi fire max malce vozeni skro novi proizved...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 12:34  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам