4285 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi za TOMOS - A3 , A35 , APN 4 - 6

Novi rezervni delovi za TOMOS Prakjame po kargo


30 ное 12:52Промовирано

Bmw 116D Navi Mpaket FaceLift Unikat 2015/16 MOZE ZAMENA

Prodavam unikatno edinstveno na pazarot Bmw 116d 1.5 noviot motor pro...


14.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 12:11Промовирано

TATA TELCOLINE 2.0TDI

Se prodava pikap TATA 2.0 TDI Klima(ispravna) Sediska koza + alkant...


53 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 11:26Промовирано

Mazda 3 2.0 143 ps

Se prodava Mazda 3,2.0 facelift model,euro 4,2008 godina, najekonomic...


4.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 02:23AUDI A4 2.0 AUTOMATIK 5.000€

💥AUDI A4  2.0 5.000€💥 ✅2006 GOD TDI ✅ (143PS) ✅260.000KM POMINATI ✅...


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 00:30Mercedes-Benz ML 350

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 4-Matic Drven interier Drven vola...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:21MOTOR ZA ASTRA J 1.4 Turbo benzin

Motor za astra j 1.4 turbo benzin komplet so kompresor klima dizni tu...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:06Radkapni 16 ki Opel Astra Zafira *NOVI*

Novi radkapni za opel astra zafira 16 inci orginalni novi voopsto ne ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:06Alu bandasi 5x112 17ki od audi A4 2008god

Alu bandasi 5x112 17 inci izvadeni od Audi A4 2008god S-line zdravi p...


170 €
или предлог цена
Вчера 23:065x110 opel 2 komada celicni bandasi

Zdravi 2 bandasi opel 5x110 cena parce 25evr Imam i ratkapni novi gl...


50 €
или предлог цена
Вчера 23:05Polovni delovi za Opel Astra H Cabrio i za GTC

Opel astra h cabrio i za astra h GTC na delovi se sto vi treba


11 €
или предлог цена
Вчера 23:05Mercedes Benz C 220

Prodavam mercedes benz C220 dizel vo odlcna sostojba so novi gumi. Re...


950 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 22:21Golf 6 2.0tdi 2009god.

Vw golf 6 2.0tdi 2009god. Registriran vo odlicna sostojba


7.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 22:09Seat Leon 1.6 TDI FACELIFT

ПРОДАВАМ, Seat Leon 2011 1.6 TDI 105ks facelift -сервисиран -...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 21:42Kaciga LS2 strobe

Kacigata e samo nekolku pati koristena, kako nova. Broj XS.


3.900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:23MT Atom SV, golemina M

Kacigata e dobro socuvana, so sitni grebanici. Cena 4700 den


4.700 МКД
или предлог цена
Вчера 21:23Ford Mondeo 1.6 dizel

Ford Mondeo 1.6 dizel od 2016 so okolu 180.000 km, novi gumi, registr...


12.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 21:23KUPUVAM VOZILA SO REALNI CENI ISPLATA VEDNAS

Kupuvam Vozila so Realni Ceni Ponudete vo bilo kakva sostojba Ispata ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:09MOTOR ZA LADA NIVA 1.7

motorot e odlicen 1.7. Remontiran komplet


350 €
или предлог цена
Вчера 20:59bandazi za lada niva

bandazite se odlicni


80 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:59Mercedez 1320

mercedez 13-20 93 godina registire do 14.02 2023go dozh 6.60 so 2.40 ...


8 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 20:59Motorr 38

se prodava motorr 38 so menaq retarder 2altonator poveq infrmacij ko...


33.334 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 20:58atego 817 dellovi

se prodav dellov za aego motorr menjaq drefeciall kabin kotak tel 07...


444 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 20:58Dellovi za mercedez 1317 817

Se prodava dellov za kamjon mercedez 1317 i817 ima menaq 6 brzin derf...


11 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 20:58MAN26.410

Man 26.410 so prateqe 7.20 so 2.50 so rampa registire do 15.08 2023ek...


10 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 20:58Mercedes 814

Mercedes 814 godin 95 registire dollg 6.20 dobro sostojab kontak tel...


6.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 20:58Mercedes 13.20

Mercedes 13.20 godin 95 dollg 6.20 so 2.50 so lift registire do 13.11...


7 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 20:58MAN 14.232

Man 14.232 godin 92 registiren dobro sostojba sanduk 6.20so 2.40 napr...


6.666 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 20:57Iskop i Prevoz SK-TRANSPORT

Vrsime sekakov vid na iskop i prevoz Iskop na temeli,ogradi ,kanali ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:42Se Prodava Valak BOMAG BW 100 Vo Perfektna Sostojba

Se prodava valak.Bomag Bw 100 Tezina 2500 kg Casa 5400 Godina 1990...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:42KOMBE OPEL MOVANO

2013 God. 2300Cm3 92 KW 1400 KG NOSIVOST 45000 km POMINATO Dolzi...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 20:09VW Crafter 2.5d

Se prodava VW Crafter 2009god.


8.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 20:07SEAT IBIZA 1.4 TDI -07

Se prodava Seat Ibiza 2007 vo ispravna sostojba so 206000km Registri...


3.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:07KAMION HYUNDAI HD 35 TOVARNO

2013 GOD. 4000cm3. 3.500 kg Nosivost Registriran na 2.500 kg ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 20:02JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 LIMITED ,,EKSTRA SOCUVAN,,

Продавам JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 250 KS LIMITED 4×4 AUTOMATIC F1 TIPT...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:46ZIMSKI GUMI 245/45/16 PETLAS

Gumite se proizvedeni oktomvri 2020 godina. Kupeni se Januari 2021 go...


9.300 МКД
или предлог цена
Вчера 19:41Seat Ibiza 1.2 TDI 2014G. REGISTRIRANA CELA GODINA

Продавам FACELIFT Seat Ibiza, 2014 година, увезена од Холандија и ден...


6.150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:41Opel Vectra 1.9 CDTI 150ks AVTOMATIK 2007G MOZE ZAMENA

Продавам максимално сочуванa Opel Vectra 1.9 CDTI 150 кс РЕДИЗАЈН. ...


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:4116" 16ki 16 BANDAZI SO ORG RATKAPNI VW VOLKSWAGEN 5x112

Izvadeni od Touran 2.0 dizel. Bandazite se vo odlicna sostojba! Doa...


120 €
или предлог цена
Вчера 19:41BANDAZI SO NOVI GUMI 205/55/16 SAVA RENAULT PEUGEOT FORD

Се продаваат оригинални Рено бандажи. Во одлична состојба. Не се крше...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Вчера 19:4115" 15ki 15 BANDAZI VW VOLKSWAGEN 5x112

Vo odlicna sostojba. Izvadeni od golf 5, dizel.


80 €
или предлог цена
Вчера 19:41Mazda registrrana vo top sostojba

Kombe vo op sostojba


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:35Mercedes Axor 1843

Euro 5 Godina 2008 Registriracija do.08.2023 Redovno servisiran o...


11 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 19:22Страна 1 од 108

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам