Тетово
                   
927 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


12.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 07:35Промовирано

Peugeot 207 1.6 HDi

Се продава Peugeot 207 1.6 HDi 90кс 2007 год мануелен менувач со пом...


3.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 ное 09:52Промовирано

Seat ibiza 1.6 16v benzin 2008

Seat ibiza 1.6 16v 163000km. Klimatronik


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:47Citroen C8 Odlicna sostojba 076200397

Servis registrirano novi gumi moze I zamena odlicna vozilo


2.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.700 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:26FORD FOCUS MK2 08 PRV SOPSTVENIK

FORD FOCUS MK2 08 -1.4 BENZIN-PLIN (ATESTIRAN VO KNISKA) -KLIMA FI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:14Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


12.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 07:35Golf 5+ 1.9 tdi 2005

Se prodava Golf 5+ 1.9 tdi 66 kw Reg do 25:12:2022 4 zimski g...


4.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.400 €
Тетово

Автомобили

Вчера 20:46Audi a3 sportback 2007 1.9 tdi 105hp 75kw

Se prodava Audi a3 2007 sportback 1.9tdi 105hp 77kw so celosno naprav...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:31Opel zafira DTI

Opel zafira 2001 Klima Novi sega kupeni 4 zimski gumi Motorot ...


1.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:28  НОВ ОГЛАС

Mercedes e220 cdi 2010 god avantgarde

MERCEDES BENZ E220CDI AVANTGARDE BLUEEFFICIENCY AUTOMATIK 2010GODINA ...


12.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:02Citroen c1

Citroen c1 1.0 benzin god 2006 sega donesen od sfajcaria plateno sve,...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:11Bmw 530d

Bmw 530d god 2004 oprema full, klima centralna brava el stakla novo g...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:11PASSAT 1.9TDI 131KS AVTOMATIC TIPTRONIC

Se prodava PASSAT 1.9TDI 96kw 131KS 2003/2 Avtomatic TIPTRONIC motor ...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Тетово

Автомобили

Вчера 15:16Mercedes-Benz s350 cdi - 09 (brabus paket)

Kolata e vo ekstra sostojba mnogu e cuvana bez mana ekstra motor serv...


19.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:05BMW 520d

BMW 520d Full oprema Pred 500 km servisirano -Digitalna servisn...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:31Range Rover Sport

RAnce Rover Sport 3.0dizel 250ks HSE nivo na oprema


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:31Mercedes E270

Se prodava Mercedes e270 elegance Registriran i servisiran Parking ...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00BMW 118d

Bmw 118d So realni kilometri, registrirana do novembar 2023


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00GOLF IV 1.9 TDI 110 KS

Makina ësht në super gjendje te mirë të gjitha shërbimet e bera. Nuk...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes C 220

Proizveden 2008 god. vo kniska 2007 god. Registracija do septemvri 2...


8.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:45Smart 700ccm cabrio

Reg Servisiran


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:17Touran 1.9 tdi 77kw DSG CH

225.000 km so realna kilometraza so servisna kniska 2 kluca


6.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:17Bmw 316i 90 kw CH

So realna kilometraza so servisna kniska so 2 kluca


7.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:17Bmw f30 318d143ps

Reg do 09.2023


14.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:17Bmw 320 d 177ps

Ucozenq od svajcaria


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:17BMW X3

Se prodava dobro socuvan BMW X3 3.0D Xdrive manuel bez nikakov proble...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:39HITNONSE PRODAVA FORD FOCUS MK2.VO PERFETNA SOSTOJBA

se prodava ford focus mk2 .2.0 tdci vo perfektna sostojba i karosoris...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:48VW. GOLF 5 20 SDI FUL PERFEKTEN

Golfot e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvoz...


3.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:43OPEL VECTA 1.8 BENZIN FUL

Vectrata e vo odlicna sostojba i dobra kondicia za vozenje.Ima ful op...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:43RENAULT MEGANE COUPE 1.6 BENZIN FUL ODLICNA

Renaultit e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motir podvo...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Тетово

Автомобили

Вчера 10:43CITROEN PICASSO 1.6 HDI FUL PERFEKTNA

Picassoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor pod...


2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:43FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET FUL TOP SOSTOJBA

Puntoto e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.999 €
Тетово

Автомобили

Вчера 10:43CHEVROLET SPARK 0.8 BENZIN 2006G.

Sparkot e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Тетово

Автомобили

Вчера 10:43OPEL MERIVA 1.7 CDTI FUL MOZE ZAMENA

Merivata e vo dobra sostojba bilo nadvoresno vnatresno podvozje i dr....


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:43AUDI A2 1.2 TDI FUL ODLICEN

Audito e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:43OPEL ASTRA 20DTI FUL PERFEKTNA 2004G.

Astrata e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.150 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.350 €
Тетово

Автомобили

Вчера 10:43MERCEDES a170 FUL PERFEKTEN

Mercedesot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor po...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:42SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.650 €
Тетово

Автомобили

Вчера 10:35Ww Polo 14 Tdi God 2006 Motor na llance

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima :Abs.Servo.Tempomat.Cd...


3.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:21Bmw 120 D Coupe M Packet

Vo odlicna sostojba Full oprema So servisna kniska


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:57AUDI A6 3.0 BiTDI 313 PS QUATTRO 2XS-LINE 2012

AUDI A6 2XSLINE 3.0 BITDI 313 PS QUATTRO 2012 225000 KM SERVICE ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Тетово

Автомобили

Вчера 09:53Ford fiesta 1,6 diz 95 ps tempomat

Fiestava e vo odlicna sostojba so full oprema So zelen karton Smenet ...


6.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:52Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам