690 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Елка, Elka

Се продава елка 2.50м Контакт телефон 070-377-473


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:17Sokovnik BoschMES-25A0 koristen mn malku

Sokovnik Bosch koristen minimalno, ne poveke od 10 pati kupen 7500mk...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:19se prodava rovus pravosmukalka nova

se prodava rovus pravosmukalka kupena od top shop ne e koristena k...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:42Aparat za kafe

Aparat za kafe espreso ispraven dolgo/kratko crna 8000den


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:18  НОВ ОГЛАС

Vgradna furna

Vgradna furna faber so vnatresen ventilator tavce i resetka cena 3000...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:16  НОВ ОГЛАС

Тополи

Продавам 8 тополи..цена по договор 070/265-387 Игор


1 €
или предлог цена
Вчера 16:10  НОВ ОГЛАС

Термо печка 4,5 kw

Печката е во исправна состојба се продава со се кабел и термостат.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29Две фотељи и табуретка

Фотељите и табуретката се домаќински зачувани како нови.Иначе се купе...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29Nadgrobni ploski za spomenici

Nadgrobni ploski za sliki porcelanski podlogi za sliki za nadgrobni ...


60 МКД
или предлог цена
Вчера 12:52Podni i zidni plocki - 1 klasa

podna 33x33 cm 350 den 8 metri kvadratni ostanato Kolicinite se...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 12:52Plocki prva klasa zidni i podni

Plocki prva klasa za vnatre zidni i podni. Prva klasa plocki Dime...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 12:52Plocki za podrum

Plocki razlicni za podrumi itn


150 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56  НОВ ОГЛАС

Aparatce protiv gluvci i stetnici

Se prodava aparatce protiv stetnici. Isprobano, deluva.... Feature...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:27Endoskop za Android i OC

Endoskop so 3,5m kabel za Android telefon so OTG funkcija i funkcija ...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 10:27Продавам ново дрвено креветче со нов душек

Продавам ново дрвено креветче со нов душек, користено само едно лето ...


5.000 МКД
или предлог цена
02 дек 23:02Аспиратор

Исправен со 2 мотори.


700 €
или предлог цена
02 дек 23:01Tuli polneta cigla

Polneta cigla ,Tula za kamin ,furna itn Polovni zdravi eftino imam ...


10 МКД
или предлог цена
02 дек 18:25Fotelja na rasklopuvanje / Фотеља на расклопување

Kупена од Андро Промет и многу малку користена, зачувана од сите стра...


6.500 МКД
или предлог цена
02 дек 17:49Ќумбе малку користено

Се продава ќумбе само една сезона користено, во одлична состојба. Ко...


6.000 МКД
или предлог цена
02 дек 16:39Trpezariska masa

Се продава трпезариска маса. Масата е многу сочувана и во одлична сос...


4.000 МКД
или предлог цена
02 дек 11:29Jambolija/Јамболија

Се продаваат, скоро нови и неупотребувани 5 јамболии. Димензиите на ...


2.500 МКД
или предлог цена
02 дек 11:13Se prodavaat dve stari drveni bocvi

Se prodavaat dve stari drveni bocvi za vino kontakt broj 075 368 15...


4.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

02 дек 11:13Vadenje voda

Novo


2.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:36Motorce za voda

Motorce za vadenje voda Novo !!!


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
02 дек 10:36Cveke kana

Prodavam rizomi (krompiri) za sadenje od cveketo kana Indika so crven...


50 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
100 МКД
02 дек 09:48Prodavam Digitalen Termostat do 16A

Prodavam nov digitalen termostat 16A So moznost za vnatresen senzor ...


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 09:24Ukrasi za vo dvor/Украси за во двор.

Prodavame/izrabotuvame ukrasi/saksii za vo dvor/terasa i doma na foto...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 22:53Машина за Перење - QUADRO

Се продава половна машина за перење, 100% исправна, 6кг. Причина за п...


5.000 МКД
или предлог цена
01 дек 18:32Klima Quadro 3,5 kw

Klima Quadro 3,5 kw vo ispravna sostojba, ladi i gree, demontirana. S...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 €
01 дек 17:46Клима Инвертер во одлична состојба

Се продава Quadro клима инвертер половна и многу зачувана, демонтажат...


15.000 МКД
или предлог цена
01 дек 15:09Izrabotuvam mebel

Izrabotuvam mebel po merka: Kujni Plakari Detski sobi Komodi I d...


По Договор
или предлог цена
01 дек 12:35корпи за дрва

se prodavaat korpi za drva so extra kvalitet


850 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

01 дек 10:36KINZO brusalka

KINZO 180W


1.700 МКД
или предлог цена
01 дек 10:30Oluci

Dobro socuvani oluci. Vertikali razlicni dimenzii Povekje informaci...


1 €
или предлог цена
30 ное 22:03Hotpoint aquarius tcm580

Во беспрекорна состојба, како нова! Само неколку пати вклучена.


8.000 МКД
или предлог цена
30 ное 17:29Нови - Неупотребувани Јамболии , РАЧНА ИЗРАБОТКА !

Продавам НОВИ - НЕУПОТРЕБУВАНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ волнени Јамболии од ч...


1 МКД
или предлог цена
30 ное 11:30Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


15.000 МКД
или предлог цена
30 ное 11:09Smart Reflektor 20w

Smart Reflektor 20w... Se provrzuva so tell,I'ma senzor na dvizenje,t...


2.200 МКД
или предлог цена
30 ное 09:55Masi

Masa dim 140×80plus pustena 180×80


700 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
850 МКД
29 ное 22:26Fotelji - фотељи

Edna fotelja 80×80 so trkalca zacuvana


950 МКД
или предлог цена
29 ное 22:26Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам