243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy S10 puknat kompletno ispraven

Samsung Galaxy S10 puknat kompletno ispraven raboti bez problem. Otk...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Денес 09:00Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Telefonot e zacuvan bez grepka 6 ram 64 memorija Dual sim Raboti ...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:26SONY XA2 3GB RAM 64GB INTERNA MEMORIJA

SONY XA2 BEZ NI EDNA MANA BEZ NI EDNA GREBKA NA NEGO CUVAN E VO FUTRO...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:14iPhone 12 Pro

bez grepka - kako nov kompletno pakuvanje 82% battery health


650 €
или предлог цена
Вчера 15:21Samsung Galaxy S10

kako nov !! raboti na site mrezi - polnac


220 €
или предлог цена
Вчера 15:21Redmi Note 9

Se prodava redmi note 9 kupen od vip 2021 godina. Ram 4GB so 64GB me...


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
Вчера 15:02Xiaomi Mi A2 Lite 4/64

Se prodava Mi A2 lite 4/64,raboti na site karti,celosno ispraven sled...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:28  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi band 4

Orginalno pakuvanje kupena vo Neptun. Malce koristena vo odlicna sost...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:41Samsung A32 4/128

Se prodava samsung A32,raboti na site karti celosno ispraven,sleduva...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:56Xiaomi Mi Note 10 Lite 6gb so 128gb bez grepka

Xiaomi Mi Note 10 Lite 6gb so 128gb so amoled edge ekran bez grepka s...


11.500 МКД
или предлог цена
07 дек 18:25OnePlus 8 Pro 8gb ram full pack bez grepka pod garancija

OnePlus 8 Pro so 8gb ram full pack bez grepka pod garancija raboti na...


420 €
или предлог цена
07 дек 15:57Samsung S9 plus 6/64 Neverlock

Se prodava samsung S9 plus 6/64 Telefonot raboti na site karti,celosn...


9.000 МКД
или предлог цена
07 дек 15:43Samsung J6 Full Pack

Se prodava samsung j6,raboti na site karti,kako nov,sleduva so kutija...


70 €
или предлог цена
07 дек 15:43Huawei Honor 8X

Se prodava Huawei Honor 8x 4/64,raboti na site karti,celosno ispraven...


5.000 МКД
или предлог цена
07 дек 15:33iPhone 7 128gb Jett Black

Se prodava iPhone 7 128gb Jettblack,se e orginal na nego,ekran bateri...


6.000 МКД
или предлог цена
07 дек 15:33Samsung A33 Nov Neotpakovan,24 mes garancija Telekom

Telefonot e nov neotpakovan,zemen na 03.12 od Telekom,raboti na site ...


14.990 МКД
или предлог цена
07 дек 15:33Samsumg Note 20 ultra

2 maski novi neodpakuvani,kupeni po greska Cenata e za dvete zaedno


499 МКД
или предлог цена
07 дек 15:17Xiaomi Mi A2 4gb so 64gb full pack bez grepka

Xiaomi Mi A2 4gb so 64gb full pack bez grepka mnogu socuvan kompletno...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
07 дек 14:43Samsung galaksi a5

Bombona dobra baterija raboti samo na t mobile


2.500 МКД
или предлог цена
07 дек 07:23Tablet samsung tab4

Ispraven slaba baterija


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
07 дек 07:22Lg nehus ubuntu

Mikeofonot ne raboti brz doagja so maska bez polnac


800 МКД
или предлог цена
07 дек 07:22Samsung a21s

Ispraven dobra baterija nov ekran polnac nema


5.000 МКД
или предлог цена
07 дек 07:21iPhone 8 64 GB одлично сочуван

iPhone 8 64 GB одлично сочуван - Нова батерија Health на 100% - Не ра...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
07 дек 01:09Iphone 12 pro

Se prodava iphone 12 pro full pack bez grepka.Baterijata:85%


600 €
или предлог цена
06 дек 20:07Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite, odlicno socuvan, potpolno ispraven...


По Договор
или предлог цена
06 дек 17:45Magsafe Case Iphone 12 Pro

Se prodava nova magsafe case za iphone 12 pro.


500 МКД
или предлог цена
06 дек 16:10Samsung Galaxy A23 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


200 €
или предлог цена
06 дек 15:06Vivo Y33s so 8gb ram full pack so 24m garancija

Vivo Y33s so 8gb ram full pack so 24m garancija zemen pred dve nedeli...


8.500 МКД
или предлог цена
06 дек 14:03Apple iPhone 7 32gb super socuvan kompletno ispraven

Apple iPhone 7 32gb super socuvan kompletno ispraven bez maana raboti...


6.500 МКД
или предлог цена
06 дек 13:46Samsung Note 20 Ultra 5G 12/256GB Full Pack

Telefonot e bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristen...


599 €
или предлог цена
06 дек 10:41Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
06 дек 09:08iPhone 6S

battery health 100% - polnac


4.500 МКД
или предлог цена
06 дек 00:20iPhone 7

battery health 100% - polnac


7.000 МКД
или предлог цена
06 дек 00:18Сервис на сите Андроид и iPhone телефони

- Bypass на iCloud - FRP - Декодирање - Флешување - Промена на ди...


05 дек 17:28iPhone 7 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN...


120 €
или предлог цена
05 дек 11:49iPhone 8 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
05 дек 11:48iPhone XS 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


260 €
или предлог цена
05 дек 11:48iPhone XS Max 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
05 дек 11:47iPhone 11 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN...


380 €
или предлог цена
05 дек 11:46iPhone 11 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
05 дек 11:46Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам