217 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Xiaomi Poco X3 NFC 6/ 128GB ( ПОД ГАРАНЦИЈА)

Се продава смартфон Xiaomi Poco X3 NFC 6/ 128GB (Neverlock) работи н...


11.999 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 13:45Blackview A60

SE prodava Telefon Blackview A60 vo odlicna sostojba.Cena 3000 den in...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:47Samsung galaxy s10

Telefonot e vo full pakuvanje kupen e od Germanija vo 2019god, celo ...


200 €
или предлог цена
Вчера 10:09Екран за Honor X7 Full ORG

- Нов во кутија, целосно ОРИГИНАЛЕН екран за Huawei Honor X7. * Цена...


1.850 МКД
или предлог цена
30 ное 16:35Se prodava mobilen telefon Samsung Galaxy note 10 Lite

Se prodava Samsung Galaxy Note 10 Lite se raboti perfektno puknat mal...


200 €
или предлог цена
30 ное 14:34Samsung gear vr so kontroler- Самсунг геар вр со контролер

Gear Vr e kompatibilen so Samsung Galaxy Note5, Samsung Galaxy Not...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

30 ное 12:02Amazfit 2 stratos smarth watch

Amazfit stratos 2 smarth watch zacuvan


99 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
100 €
30 ное 12:02Apple Wach series 4-44mm gps cellular

Apple Wach series 4-44mm cellular gps malku korosten bez ni najmala t...


17.000 МКД
или предлог цена
30 ное 09:56Huawei Nova 5T

Se prodava Huawei Nova 5T. Memorija 6gb so 128 gb Kameri -Predna self...


6.500 МКД
или предлог цена
30 ное 09:31Samsung A50

Се продава Samsung Galaxy A50. Екранот е со оштетено стакло во долнио...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
29 ное 23:31[FULL ORG] Екран за Samsung Galaxy Note 9 (N960F) - НОВ

Нов оригинален AMOLED екран за Samsung Galaxy Note 9 (СО РАМКА ЦРН). ...


8.700 МКД
или предлог цена
29 ное 21:30iPhone 11

Se prodava iPhone 11.Kontakt:077-430-001;


320 €
или предлог цена
29 ное 18:54Samsung Galaxy S22

Se prodava Samsung Galaxy S22.Kontakt:077-430-001;


500 €
или предлог цена
29 ное 18:54Rino5PRO+

MALKU KORISTEN Rino5PRO+ KAKO NOV


3.300 МКД
или предлог цена
29 ное 18:23Galaxy A5 2017 Odlicen

Bez ostetuvanja so dobra baterija


4.400 МКД
или предлог цена
29 ное 18:04Garmin Venu како нов!

Го продавам мојот Venu часовник користен најмногу две недели,часовник...


9.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
11.000 МКД
29 ное 16:16Garmin Venu 2 Plus -НОВ-

Уморни од менување смарт уреди? Упатувајте и примајте повици од вашат...


365 €
или предлог цена
29 ное 16:16(Оригинални) SAMSUNG мемориски картички од 32GB и 64GB

ГОЛЕМ ПОПУСТ!!!! ==================================== 100% ГАРАНЦИЈ...


499 МКД
или предлог цена
29 ное 14:11Екран Huawei Honor 10/20 Lite 6.21"

- Нов во кутија, одлично пасува на рамка, не се разликува од оригинал...


1.900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.100 МКД
29 ное 11:56Huawei Y5 2018

Vo odlicna sostojba


2.600 МКД
или предлог цена
29 ное 08:11Amazfit stratos 2

Vo odlicna sostojba e .


6.000 МКД
или предлог цена
28 ное 20:30SAMSUNG A705F / A70 комплет екран со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


3.600 МКД
или предлог цена
28 ное 17:00Redmi Note 9 Pro 6/128 - Нов неупотребуван

Redmi Note 9 Pro - 6/128GB Forrest Green - Неповторлива цена од 11.49...


11.299 МКД
или предлог цена
28 ное 17:00Екран SAMSUNG A525 / A52 4G комплет со рамка Black (OLED)

* Екраните се компатибилни само со А525 (A52 4G). * Екраните се пома...


4.100 МКД
или предлог цена
28 ное 17:00Екран SAMSUNG A515F / A51 комплет со рамка (OLED)

OLED (помал во однос на орг СО РАМКА): 3700ден. (ЗАЛИХА: 4 парчиња) ...


3.700 МКД
или предлог цена
28 ное 16:59Екран SAMSUNG A32 4G / A325 комплет со рамка Black (OLED)

* Fingerprint и останатите сензори можат да си функционираат нормално...


3.150 МКД
или предлог цена
28 ное 16:59Екран SAMSUNG A505F / A50 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се со оригинални димензии, истотака имаат подобра слика и ...


2.900 МКД
или предлог цена
28 ное 16:59Prodavam nov ne otpakuvan IPhone 12

Se prodava nov neotpakuvan IPhone 12 64GB. Telefonot e kupen od T-Mo...


36.000 МКД
или предлог цена
28 ное 09:27Iphone X

Se prodava iphone X vo odlicna sostojba.


230 €
или предлог цена
27 ное 16:45Apple Watch Series 7 45mm MIDNIGHT BLACK

Se prodava casovnik Kupen od istyle Seuste pod garancija Plus ...


20.000 МКД
или предлог цена
27 ное 09:50IPhone 8 64gb без мана

Во исправна состојба со добра батерија, зачуван


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
26 ное 17:56[FULL ORG] Екран за Samsung Galaxy A71 (A715F) - РЕПАРИРАН

Оригинал Samsung панел со променето ново предно стакло само, БЕЗ РАМК...


4.750 МКД
или предлог цена
26 ное 10:53Екран iPhone 7 БЕЛ комплет оригинал (РЕПАРИРАН - FULL ORG)

ОРИГИНАЛЕН APPLE LCD!!!! Оригинален LCD панел, променето предно ст...


1.800 МКД
или предлог цена
26 ное 10:45Redmi A7

Telefonot e vo odlicna sostojba go imam 1 godina.so nego odi zastitno...


3.500 МКД
или предлог цена
23 ное 19:19Екран SAMSUNG A105F / A10 БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

- Екраните се целосно оригинални (НЕ СЕ ОД ОНИЕ ДЕБЕЛИТЕ TFT или Ince...


1.750 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.800 МКД
23 ное 18:30ZTE Z982

Socuvan bez ogrebotini,so zastitno staklo I maska


4.200 МКД
или предлог цена
23 ное 11:34LG K 30

Prodavam LG K30 so maska I zastitno staklo ,polnac


2.700 МКД
или предлог цена
23 ное 11:34Garmin Instinct Solar CAMO !! NOV !!

Се продава нов мулти спортски часовник Garmin Instinct Solar CAMO,воо...


15.000 МКД
или предлог цена
21 ное 13:47Honor X8 5G

Нов, не користен, купен од А1 Мк. Во комплет со заштитно стакло и о...


10.000 МКД
или предлог цена
17 ное 22:10Prodavam iphone 11 pro max

Prodavam iphone 11 pro max zacuvan bez grepka 075/328-888


500 €
или предлог цена
13 ное 10:36Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам