410 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuter koristen 2 godini top forma!

procesor:Intel pentium memorija: 2 hard diska eden 150GB drugiot 25...


12.900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 11:12  НОВ ОГЛАС

LapTop ASUS x540l

Se prodava Laptop ASUS vo dobra sostojba ispraven celosno si raboti b...


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:07  НОВ ОГЛАС

ASUS F555U NA DELOVI

ASUS F555U NA DELOVI SE STO VI TREBA,PLASTIKI,DRZACI, TASTATURA,FEN I...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:02LENOVO G580 NA DELOVI

LENOVO G580 NA DELOVI,PLASTIKI,EKRAN,PLOCA SO DODATNA NVIDIA GRAFICKA...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:01DELOVI ZA LAPTOPI

DELOVI ZA LAPTOPI NOVI I POLOVNI ZA RAZNI BRENDOVI ORIGINALNI I ZAMEN...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:01HDD IDE PATA 80GB

HDD IDE PATA 80GB TESTIRAN 100% ISPRAVNI.


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:01ASUS K56 NA DELOVI

ASUS K56 NA DELOVI,DISPLEJ,PLASTIKI,DRZACI,TASTATURA,BATERIJA I DRUGI...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:01HARD DISK CADDY ZA DELL LATITUDE POVEKE MODELI

HARD DISK CADDY ZA DELL LATITUDE SLEDNIVE MODELI E6400 E6410 E6330...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:00LENOVO IDEAPAD 3 15IML05 NA DELOVI

LENOVO IDEAPAD 3 15 IML05 NA DELOVI,PLOCA SKORO NOVA,PLASTIKI,FLETOVI...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:00D.T.M COMPUTERS - SERVIS ZA LAPTOPI,MONITORI,KOMPJUTERI

Д.Т.М КОМПЈУТЕРИ врши поправка на сите брендови на лаптопи. Поправка ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:00TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI .


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:00ACER ASPIRE V5 571 NA DELOVI

ACER ASPIRE V5 571 NA DELOVI,PLOCA SO I5 CPU ISPRAVNA,PLASTIKI,TASTAT...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:00ACER ES1 512 NA DELOVI SE STO VI TREBA

ACER ES1 512 NA DELOVI,PLASTIKI,DRZACI,PLOCA ISPRAVNA,FLET KABEL I DR...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:00HP 250 G4 NA DELOVI

DELOVI ZA HP 250 G4 KOMPLET SE STO VI TREBA PLASTIKI DRZACI FLET KABE...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:00EKRANI ZA LAPTOPI---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led

Ekrani za laptopi---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led,14.1slim l...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:00LICENCIRANI KOMPJUTERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 09:28ORIGINALNI ADAPTERI POLNACI ZA SITE LAPTOPI

ORIGINALNI POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI,ACER,ASUS,TOSHIBA,LENOVO,DE...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:03Popravka na skrseni laptopi dtm computers

Vrsime popravka na laptopi od sekakov vid na mehanicko ostetuvanje..


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:02LICENCIRANI KOMPJUTERI, LAPTOPI, SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

24 ное 10:04Sapphire NITRO+ RX 570 4GB

Исправни графички Sapphire NITRO RX 570 4GB Не отварани, со фабрички...


4.000 МКД
или предлог цена
24 ное 01:20HP LaserJet M4555 MFP

HP LaserJet M4555 MFP + toner gratis


1 €
или предлог цена
23 ное 17:01ASUS X555L

Prodavam odlicno socuvan Asus x555l, i7 5th gen,Ram 8 giga 4GB DDR3 o...


14.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
16.000 МКД
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

23 ное 16:07BUSINESS CLASS LAPTOPI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


8.900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

23 ное 09:57HP Laptop od grancia mi dadoa nov

se prodava Hp nov llaptop od garancia mi dadoa nov stariot ne se prae...


15 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

23 ное 09:44ACER EXTENSA ASPIRE A215 A315 NA DELOVI

ACER EXTENSA ASPIRE A215 A315 NA DELOVI,PLASTIKI,TASTATURA,FLETOVI,BA...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

23 ное 09:21i9 7900X ES Intel 10-Core CPU Processor

- Intel Core i9 7900X ES QLRX Ten-Core Twenty-Thread CPU Processor 13...


По Договор
или предлог цена
23 ное 01:56JEYI iHyper 4 x M.2 SSDNVME RAID CARD

- JEYI iHyper M.2 X16 TO 4X NVME PCIE3.0 GEN3 X16 TO 4*NVME RAID CARD


1.500 МКД
или предлог цена
23 ное 01:47Sound Card 5.1 Channel PCI-E 3D Audio

Sound Card 5.1 Channel PCI-E 3D Audio PCIE601 High-performance 6-c...


500 МКД
или предлог цена
23 ное 01:46M.2 to 5 Ports SATA3.0 Adapter Card JMB585

Prodavam novo nekoristeno 5 porti SATA3 konvertor: - M.2 to NGFF ...


1.000 МКД
или предлог цена
23 ное 01:44Seagate Enterprise 300GB 15.000RPM SAS

Prodavam 17 parcinja SAS hard diskovi za server kupeni od London :...


1.000 МКД
или предлог цена
23 ное 01:44Servis / Popravka na Gragicki Karticki GTX1080Ti ,RTX3080...

Vrsam sekakov servis i popravka na site vidovi Graficki Karti so min...


По Договор
или предлог цена
23 ное 01:44Univezalen Adapter 12V / 5A

*** Za informacii posle 14:00 casot na telefon ili Viber !!! *** Kva...


500 МКД
или предлог цена
23 ное 01:44Звучници за компјутер, лаптоп, смартфон и друго

Едните се поголеми 10,5 W, марка TEAC, Работат на 220 V.


400 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 МКД
22 ное 23:10ASUS laptop Intel i5

Продавам лаптоп ASUS во одлично сочувана состојба, купен од Setec, сл...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 ное 16:44Aluminiumski ramki/postolje za rig

Алуминиумски рамки за ригови во сите димензии по нарачка . На лагер с...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 ное 14:46Pentium Dualcore

Prodazba na pentium dualcore kompjuteri Pogodni za onlaine ucenje gl...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

22 ное 12:19servis za kompjuteri

servisiranje na kompjuteri i laptopi prodazba i zamena na maticni pro...


По Договор
или предлог цена
22 ное 12:19gf 210 1024 mb

Се продава користена графичка карта gf 210 1024 mb ddr3 64b Графичк...


1.850 МКД
или предлог цена
22 ное 09:11Графичка / Graficka 9500 GT 1 GB GDDR3

Се продава користена графичка карта n9500gt-md1g Со VGA, DVI, HDMI и...


1.250 МКД
или предлог цена
22 ное 09:11Zotac 3080ti AMP Holo 12gb

Zotac 3080ti AMP Holo 12gb


40.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

22 ное 08:54Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам