Подкатегорија:
                   
213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

servis za kompjuteri

servisiranje na kompjuteri i laptopi prodazba i zamena na maticni pro...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:41Napojuvanje za Pc 600W

Napojuvanjeto funkcionira bezprekorno i e vo mnogu dobra sostojba. S...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:08Polovni hard disk 500 gb i 160 gb

500 gb - 700 den 160 gb - 300 den 250 gb - 400 320 gb - 500 079...


700 МКД
или предлог цена
Денес 11:08Sapphire NITRO+ RX 570 4GB

Исправни графички Sapphire NITRO RX 570 4GB Не отварани, со фабрички...


4.000 МКД
или предлог цена
24 ное 01:20HP LaserJet M4555 MFP

HP LaserJet M4555 MFP + toner gratis


1 €
или предлог цена
23 ное 17:01i9 7900X ES Intel 10-Core CPU Processor

- Intel Core i9 7900X ES QLRX Ten-Core Twenty-Thread CPU Processor 13...


По Договор
или предлог цена
23 ное 01:56JEYI iHyper 4 x M.2 SSDNVME RAID CARD

- JEYI iHyper M.2 X16 TO 4X NVME PCIE3.0 GEN3 X16 TO 4*NVME RAID CARD


1.500 МКД
или предлог цена
23 ное 01:47Sound Card 5.1 Channel PCI-E 3D Audio

Sound Card 5.1 Channel PCI-E 3D Audio PCIE601 High-performance 6-c...


500 МКД
или предлог цена
23 ное 01:46M.2 to 5 Ports SATA3.0 Adapter Card JMB585

Prodavam novo nekoristeno 5 porti SATA3 konvertor: - M.2 to NGFF ...


1.000 МКД
или предлог цена
23 ное 01:44Seagate Enterprise 300GB 15.000RPM SAS

Prodavam 17 parcinja SAS hard diskovi za server kupeni od London :...


1.000 МКД
или предлог цена
23 ное 01:44Servis / Popravka na Gragicki Karticki GTX1080Ti ,RTX3080...

Vrsam sekakov servis i popravka na site vidovi Graficki Karti so min...


По Договор
или предлог цена
23 ное 01:44Univezalen Adapter 12V / 5A

*** Za informacii posle 14:00 casot na telefon ili Viber !!! *** Kva...


500 МКД
или предлог цена
23 ное 01:44Звучници за компјутер, лаптоп, смартфон и друго

Едните се поголеми 10,5 W, марка TEAC, Работат на 220 V.


400 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 МКД
22 ное 23:10gf 210 1024 mb

Се продава користена графичка карта gf 210 1024 mb ddr3 64b Графичк...


1.850 МКД
или предлог цена
22 ное 09:11Графичка / Graficka 9500 GT 1 GB GDDR3

Се продава користена графичка карта n9500gt-md1g Со VGA, DVI, HDMI и...


1.250 МКД
или предлог цена
22 ное 09:11RACK SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


9.000 МКД
или предлог цена
21 ное 12:52RTX 2080 8GB ASUS DUAL

Grafickata e koristena za gaming I strimanje kupena 2019 doagja so ku...


22.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.000 МКД
20 ное 19:04Apple wifi ruter

ispraven apple time capsule ruter so vgraden hdd


2.500 МКД
или предлог цена
20 ное 08:17logitech zvucnici

odlicen ton ..za kompjuter , tv ,mobilen itn...


2.500 МКД
или предлог цена
20 ное 07:59Ruter Netgear

Odlicen Ruter wifi Netgear WN 2000 RPT v2 Besprekorno fakja na 20 me...


25 €
или предлог цена
19 ное 13:18PCI SSD HP 256Gb

Pci HP SSD 256gb posledn 2 parcinja 50e od parce HP Z Turbo Drive 256...


50 €
или предлог цена
18 ное 21:22Ram memorii

Se prodavaat ram memorii za destop i laptop.ddr1.ddr2.ddr3 za destop....


По Договор
или предлог цена
17 ное 12:151155 soket ploca so procesor I5

so 4 gb memorija ,i5 2400


4.500 МКД
или предлог цена
17 ное 08:09Memorii za laptop SODIMM 4gb 8gb ddr3

Prodavam ddr3 memorii za laptop 4gb i 8gb PC3 i PC3L. 1333/1600mhz ...


1 МКД
или предлог цена
17 ное 07:24ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1660 Ti OC Edition 6GB GDDR

ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1660 Ti OC Edition 6GB GDDR6 во кутија.


10.000 МКД
или предлог цена
17 ное 03:59CANON PIXMA MG3650S PRINT+SCAN+COPY+WIFI+DUPLEX!

CANON PIXMA MG3650S Wireless Printer all in one print copy scan duple...


По Договор
или предлог цена
16 ное 14:39Принтер со скенер CANON

Продавам принтер/скенер CANON во исправна состојба === Драган 070/...


1 €
или предлог цена
16 ное 00:26Prodavam skener CANON

Продавам скенер CANON во исправна состојба === Драган 070/502-479 ...


1 €
или предлог цена
16 ное 00:20Se prodava tastatura Genius i adapter za WI-FI

Tastaturata e vo ispravna sostojba i mnogu malku koristena. Cenata na...


15 ное 16:38СЕ ПРОДАВА ГРАФИЧКА КАРТА Gigabyte 1060 6G

Се продава графичка карта Користена 2 години за gaming Gigabyte PCX G...


15.000 МКД
или предлог цена
14 ное 13:00Откупувам графички 5700, 2070, 2060с

Откупувам графички од типот 5700, 2070, 2060, 5600, 2060 супер. Понуд...


13 ное 21:41AOC 165Hz

AOC 24G2SU/BK 24” 165Hz Full HD Gaming Monitor Бренд: AOC Модел: 24...


8.000 МКД
или предлог цена
11 ное 00:38Radeon R7 240

Се продава графичка карта Radeon R7 240. Користена 1 година, купена о...


2.000 МКД
или предлог цена
10 ное 18:35EPSON STYLUS 4050

Zacuvan i moze i dogovor za cena


2.000 МКД
или предлог цена
10 ное 12:51Продавам матричен принтер

Се продава матричен принтер PHILIPS. А3-формат === Драган 070/502-...


1 МКД
или предлог цена
09 ное 23:11Gigabyte -G31M-ES2 + Intel E8400 3.0GHz Box со кулер

Матична плоча: Gigabyte -G31M-ES2 (rev. 2.3) Процесор: Intel E8400 (...


1.000 МКД
или предлог цена
09 ное 17:26Нови кулери за GIGABYTE RX 470 480 570 580/ пар 2 ком.

Нови кулери за GIGABYTE GTX1050 Ti 1060 1070 Ti 1080 RX 470 480 570 5...


09 ное 17:26Нови кулери за XFX RX 470/570 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 470/570 (85mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


09 ное 17:25Hynix, Kingston 4GB DDR3 1600

Исправен рам Hynix, Kingston 4GB DDR3 1600 800 ден. парче или 8...


800 МКД
или предлог цена
09 ное 17:25Deepcool Gammaxx 400 V2 Red

Deepcool Gammaxx 400 V2 Red комлетен со сите додатоци, употребен една...


1.000 МКД
или предлог цена
09 ное 17:25Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам