772 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TCL android 40 inči 102cm

Nov,neotpakovan TCL android televizor ,40 inci ,102 cm zemen od A1 ,...


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:11Samyang 8mm f/3.5 Fisheye (Canon EOS)

Poveke info na tel.


110 €
или предлог цена
Вчера 20:15Playstation 4 Slim со екстерен HDD и 2 контролери

Се продава PS4 Slim 500gb со екстерен HDD од 1TB (значи вкупна мемори...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00GAMEPAD

➡️Se prodava bezicen gumiran gamepad genesis pv58 so vibracii i so or...


1.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.150 МКД
Вчера 13:00ACTION CAMERA 4K

Se prodava kamera 4k So site dodatoci Nova ne koristena,uste e pod ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Вчера 10:42Kameri za nadzor wi-fi rotiracki 3MP 2048x1536

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.800 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 10:34Pioneer VSX-421

Se prodava Pioneer VSX-421 so defekt (vo tek na rabotenje se javuva m...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09  НОВ ОГЛАС

Poloven televizor extra

Se prodava poloven televizor vo extra sostojba, malku koristen. Konta...


50 €
или предлог цена
22 мар 21:34PS3 - Igri - PlayStation 3 Игри

Се продаваат оригинални PS3 Игри. Silent Hill: Homecoming ® - 450 Де...


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
22 мар 18:40Dron: DJI Mavic PRO 4K Combo (so 3 baterii)

🔴 Се продава професионален ДРОН за Фото и Видео 4К. 🚁 DJI Mavic ...


780 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
850 €
Битола

Дрон камери

22 мар 18:00WATCH DOGS

Kratko koristena


1.800 МКД
или предлог цена
22 мар 15:37novi 5 inchni GPS uredi MEDIATEK ( + kamionski softver)

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

22 мар 12:21Sony Playstation PS4 Dualshock Controller Dzojstici

Novi Nekoristeni Dualshock controlleri Dzojstici Zicni/1.100 denari...


1.100 МКД
или предлог цена
22 мар 12:21instaliranje na GPS uredi za navigiranje, mapi softver i t.n

SE okolu uredite za navigiranje: -----MAPI za site GPS uredi, -...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

22 мар 12:21Playstation 4

Playstation 4 slim 500gb Prv gazda kupen od neptun 2 joysticks crn ...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
22 мар 11:58Dalecinsko za AIWA Sistem RC-CAS13

Исправно . Модел AIWA RC-CAS13


600 МКД
или предлог цена
Битола

Далинси

22 мар 11:32Kinect za Xbox 360

Se prodava kinect so poveke igri fudbal, ping pong, odbojka, box i d...


2.500 МКД
или предлог цена
22 мар 10:45ELEKTROLITSKI KONDENZATORI

Izvadeni od aktivna mikseta so pojacalo BEHRINGER PMP. Mozat da se i...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Битола

Електроника

22 мар 09:34WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.800 МКД
или предлог цена
22 мар 09:33LG

Користен


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
21 мар 23:33Fuego klasicen tv

Malku koristen tv


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 22:04IP Camera, Kamera, Monitoring, Wi-Fi kameri камера

Se prodavat najnovi modeli na IP cameri (Anran, Jienu) SONY leka. ...


2.300 МКД
или предлог цена
21 мар 22:01Blackmagic Design Intensity Shuttle for USB 3.0

Blackmagic Design Intensity Shuttle Overview The Blackmagic Design...


200 €
или предлог цена
21 мар 21:56Novi GPS uredi i so KAMIONSKA navigacija 5 incha

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

21 мар 13:18RCA kabli dolzina 1M

Se prodava visoka klasa rca kabel dolzina 1m Izraboten od visoka kla...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
21 мар 11:26Nikon D3100 / 18-55mm / 55-200mm / NOV!

Prodavam Nikon D3100 so dva objektivi 18-55mm i 55-250mm maksimalno z...


400 €
или предлог цена
21 мар 09:41Androidbox tv programi instalacija

Instaliranje tv programi na android box/mobilen/pc Iljadnici progr...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:46Ps4 cipuvanje

Ps4 cipuvanje do software 9.00 (vase usb) 3 igri gratis Cena 1000...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:46Ps2 usb/cd igri

Igrajte igri od usb na ps2 Cipuvanje na vasa memory card 500den Stava...


50 МКД
или предлог цена
21 мар 08:46Ps3 igri hdd/usb

Stavam igri za ps3 na hdd/usb na cipuvani konzoli (ne se cda) direkno...


100 МКД
или предлог цена
21 мар 08:46Android box instalacija/tv programi/kodi

Instaliranje tv programi na android box/mobilen/pc Iljadnici programi...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:46Продавам телевизор Philips

Продавам телевизор Philips, купен пред 7 месеци, со гаранција уште 1 ...


8.500 МКД
или предлог цена
21 мар 07:15Телевизор Самсунг

Купен по цена од 19500 денари во 2017-та година, користен помалку од ...


6.200 МКД
или предлог цена
20 мар 18:49Harman Kardon AVR151S 5.1 domasno kino

Prodavam harman kardon 5.1 avr151s vo super sostojba. Domasno kino 1...


17.000 МКД
или предлог цена
20 мар 17:19Nov neotpakovan Canon M200

Aparatot e neotpakovan. So garancija do 16ti Fevruari 2024 24.1MP ...


1 €
или предлог цена
20 мар 15:39Foto aparat Labaratorija

Се продава добро зачуван фотоапарат лабараторија за изработка на црно...


10.000 МКД
или предлог цена
20 мар 13:58Camera Dahua 2 Mpx

So napojuvannje , adapter Dahua HAC-HDW1200RP HD-CVI camera 2Mpx, IR ...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мар 13:13EXTRA KVALITETNA IPTV & CARDSHARING TELEVIZIJA NA BALKANOT

IPTV и 📡Сателитска Cs Побарајте бесплатен тест 🎬 Ужив...


По Договор
или предлог цена
20 мар 12:19WiFi SMART switch prekinuvac svetlo bojler garazna vrata kl

Minijaturni prekinuvci koi rabotat na WiFi konekcija preku aplikacija...


600 МКД
или предлог цена
20 мар 10:31Novi GPS uredi i so KAMIONSKA navigacija 5 incha

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

20 мар 09:32Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам