8498 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Ka 2010god, 124.000km - EXTRA

Ford Ka, proizvedena 2010godina, vo momentot e vo besprekorna sostojb...


3.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

04 фев 12:23Промовирано

RENAULT CLIO III 1.5 DCI-50KW-REDIZAJN-MODEL 2010!!149.000KM

RENAULT CLIO 1.5 DCI--50KW--EURO 5 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO ...


4.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 фев 09:35Промовирано

KIA PRO CEED 1.4 BENZIN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!!!!!

KIA PRO CEED 1.4 BENZIN--80KW--109KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO ...


4.690 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 фев 09:35Промовирано

Fiat bravo 1.4 plin

Fiat bravo 1.4 so plinski sistem atest Mnogu zdravo kolice nema skapa...


1.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:04Honda Accord 2.2 iCTDi

Full opremena Klima ispravna Zimski gumi +set zletni (2 para banda...


5.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:01ChevroLet LaceTTi (неувезен)

2 сопственик не увезен со комплетна опрема за моделот (клима исправна...


2.799 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.800 €
Битола

Автомобили

Денес 08:01MERCEDES-BENZ ATEGO 12.18-2008g TERMOKING -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 12.18 2008 g Termoking Furgon 6.20 Hidraulicna Ramp...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 07:31POLOVNI DELOVI ZA MATIZ

Polovni delovi za Matiz


1 €
или предлог цена
Денес 05:37POLOVNI DELOVI ZA. OPEL

POLOVNI I NOVI DELOVI ZA SITE VIDOVI NA OPEL


1 €
или предлог цена
Денес 05:36Mercedes-Benz E-klasa 220 CDI avtomatik, 2005

Se prodava Mercedes e 220 cdi,avtomatik, elegans oprema, klimatroni...


7.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 05:09VW Golf 5 Plus 1.9 tdi

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 77KW 105 KS 2007 G. RACEN MENUVAC. DONESEN SO VO...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 05:08OPEL ASTRA G 1.6 16V so ATESTIRAN PLIN, KLIMA, 2000 godina

OPEL ASTRA G 1.6 16V vo ispravna sostojba pali vozi - Registrirana ...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 03:06ZIMSKI GUMI DUNLOP 235 65 R17

Se prodavaat DUNLOP gumi x4 zimski Tel. Za kontakt: 075 555 617


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:59CITROEN C5 2.0HDI REG. 12/2023

Se prodava citroen C5 2001 2.0HDI REGISTRIRAN SE PRODODAVA Citro...


2.700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 €
Битола

Автомобили

Денес 01:57Delovi za matiz

079289168 dimitar


1 €
или предлог цена
Денес 01:07Celicni bandasi opel corsa D fiat grande punto 15 4x100

bandasi opel corsa D fiat grande punto 15 4x100


Денес 00:41Rezerva al.bandas za opel 5*110

Za rezerva alumin.bandas za opel 5*110 7j


Денес 00:08Mercedes W211 2005

Kolata e vo top sostojba bez denar vlog od oprema ima: Abs/esp,C/S du...


6.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:16Bandasi Bandazi Daewoo Tico Tiko

Se prodavaat bandasi za daewoo tico vo odlicna sostojba. Ostanati se ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:12Bandasi za BMW 17'' bandazi 7.5J ET35

Polovni bandasi za BMW vo odlicna sostojba, cena 280 evra. KUPUV...


269 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
280 €
Вчера 22:52Bandasi original AMG Mercedes 17'' bandazi

Polovni bandasi so letni gumi za Mercedes original od CLK AMG, odgo...


369 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
380 €
Вчера 22:52Repariranje na site vidovi na letvi

Reparirame letvi za site vidovi vozila so garancija od 6 meseci DOO...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:43OPEL ASTRA H MODEL 2005 1.7 CDTI

Opel Astra h model dekemvri 2005 god. 1.7 cdti 101 ks . Klima, centra...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:33GUMI ZIMSKI 225/55-17 NOKIAN

GUMI ZIMSKI 225/55-17 NOKIAN ekstra cena


1 €
или предлог цена
Вчера 22:17Amortizeri za Mercedes w211

Amortizeri za Mercedes w211 predni 2x Saks i 2x Dekerman


1 €
или предлог цена
Вчера 22:17Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 (Grand Tour)

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 godina. (Grand Tour) Kon...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 22:10Se prodava Opel Corsa D 2011 Restyle 1.2 so fabricki plin

Se prodava Opel Corsa D 2011 Restyle 1.2 so fabricki plin. Jas sum vt...


5.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.400 €
Битола

Автомобили

Вчера 22:10MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D 140 KS 4X4 NEUVEZEN

MITSUBISHI OUTLANDER SUV 2.0 DI-D 140 KS, 4X4 - PRVA REGISTRACIJA 2...


7.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:08Ford Fokus 1.6tdci 66kw 2007god

Se prodava Ford fokus 1.6tdci 66kw 2007god reg do 23 12 2023god so ce...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:52Motor renault 2.0 dci 150k

Motor 2.0 renault 110kv 150k Poloven


234 €
или предлог цена
Вчера 21:21AUDI A3 2001-2003 БАРАБАН

Половен барабан за кочница за модел 2001-2003,


Вчера 21:16BMW 320d registrirano do 30 juni. MOZI ZAMENA ZA mala kola

Se prodava Bmw 320d. 136ks registrirano do 30 Juni 2023 Zimski gumi ...


2.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:00Audi A4 2.0 tdi

Kolata e vo super sostojba 2005 godina Napraven kompleten servis ...


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:55Opel Astra j 1.7 cdti 81 kw uvozz 11 god

Top top sostojba registracija cela godina so zelen karton Proba i ...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:41Alfa romeo sediste

Kozno sediste za alfa info na viber ili poraka


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:16Digalka za kola gratis kabli novi i trokut

Digalka za kola zaedno so kabli za palenje i trokut


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:15se prodava kompresor za mercedes original

kompresor za mercedes original


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 20:13BMW 320D

servisirano golem servis pred 200 km proverka kaj sakate centralno...


2.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:08Bandasi

Se prodavat bandasi 225/40/18 so letni goodyear gumi 5x112 Extra cena...


Вчера 20:07mazda 6

delovi za mazda 6


1 €
или предлог цена
Вчера 20:07Citroen c3

Se prodava orginalen far za citroen c3 leva strana (soferska)


20 €
или предлог цена
Вчера 20:065x100 18ki Evolution made in Japan

8J ET35


400 €
или предлог цена
Вчера 19:24Hyundai Getz 2005 1.1 Benzin plin

Регистрирана до 01-2024 Атестиран плин со дизна Клима Може замена


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:24Страна 1 од 213

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам