3184 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стара куќа на прометна сообраќајница

Се продава стара куќа во Охрид, на одлична локација погодна за изгра...


58.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:55НОВ ОГЛАС
Промовирано

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


12 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 мај 09:01Промовирано

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 30 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 јун 19:41Промовирано

ЧОЈС-Stan vo Strog centar na ul .Dimitar Vlahov

Se prodava stan na ul.Dimitar Vlahov ,so vk povrsina od 65 m2 i podru...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:18SANRAJS Prekrasna Garsonjera 32 m2 na 2 kat jug - renovirana

Agencijata za nedviznosti SANRAJS - Ohrid nudi na prodazba generalno ...


58.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
64.000 €
Охрид

Станови

Денес 09:16SANRAJS NOV stan 60 m2 na 3 kat so lift vo strog centar

Agencijata za nedviznosti Sanrajs - Ohrid nudi na prodazba NOV trosob...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:16SANRAJS Stan 57 m2 vo Lagadin prva linija do ezero

Agencijata za nedviznosti SANRAJS od Ohrid posreduva pri kupoprodazba...


1.450 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:15SANRAJS Stan 70 m2 renoviran i namesten kaj hotel Donco

Agencijata za nedviznosti SANRAJS nudi na prodazba dvosoben stan od 7...


84.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:15Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023

Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023 Kapacitet 4 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:48Prodavam stan vo Ohrid 45m2 na prizemje so dvor

Prodavam stan vo Ohrid 45 m2(36+9m2 dvor) Dvorot e vo imotniot list ...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:37Prodavam nov stan vo Ohrid 79 m2 so pogled prema ezero

Prodavam trosoben stan vo Ohrid so pogled prema ezero 79 m2 (66+13 t...


89.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
91.000 €
Охрид

Станови

Денес 08:37АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
Денес 08:34ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
Денес 08:34Se iznajmuva kukja

Se iznajmuva postara kukja za podolg prestoj za 1 do 2 osobi


6.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 07:55Се издаваат апартмани

Поминете комфорен одмор во преубавиот Охрид. Араrtmani Djekovi В...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 07:20Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:02PRIJATEN SMESTAJ ZA VAS ODMOR

CENETI GOSTI! NASITE SOBI SE ZAGREVAAT SO PANELNI GREALKI NA ZIDOT...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 01:27Се изнајмува деловен простор на 30 метри од стар чинар

Се изнајмува деловен простор на прв кат, на ул. Гоце Делчев - Охрид, ...


По Договор
или предлог цена
Денес 01:16Se izdava stan vo Ohrid vo strog centar

Луксузно студио во срцето на центарот на Охрид 2 — 3 возрасни или 2 ...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:38  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva LUX stan najstrog centar do poshtata so garaza

>>>Stanot NE E sloboden vo period 10.07. - 05.09<<< Se iznajmuva l...


40 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
45 €
Охрид

Станови

Вчера 23:51Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi nad Hotel Granit i gorno Kon...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:04Stan na Dan

Info email magisterskitrudovi@gmail.com Whats App +43 6609593410


65 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:03  НОВ ОГЛАС

Se izdava Apartman vo Ohrid

Na 3ti sprat so Lift parking WiFi namesten tip top. Apa...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:37  НОВ ОГЛАС

Kukja na ubava lokacija

Odlicna moznost za investiranje vo turizam i koristenje nepovratni sr...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:37STANOVI NA ODLICHNA LOKACIJA VO CENTAR NA OHRID

Se prodavaat stanovi vo gradba vo centar na Ohrid pozadi skalestata z...


1.520 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:37Stan/dukjan so pogled na ezero

Se prodava stan koj se naogja na prizemje vo Daljan vo prv red do eze...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
999 €
Охрид

Станови

Вчера 21:32EVTIN URBANIZIRAN PLAC

Placot e okolu 300m2 i se naogja vo Vidobista, so markica od maksimum...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 21:28ДУЌАН ВО ЧАРШИЈА

Od delovniot prostor, koj se naogja vo samata Ohridska Carsija, se iz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 21:28Охрид / Ohrid - Охридати со двор

Се изнајмува пријатен стан на приземје со одлична локација во Охридат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:21Дуќан (под кирија) ОХРИД

Се издава дуќан под кирија на улица “Гоце Делчев” -ОХРИД во исправна ...


350 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 20:21Se prodava mesto vo Cekostina

Se prodava mesto vo Cekostina na patot Ohrid-Kicevo kaj strelisteto M...


120 €
или предлог цена
Вчера 20:14Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Локација : строг центар ( позади основен суд Охрид )  WI-FI  LCD ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:00Apartments LAVO - 100m od Stariot Grad, Besplaten Parking

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:36Plac so prekrasen pogled gorno Konjsko

Se prodava plac vo gorno Konjsko so prekrasen pogled na gradot Ohrid ...


35 €
или предлог цена
Вчера 17:55Apartman "NIKA"strog centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2022) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:48Se izdava

Se izdava stan za turisti vo centar Tel. 078 258 684


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:47Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na Ohrid. Apartman ...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:35Plac so Kuka Magistrala Ohrid-Bitola

Se prodava Kuka 60m2 osnova dvospratna plus pomosna prostorija 15m2 s...


27.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:25Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:14Kupuvam trosoben stan vo Ohrid

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid Kontakt na telefon 078 762 343


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:10Kamelija nov stan zavrsna faza,Raca,54m2,1 kat

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava stan vo Ohrid vo Nas...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:55Kamelija nov Stan 59m2,Bil.Izvori na 3 kat

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava Stan vo gradba vo nas.Biljan...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:55Сместување во Нови Луксузни Апартмани со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 нови апартмани во строгиот центар на Охрид, на само ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:41Страна 1 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам