Гостивар
                   
2087 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Zafira 2.2 benzin plin

Opel Zafira 2.2 benzin plin 2000 god 7 sedista registrirana servisira...


2.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:58SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:47225 40 18/ 4 letni gumi

Se prodavaat 4 letni gumi so dimenzija 225/40/18 Gumite se samo edn...


190 €
или предлог цена
Денес 09:46FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS 4X4 - 2009

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS, TITANIUM 4x4 KOZA - 204.0000 KM SO GARANC...


8.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:45SEDISTA ZA GOLF 6 NOVI, BEZ NITU EDNA TOCKA

Se prodavaat dve sedista za GOLF 6, skoro novi, bez nitu edna tochka,...


100 €
или предлог цена
Денес 09:45BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


21.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:45Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:06DELOVI ZA FIAT UNO 1.0 ei fire

Delovi za fiat UNO Fire 1.0 limarija i mehanicki delovi prednica za p...


14 €
или предлог цена
Денес 09:06Disk za renault 5 campus i nesto za ford escord

Nov disk za renaul kampus marka meteli. Imam i delovi za ford escord ...


10 €
или предлог цена
Денес 09:05FELNI ZA BMW E46

Felnite se dobri ne se krivi so polovni solidni gumi extra ceni za po...


Денес 09:05FELNI 17 ki 5x100

Felnite se dobro zacuvani dimenzii 5x100 za poveke info na tel 078/27...


200 €
или предлог цена
Денес 09:05DELOVI ZA FIAT SCUDO PEZO EXPERT I CITROEN JUMPI

Delovi za scudo moze i za pezo expert i jumpi karoseriski delovi i dr...


10 €
или предлог цена
Денес 09:05CHEVROLET SPARK 0.8 TNG

Voziloto e vo odlicna sostojba, za povece informacii barajte na 078 2...


1.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:53Opel astra 2.0 turbo sport

Doneseno od CH bez nikakov vlog Full servis Komplet serviz prednica ...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:37GOLF VI 2.0 TDI 2010/2009

KOLATA E TOP GOLFOT E EXTRA. DONESENO OD GERMANIA GOLFOT IMA DOB...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:23  НОВ ОГЛАС

Opel astra g 1.4 16v 66kw

Prodavam opel astra g 1.4 16v 66kw benzin 2000god Reg do 24.12.2022 ...


1.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:10Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 07:51Se prodava BMW e90 facelift 2010/9 godina 320 d 177ks.

Bmw e90 facelift 320d 177ks. Od oprema poseduva: Dvozonski klimatro...


8.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.450 €
Гостивар

Автомобили

Денес 07:47WOLKSWAGEN BORA 2.0 PLIN SERVISIRAN REGISTRIRAN!!

Wolkswagen Bora 2000cc benzin plin atestiran vo odlicna sostojba so 4...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 03:53  НОВ ОГЛАС

Range rover UNIKAT

Mnogu socuvan nema sto nema totalno ispravno ravno na novo vozilo. 3....


16.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:10Se prodava zimska guma.215.65.16 C Michelin

Solidna guma 215.65.16 C Michelin Agilis 51 M+s cenata na gumata:100...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:09Senzori za kompresija na pneumatici

Senzorite pasuvaat na povise vozila izvadeni od audi a6


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:09Ducati Panigale V4

Ducati Panigale V4 God:2019 Km: 4900 Servisirana Kako nova bez...


17.500 €
или предлог цена
Вчера 22:37ALUMINIUMSKI BANDASI ZA OPEL CORSA 185/55R15

SE PRODAVA ORGINALNI ALUMINIUMSKI BANDASI ZA OPEL CORSA DIMENZIA 18...


Вчера 22:01  НОВ ОГЛАС

Kosei Seneka Sport 17inch 5x114.3 & 5x100

Prodavam 17ki Kosei Seneka Sport 7j et45, 5x114.3 & 5x100, Made in Ja...


200 €
или предлог цена
Вчера 21:59BMW 16ki so novi letni gumi 205/55/16

Prodavam originalni BMW 16ki aluminiumski bandashi komplet so novi le...


220 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
240 €
Вчера 21:59M sedishta za BMW E46 karavan (komplet sedishta i tapaciri)

Prodavam M sedishta za BMW E46 karavan, komplet so tapaciri i plastik...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:58Originalni BMW 17ki aluminiumski bandashi

Prodavam originalni 17ki aluminiumski bandashi za BMW vo odlichna sos...


200 €
или предлог цена
Вчера 21:58  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA D 1.4 D KLIMA UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


4.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:55  НОВ ОГЛАС

BMW X1 2.0 X_DRIVE AUTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:36  НОВ ОГЛАС

FORD MONDEO na plin povolno

Prodavam Ford Mondeo 1.6 benzin so plin ( atest ) motorot raboti perf...


998 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
999 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:29Prodavam Mercedes

Prodavam Mercedes c220 1999 godina dizel, so Novi zimni gumi, vebasto...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:40SEAT LEON 1.9TDI 105KS 2010/09GOD FULL OPREMA

SEAT LEON REDIZAJN 1.9 TDI FULL OPREMA 2010/09GOD FULL OPREMA FULL S...


7.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:35  НОВ ОГЛАС

Audi A5 Sportback, TDI 140kw, automatik 90000km

12/2017god Marka: AUDI Model: A5 Gorivo: DIZEL Мotor: 2.0TDI ...


35.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:26Opel astra (Opel)

Opel Astra G 1.6 16v AUTOMATIK SERVISNA KNISKA 200.000KM ORGINAL SO...


2.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:02  НОВ ОГЛАС

Skoda Octavia 1.9 Tdi Automatik

Skoda Octavia Motor:1.9 tdi / 77 kw Automatik Klimatronik Grea...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:22Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw Km:210.xxx so servisna kniska G...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:21Mercedes Benz Citan 111 nov uvoz ch

Mercedes Benz Citan 111 Motor:1.6 cdi Km:180.xxx originalni 7 sedi...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:21Seat Altea 2.0 tdi sega uvezen od ch

Seat Altea Motor: 2.0 tdi Km:250.xxx so servisna kniska Perfekte...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:21Chelichni bandazi

Se prodavaat chelichni bandazi 16" edna sezona vozeni.


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:16  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 53

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам