Гостивар
                   
702 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF VI 2011/10 TDI

NESTO NOVO I OBAVO GOLFOT E EXTRA. DONESENO OD GERMANIA GOLFOT I...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:13Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:58VW PASSAT KARAVAN 2006 GODINA

Prodavam Passat 2.0 Dizel 140 ks 2006 Godina ,Klimatronik,Golem ekran...


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:50OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:50FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET 2011 GODINA EURO 5

Se prodava Fiat Punto Evo 2011 Godina (Euro 5) so 1.3 Jtd 84ks Multij...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.600 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:50CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:17Ford Maverick 2.3i odlichen,extra cena

Ford Maverick 2.3 benzin, Premnogu zachuvan,bez nieden vlog, Registri...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:09  НОВ ОГЛАС

Opel Astra H 1.4 /LPG neuvezena

Se prodava Opel Astra H, kupena vo automakedonija vo 2007 god, ne e u...


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:50Audi A4 3.0 TDi QUATRO 4x4 ,TOP

Audi A4 3.0 TDİ AVTOMATİK DSG Quatro(4x4) 2005/4 GODİNA , REGİSTRİRAN...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:48Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:48Honda Accord 2.2 dizel top

Se prodava honda accord 2.2 dizel cl7 top sostojba pali vozi 230 hilj...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:26AUDI A4 2.0 TDI - 06

AUDI A4 2.0 TDI S-line 7g AUTOMATIK - 2006 - REGIST. DO 12.2023 - ...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:06Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


6.000 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:39Fiat Punto EVO 1.3 Multijet dizel (grande)

Kolata e vo odlicna sostojba, sega smenet set od kvacilo (lamela, pot...


3.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:31Mercedes E250 CDİ Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. 2009godina 250000klm dobro zacuvan 4novi gum...


14.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:11SUZUKI VITARA ALL GRIP 2016 1.6DDIS

Se Prodava Suzuki Vitara All Grip 4x4 2016 Godina 1.6 DDIS 120ks Kupe...


17.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
17.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:46VOLVO XC90 7 Sediste 2.4Diesel 4x4 Automatic BLINDIRAN

🇩🇪🇩🇪VOLVO XC90 7 Sediste 2.4Diesel 4x4 Automatic 120KW Extra Sac...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:07  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 607 2.2 BENZIN/PLIN MNOGO ODRZAVAN

PEUGEOT 607...BENZIN PLIN 2.2 GIDINA NA PROIZVODSTVO 2002... KOLAT...


2.788 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.999 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:51TUAREK 3.0tdi v6 redizajn

Se prodava Vw Tuarek 2008 tdi v6 redizajn noviotmotor so 245 ks Vozi...


13.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:36Se prodava BMW e90 facelift 2010/9 godina 320 d 177ks.

Bmw e90 facelift 320d 177ks. Od oprema poseduva: Dvozonski klimatro...


8.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.450 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:36Opel Astra H 2006 1.9

Opel Astra h 2006 1.9 cdti,- Kolata e odrzavana domacinski, Napra...


3.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.350 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:14VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:11BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


21.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
23.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:57BMW 530D FULL OPREMA/MOZNA ZAMENA

BMW 530D INDIVIDUAL OPREMA PROIZVODSTVO 2005god Poseduva najvisok...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:57Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:40Ford C-MAX

ford focus c-max 2.0tdci 100kw 2003 GHIA oprema ful redovno servisira...


3.050 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:34Opel Astra (opel astra G)

Opel Astra G 1.6 16v AUTOMATIK S Klima Servisna KNISKA Siguracio...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.700 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:26Se prodava Passat 1,9 TDİ so dve crveni

Se prodava Passat 1,9 TDİ so dve crveni mala potroshuvacka god na pro...


240.165 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:11  НОВ ОГЛАС

BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:06Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 81kw 105ks Kollata e vo perfektna sostojb...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Opel zafira 1.9 cdti 2008

Opel zafira 1.9cdti,2008 god,avtomatik,kompletno servisirana 4novi zi...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Bmw f30

BMW 316 D PROIZVEDENA 2012 12MESEC - START STOP SISTEM - XENON ...


9.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot 106, 1.6 16V Sport

Peugeot 106, 1.6 16V Sport Rally


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:45MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZE...


3.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:49AUDI A4 2.0 TDI 2009 ODLICNO!

Se prodava AUDI A4 2.0 TDI 105 kw 143 ks racen menuvac 6 brzini vo od...


9.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:42VW GOLF 5 2.0 TDI 2007 ODLICEN!!

Se prodava vw golf 5 2.0 tdi 2007 god vo super sostojba alu felni so ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:42Ford C-Max 2.0 TDCI GHIA

Ford Focus C-Max 2006/7 2.0 TDCI 136KS Kolata ima pominato 230.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:34Se prodava Turan 2.0 tdi 2007god

Se prodava Turan 2.0 tdi 2007god Full oprema Registriran do 12.202...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:33Audi a4 3.0 quatro

Audi a4 3.0 motor automatik so novi gumi i fellgi 11. 2021 se gumite ...


10.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 08:20Opel Antara 4x4 2012 go

Kontakt 070/843/611


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 ное 21:17Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам