434 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jacmen

Продавам Јачмен Екстра квалитет.


20 МКД
или предлог цена
Вчера 22:23ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI KAPII TENDI NASTRESNICI ALUMINSKI OGRADI STAKLE...


30 €
или предлог цена
Вчера 18:13Kanterica Holzher Arcus 1334

Prodavam kanterica Holzher Arcus 1334 Kupena od Anglija i servisiran...


16.000 €
или предлог цена
Вчера 10:45Aspirator Radek RK9011-24 отпрашувач RK9011-24

Prodavam NOV nekoristen otprasuvac kupen od Radek 11000m3 11kw


1.700 €
или предлог цена
Вчера 10:45Tiplarica Felder FD21

Prodavam Tiplarica Felder kupena nova i e kako nova Kupena vo April...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 10:45Штрафови

👉👉👉Продавам штрафови 👈👈👈🔩🔩🔩Должина види слика🔩🔩🔩 👓👓👓�...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:21Se prodavat ravtovi

SE PRODAVAT RAFTOVI 8 BROJA ZA PODETALNI INF NA TEL 078 430 157 AL...


55 €
или предлог цена
Вчера 08:41Se prodavat paleti

Se prodavat paleti ne se euro paleti . Info na broj 078 430 157


300 МКД
или предлог цена
Вчера 08:40Cnc laser za graviranje 60 40

Се продават Ласер за гравирање 6040 60 W Ласер за сечење и гравира...


2.750 €
или предлог цена
03 дек 22:52Profesionalna plinska skara / Професионална плинска скара

Se prodava profesionalna plinska skara, golemina na plotna 70 x 40.


180 €
или предлог цена
03 дек 20:50Прибор / Pribor

1. Виљушка - 30 денари (239 броја) 2. Нож- 45 денари (306 броја) 3....


45 МКД
или предлог цена
03 дек 20:50Aparat za palacinki na plin / Палачинки

Se prodava poloven aparat za palacinki na plin


9.000 МКД
или предлог цена
03 дек 20:50Skara na plin / Скара на плин

Se prodava polovnaskara na plin kupena od Germanija Dolzina 64 cm ...


8.500 МКД
или предлог цена
03 дек 20:49Vitrina / Komoda

Se prodava vitrina za skladiranje na pribor,karanfigli i ostanati rab...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
03 дек 20:49Gasna fritza so ventil Fortis / Гасна фритеза со вентФортис

Se prodava dupla gasna friteza so ventil, kupena od Fortis. Kapaci...


350 €
или предлог цена
03 дек 20:47Friteza / Фритеза

Se prodava polovna friteza. Fritezata e proizvedena vo Italija ...


6.000 МКД
или предлог цена
03 дек 20:47Friteza / Фритеза

Se prodava polovna edinecna friteza Kapacitet 4l Dimenzija 35*2...


4.500 МКД
или предлог цена
03 дек 20:47Friteza golema dupla

Se prodava profesionalna dupla friteza raboti na trofazna struja


300 €
или предлог цена
03 дек 17:17Masina za.melenje meso

Prodavam masina za melenje meso za profesionalna upotreba 22ka ,so ...


500 €
или предлог цена
03 дек 17:15PRODAVAM GRADEZNA DIGALKA SO MONOFAZEN MOTOR

Gradezna digalka so monofazen motor 2.2kw Sajla 30 metara Korpa za p...


По Договор
или предлог цена
03 дек 11:36MLIN ZA STOCNA HRANA MOZE I ZAMENA

MLIN ZA STOCNA HRANA MOTOR 5.5KW NA KAMEN


По Договор
или предлог цена
03 дек 11:35Dispanzer za toceno pivo

Se prodava dispanzer za toceno pivo


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
03 дек 11:11Se prodavat masini za sienje koza

Se prodavat masini za sienje na koza poveke info na telefon


1 €
или предлог цена
02 дек 10:43ELKTRO MOTOR

Se prodava elektro motor 5.5 kw 1400 obr/min


1 €
или предлог цена
02 дек 10:43ELEKTRO MOTOR

Se prodava elektro motor 0.55kw 980 obr/min trofazen


1 €
или предлог цена
02 дек 10:43VENTILATOR

Se prodava nov ventilator elektrokovina dijametar na perka 30 sm so ...


100 €
или предлог цена
Штип

Останато

02 дек 10:42UMPAKUVACKA

UMPAKUVACKA ZA CEVLI CENA PO DOGOVOR KONTAKT TEL 070368970


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

02 дек 10:42VENTILATOR

Se prodava ventilato SEVER 1.1 kw 920 vrtezi so dijametar od 80 cm ce...


300 €
или предлог цена
02 дек 10:42SIVACKI MASINI (KANTERKI) PAFF

Se prodava masina za sienje kanterka paffcena po dogovor


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

02 дек 10:42Termo glava za radijator Nova

Nova digitalna termo glava za radijator Viber 00306999510972


1.600 МКД
или предлог цена
02 дек 10:07El.motor za peralna Favorit Prima

Se prodava poloven no ispraven el.motor za peralna favorit prima zaed...


2.000 МКД
или предлог цена
02 дек 09:41Grajferi papuči nožinja za industriski mašini za šienje

Se prodavaat papuči za obični mašini za šienje 70den grajferi za obi...


100 МКД
или предлог цена
02 дек 09:40Zmaj 133 Kombajn

Се продава во работна состојба, може да се виде и проба во секој моме...


По Договор
или предлог цена
01 дек 17:29Se prodava masina za sienje BAGAT

Se prodava dobro socuvana masina za sienje od poznatata marka BAGAT r...


4.000 МКД
или предлог цена
01 дек 10:57BOCA 250bar

Boci 250bar 42kg golemi


1 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 €
01 дек 08:48Машина за производтсво на пелети

Се продава машина за производство на пелети нова некористена увезена ...


По Договор
или предлог цена
30 ное 22:21ISKRA AJVA ETKUM LETKOM АЈВА ЛЕТКУМ ЛЕТКОМ ЛЕМЕЛИЦА LEMELUCA

Se prodavat Cena 50 eur po parce


50 €
или предлог цена
30 ное 20:00PISTOL ZA CO2 ZAVARUVANJE-ПИШТОЛ ЗА CO2 ЗАВАРУВАЊЕ

Продавам професионален,квалитетен MIG-MAG(made in Italy)гланц нов пиш...


8.000 МКД
или предлог цена
30 ное 19:48Соларни сушари за овошје и зеленчук.

Ова е нов производ со капацитет од 120 кг до 150 кг. . Главен извор н...


249.982 МКД
или предлог цена
30 ное 19:01SKLOPKA STOP START

Sklopkata moze da se koristi za monofazni i trfasni naodavi motori, z...


25 €
или предлог цена
30 ное 17:39Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам