Карпош
                   
268 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam velosiped/tocak STEVENS DEVILS TRAIL 29"

Рамка: 18" Пренос: 2x11 Shimano SLX Виљушка: ROCKSHOX RECON RL ...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 10:58Продавам Kona Downside Dirtjumper

Продавам велосипед во топ состојба, модел Kona Downside. Велосипедот ...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 08:44ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧЕН

ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:54Prodavam odlicen gradski velosiped

Prodavam odlicen gradski velosiped od svajcarija tour de swise 3 x 7 ...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
9.500 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

05 фев 13:45Prodavam Pegasus velosiped

Prodavam Pegasus velosiped


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

05 фев 12:08P21rodavam velosip21ed

Prodavam velosiped GT ODLICEN USA


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

05 фев 12:05Prodavam velosipedi

Prodavam golem broj velosipedi


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

05 фев 12:04Prodavam velosiped Alubike

Prodavam velosiped na sklopuvanje Alubike


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

05 фев 11:59Velosiped Drag ZX-2 26"

РАМ Рам: A6+ Alloy Вилушка: Zoom CH-410E 60mm Drag hand-built dou...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

05 фев 10:35Pascal Poisson

Odlicen road bike,mnogu lesen so Shimano i Campagnolo oprema,pojacan...


13.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

05 фев 10:35Точак Capriolo

одлична состојба


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

04 фев 23:55CAPRIOLO VELOSIPED

Prodavam capriolo velosiped


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

04 фев 15:54Ghost Kato

Ghost Kato Size: L Trkala: 29" 2018 god 430€ Kompletnata moja ...


430 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

04 фев 11:29Giant Rapid 1

Giant Rapid 1 (carbon vila, carbon kolce) Size: XL Trkala: 28" 201...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

04 фев 11:29Cube AIM Race hpa

Cube AIM Race hpa Size: M (17") Trkala: 29" 2019 god 530€ Komp...


530 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

04 фев 11:29Scott Metrix 30 (model 2021)

Scott Metrix 30 Size: XL Trkala: 28" 2021 god 580€ Kompletnata...


580 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

04 фев 11:29Prodavam tocak i trotinet elektricen

Prodavam tocak socuvan ,trotinetot se prodade, tocakot e detski kak...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

04 фев 10:30BMC AplenChallenge 02

BMC AlpenChallenge 02 Size: L Trkala: 28" 2019god 550€ Komplet...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

04 фев 00:02Половен градски велосипед

Се продава половен сервисиран градски велосипед, цена 4500 ден. Нова...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

03 фев 13:25Велосипед Fanatic 26”

Се продава велосипед од марката Fanatic, целосно сервисиран. 07139...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

03 фев 13:25TREK COBIA 29"

TREK COBIA Vo odlichna sostojba e velosipedot, ramot i delovite ne s...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

03 фев 13:25BIANCHI Via Nirone 7(51 ili 53ka)

Velosipedot e vo odlicna sostojba Giant e 54ka i e 430evra Povek...


630 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

03 фев 11:50SCOTT CR1 56ka FULL CARBON

Velosipetot e odlicen Moze zamena za mob telefon(samsung) So vasa ...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

03 фев 11:50SPECIALIZED roubaix FULL CARBON

Velosipedot e vo odlicna sostojba 56ka Moze zamena za mob telefon(sa...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

03 фев 11:49GIANT Defy 54ka 430evra

Velosipedot e odlicen Bianchi 51 ili 53ka 630evra Poveke info 0...


430 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

03 фев 11:49Specialized Chisel Comp

Se prodava Specialized Chisel Comp,tocakot e bukvalno kako nov bez ni...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 фев 14:41Specialized Stumpjumper 27.5" 160/150mm Travel

• Frame (L) • Tyres 27,5” Сменети Делови: • Gears 1x12 ( SRAM N...


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 фев 18:34VELOSIPED POLAR 27.5 L

VELOSIPED POLAR 27.5 L socuvan i ispraven


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 фев 13:59Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus 400

Prodavam Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus Motor BOS...


920 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 фев 12:12CANYON HARDTAIL MOUNTAIN BIKE

CANYON HARDTAIL MOUNTAIN BIKE CENA 100 EVRA Tel. 075-248-405


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 фев 10:02ROAD BIKE CENTURION

Road Bike Centurion 28' CENA 11 000DEN Tel. 075-248-405


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 фев 10:02Prodavam KTM avenza disc

Za poveke info na tel. 071 238 539 CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMSNI


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

01 фев 09:43SINGLE SPEED

Prodavam kompletno servisiran i sreden single speed


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

31 јан 21:49ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

31 јан 15:04FUJI FIXIE-SINGLE SPEED

VO ODLISNA SOSTOJBA SUPER KVALITET


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

31 јан 09:57EUROBIKE NOV VELOSIPED

EUROBIKE NOV VELOSIPED SO SHIMANO 500 LX DELOVI I MAVIC BANDASI, VELO...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

31 јан 09:56MONGOOSE TYAX COMP 26"

MONGOOSE TYAX COMP 26" KATALOSKA OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

31 јан 09:56Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

31 јан 07:47Продавам Пони точак

Продавам пони точак. Цена 1500 денари. Број за контакт 078272624


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

30 јан 21:21Prodavam velosiped Sprint Leopard

Prodavam velosiped Sprint Leopard. Tocakot e so Shimano kocnici i 6 b...


6.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

30 јан 13:00Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам