Гевгелија
                   
898 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SINHRONIZACIJA KARBURATORI I INDZEKŠANI

Ako motorot tesko Vi pali,ne raboti mirno na 1000 obrtai,mirisa na be...


28 ное 12:35Промовирано

Se prodava Opel Astra H 1.4 benzin

Продавам OPEL ASTRA 1.4 бензин, многу добра состојба.Возилото не e ув...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.400 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 21:53Промовирано

ALU. BANDAZI " BORBET " 5X120 15KI

ALU. BANDAZI " BORBET " 5X120 15KI mozna zamena za celicni so vasa d...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:09225 45 17 imam 6 komada kontakt viber

2sava 2020 2pireli p zero Nero 2015 2 egle f1 2018 kontakt viber prak...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:06DELOVI ZA VOLVO E5 I E3

Delovi za volvo euro 5 i euro 3


По Договор
или предлог цена
Денес 09:04*VW PASSAT * 1.6TDI

Vw passat 1.6tdi Full oprema Dobro socuvan Original kilometri M...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:03NOVI DELOVI

Novi delovi za mercedes i Schmitz Telefon za kontakt:078-567-010 Se...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Денес 09:03NOX SENZORI ZA MERCEDES E6

2 komada Tel. Za kontakt 078 567 010 Evtino na pola cena


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Денес 09:03LADILNIK SCHMITZ

Ladilnik SCHMITZ 2007 GOD TERMOKING SMX VO EXTRA SOSTOJBA


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

Денес 09:03VOLVO FH 500

Volvo fh 500 Euro 6 Redovno servisiran Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Денес 09:03Se Prodava Audi Q7 3.0 S-Line Quattro

Kolata e vo odlicna sostojba so najfull oprema S-Line na jastuci so m...


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:46Se prodava Opel Astra H 1.4 benzin

Продавам OPEL ASTRA 1.4 бензин, многу добра состојба.Возилото не e ув...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.400 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 21:53Se prodava Rexton 2,7

Se prodava Rexton 2,7 proizveden 2007, so full oprema, redovno servis...


6.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:25SE PRODAVAAT DELOVI ZA RENAULT MEGANE SCENIC 2004 GOD

Se prodavaat delovi za reno scenik 2004 godina disel .....zacuvani i...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:14SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks * registrir...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:14SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:13TOYOTA LAND CRUISER 3,4

Toyotata e vo besprekorna sostojba registrirana cela godina spremna z...


11.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00piaggio x7

Se prodava piaggo x7 vo ispravna sostojba registriran cela godina. Te...


1.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:00BMW 120D Automatic (E87)

-Kolata e vo extra sostojba -Vo cenata se vkluceni plus 4 bandazi so...


6.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.199 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Kamion Daf

Se prodava Daf vo odlicna sostojba,servisiran,registriran.070994227


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 12:52Kupuvam ram so dokumenti za Kymco Agility 50cc 4T

Dokolku ima nekoj neka ponudi ram so dokumenti za Kymco Agility 50 cc...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 11:37  НОВ ОГЛАС

Mercedes E280 CDI LINISKI Motor

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registriran i servisiran. Bez dopol...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:08Se prodava AUDI A4 2.7 2009 god.

Se prodava Audi A4 2.7, proizveden 2009 godina, registriran do 11 mes...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:49VW Transporter T5 2.5TDI

🔝VW Transporter 2.5TDI🔝 ....И НЕ ПОСТОИ НЕВОЗМОЖНА ЗАДАЧА! 🔝2008...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

Вчера 08:33VW Passat(karavan) 2.0TDI

Одлично зачувано возило, 4x4 погон


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 07:44Opel Vectra Estate 1.9 cdti

OPEL VEKTRA KARAVAN 1.9 CDTI. OPREMA: - NAVIGACIJA SO EKRAN VO B...


2.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 07:05Audi A6 2.8 fsi BENZIN

Extra sostojba 2 para bandazi zimni letni Servisiran Poveke Info...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 01:13POLOVNI DELOVI

POLOVNI ISPRAVNI DELOVI ZA KAWASAKI KLE 500 SE STO VI TREBA


3 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

29 ное 22:55Vakum pumpa ford focus nova

Нова вакум пумпа.. Pierburg "за ford focus 1.8 tdci i drugi ford moto...


6.000 €
или предлог цена
29 ное 20:32Yamaha R6 vo odlicna sostojba

Prodavam motor Yamaha R6, proizveden 2000g, so pominati 39000km, aps...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

29 ное 13:18Opel astra

Kolata e so 2.0tdi motor regestrirana so prevot so sitni sasijski zab...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 12:12Opel Astra

Se prodava cela ili vo delovi so 2.0 dizel motor poveke inf 070 238 3...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 12:12Skoda oktavija

Kolata e so 1.9 tdi motor vo odlicna sojtojba pali vozi bez dopolnite...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 12:11opel corsa

kolata e so 14/16 ventila motor avtomatski menjac se prodava cela il...


2 €
или предлог цена
29 ное 12:11Opel corsa

Kolata e so 1.3 cdti motor vo odlicna sostojba pali vozi bez nikakvi ...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 12:11Kawasaki Ninja 400 2023 model

Novite 2023 modeli na Kawasaki veke dostapni vo nasiot salon na ul. 7...


479.880 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

29 ное 11:02Kawasaki Ninja H2 SX SE 2023 model

Novite 2023 modeli na Kawasaki veke dostapni vo nasiot salon na ul. 7...


2.065.970 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

29 ное 10:41Kawasaki Ninja H2 SX 2023 model

Novite 2023 modeli na Kawasaki veke dostapni vo nasiot salon na ul. 7...


1.864.294 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

29 ное 10:38Kawasaki Ninja 1000 SX 2023 model

Novite 2023 modeli na Kawasaki veke dostapni vo nasiot salon na ul. 7...


1.088.776 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

29 ное 10:28MERCEDES SPRINTER 416 VO DOBRA SOSTOJBA

MERCEDES SPRINTER 416 VO DOBRA SOSTOJBA


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

29 ное 09:12FORD MONDEO 2.0

FORD MONDEO 2.0 vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 09:11Opel Combo 1.6CDTI

Одлично зачувано возило, носивост 845кг, зимски гуми, 4 врати. Ценат...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 08:34Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам