Виница
                   
288 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 Avant 3.0tdi quattro

Se prodava Audi A6 avant 3.0tdi quattro 204ks 2013god. Kolata e vo o...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 23:12BMW M4 Competition

Akrapovic downpipe 75.000km servisirana samo u Mkar sk 450hp nov...


48.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:35Audi A4 b8

Ful oprema Perfektna sostojba Servisirana vo ovlasten servis Reg...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:31Mercedes-Benz E220d

Mercedes-Benz E220d Donesena od germanija pred 15 dena Necarineta,m...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:41KIA SPORTAGE 1.7 CRDI 2012 god 133.000 km

KIA SPORTAGE 1.7 crdi 2012 godina 85kw/115 ks Kilometraza 133.000 ...


11.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:37SEAT LEON 1.9 tdi 77 kw /105ks 2010 godina

Marka: SEAT Model: LEON Motor: 1.9TDI ( dizel ) Moknost: 105KS ( 7...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:37OPEL ASTRA 1.7 cdti 81 kw/ 110 ks 2010 godina

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel ) Moknost: 110ks ...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:37Vw TIGUAN 2.0 tdi 4 MOTION

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4 MOTION EURO-5 NOV UVOZ GERMANIJA - KL...


9.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:37MAZDA CX-3 Skyactiv 2019 godina

MAZDA CX-3 skyactiv 2019 god. Full oprema uvezen od germanija so se...


18.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:36SMART FOR FOUR 1.3B 2005G

Klima Servo Elektrika 4zimni gumi novi so 500km izminati Izminat...


2.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:43MAZDA CX5

Mazda CX5 registrirana cela godina mali zabeleski na sasija Mazda CX...


12.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.800 €
Виница

Автомобили

Вчера 18:16Golf V 2.0TDI

Golf 5 2.0tdi 103kw 140ks registriran do 11.2023 napraven mal serv...


4.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:50Chevrolet Epica

Klimatronic,koza,greaci na sedista,svetla za magla, tempomat,volan po...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Audi A3 2.0 DSG menuvac

Registrirana do 07.2023 kompletno servisirana vo perfektna sostojba 0...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:42Opel Meriva 1.3 dizel 2013

Registrirana do 07.2023 so zelen karton ...


5.250 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:42Mazda 5 1.6 dizel 2011

Kolata e so 150.000 realni kilometri odlicno socivana so 7 mesta za s...


6.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:42Volvo xc60 2019

Kolata poseduva visoko nivo na oprema i ima kompletna servisna istori...


25.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:42Wv golf6 plus 1.6 tdi 2013

Kolata e registrirano do 08.2023 so zelen karton. Kompletno se...


8.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:42Renault Laguna 2.0 dizel 2008

Renaul Laguna 2.0 tdci ...


5.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:41Opel astra 1.6 benzin avtomatik

Kolata e perfektna,registrirana cela godina,kompletno servisirana(mal...


3.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:41Bmw 530 xd

Bmw 530 xd 4x4 start stop 231ks Broj za kontakt 078427797


6.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:37Touran dsg

Touran dsg 2.0


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:37AUDI A5 2.7TDI SPORTBACK / AUDI A5 2.7 TDI 2010GOD.

SE PRODAVA : AUDI A5 SPORTBACK MOTOR: 2.7TDI / 190KS GODINA: 2010 ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:43Mercedes C180 BlueTec

Poveke info na 078 708 322


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:56  НОВ ОГЛАС

Audi A3 1,9TDI

Se prodava Audi A3 1.9 TDI vo odlicna sostojba so mnogu dobra oprema ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:11  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 1.4TFSI AVTOMATIK

Audi a3 1.4TFSI Avtomatik DSG 7 stepen menuvac 2009godina 188.xxx km ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 21:58Kia Sportage 2.0 dizel 4x4

Модел: Kia Sportage I 4x4 2.0d
Произведено: 2002
 Менувач: рачен 5 +...


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Виница

Автомобили

03 дек 19:52VW GOLF 1.6 110ks 6 BRZINI 2014g. BLUEMOTION HIGHLINE

VW GOLF 1.6 110ks 6 BRZINI 2014g. BLUEMOTION Registriran cela god....


12.299 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 16:19Fiat Bravo 1.4turbo -2008god( benzin-plin)

Vo odlicna sostojba registriran do maj mesec 2023 so atestiran plinsk...


2.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 16:06PEUGEOT 207 1.4HDI 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON 216xxx km...


3.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 15:19FORD C-MAX 1.6D 2011

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON NAPRAVEN...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 15:19BENTELY CONTINETAL GT SPEED 6.0B

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA 610hp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 15:19MERCEDES S350 2014

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA 077-947-043


58.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 15:19MERCEDES C220 2006

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 15:19FIAT BRAVO 1.9JTD 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA


3.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 14:56Alfa Romeo 159 1.9 jtdM150hp 2009

Alfa Romeo 159 1.9 jtdM 150hp 2009 Registracija do 09.2023 Naprave...


4.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 12:52Prodavam Fiat Marea 1.9TD

Prodavam Fiat Marea 1.9Turbo Diesel Kolata e so najvisoko nivo na o...


1.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.450 €
Виница

Автомобили

03 дек 11:47za delovi

delovi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 11:16VOLVO C30 2008 2.0 140HP

moze da se vidi vo sekoe vreme kolata e vo odlicna sostojba za podeta...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 10:48Volvo C30 R-Design 2.0d 2008

Odlicna sostojba Tempomat Klimatronik Komandi na volan Greaci na sedi...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 10:43Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам