Струга
                           
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shitet/Se prodava

Shitet banes te kompleksi kolonja në qendër të strugës 62 metro katro...


1.500 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 14:57Nov stan 46 m2 vo Nabizi-Struga!!!

Nov stan 46m2 vo gradba, kompleks NABIZI Struga! Obezbedeno greenje ...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
Вчера 12:41Se Iznajmuva Deloven Prostor

Deloven Prostor vo Struga na kej pokraj rekata Crn Drim. Dukanot se ...


250 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 10:27PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:18Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:47Продавам стан во Центар на Струга

Се продава стан во центар на Струга со прекрасен поглед на две страни


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 09:38  НОВ ОГЛАС

Placevi za gradba so povrshina od 3082m2

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:28Mesto pokraj ezero

Prodavam mesto pokraj ezero 1087 m2 patot za kalista Shes to...


150 €
или предлог цена
Вчера 09:14Stan vo centar na struga

Prodavam stan vo centar na struga Shes banese ne qender...


64.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 09:14Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 01:06se izdava deloven prostor vo centar na samoto novo setaliste

Se izdava deloven prostor namenet za sekakva dejnost nasproti pazarot...


1 €
или предлог цена
03 дек 22:06Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


400 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

03 дек 19:21Deloven Prostor Mislesevski pat

Se izdava deloven prostor od 140m2 na mislesevski pat, pogoden za sek...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

03 дек 19:04Prodavam kuka

Se prodava kuka vo centralnoto podracje na Struga, na 100 metra od gr...


125.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
130.000 €
Струга

Куќи / Вили

03 дек 16:35Se prodava niva vo s Livada

Se prodava niva vo s Livada nivata e 6000m cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
- 92 % Попуст
12 €
03 дек 12:07Куќа во Мислешево Kuka vo Misleshevo Mislesevo

Се продава куќа во с. Мислешево со 600м2 дворно место + гаража од 30м...


155.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

03 дек 11:53PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
03 дек 09:58Se izdava

Se izdava dukan pod kirija na atraktivna lokacija vo centarot na stru...


300 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

02 дек 21:52Deloven Prostor vo Centar na Struga

Se prodava Deloven Prostor vo Centar na Struga 32m2 nasproti selskata...


140.000 €
или предлог цена
02 дек 12:22Se Prodava Dukjan

Se prodava dukan vo Gradski Pazar Struga. Dukanot ima 38 m2 i e renov...


50 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

02 дек 09:33se izdava ili prodava stan vo elitna naselba ezerski lozja

stanot e nov ne e vselen do sega. prekrasna mesto polozba. graden so...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

01 дек 23:54Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 дек 19:02Kupuvam kuka ili plac vo Struga

Kupuvam kuka ili plac vo vo Struga ili okolinata za nova gradba . za...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

01 дек 15:31Se izdava deloven prostor vo centar na Struga!

Se izdava deloven prostor vo ulica Marks Engels so povrsina od 30m2, ...


1 €
или предлог цена
01 дек 14:38Banese 130m2. Me pamje nga liqeni

Shitet banese Duplex 130m2 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Salon+kuzhine...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 дек 11:43plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 PLACOT E NA PRVA LINIJA N...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
01 дек 07:57Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

30 ное 22:19SE IZDAVA POD KIRIJA NOV STAN

Stanot se naoga vo novata zgrada vokompleksot nabizi za poveke inform...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Струга

Станови

30 ное 18:57Mislesevo Struga !!!

Se prodava plac 1100 m2 vo centarot na selo Mislesevo - Struga, pozad...


80 €
или предлог цена
30 ное 17:05Plac vo Mislesevski Pat !!!

Prodavam plac vo Mislesevski Pat od 10800 m2,pogoden za izgradba na f...


50 €
или предлог цена
30 ное 17:05Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 ное 15:24NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

30 ное 12:18Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

30 ное 12:18Железни врати

Поради реновирање на Викендичка се продаваат две железни врати со дим...


300 €
или предлог цена
Струга

Гаражи

30 ное 00:37Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stan od 61m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 61m2 vo strog centar Stanot se naogja na novoto ...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

29 ное 10:24Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам