Подкатегорија:
                   
616 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitori 22"

Se prodavaat dva monitori eden samsung i eden philips od 22 inci. 60h...


7.500 МКД
или предлог цена
20 ное 21:35Промовирано

EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB DDR6 Графичка карта

Се продава графичка карта EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB GDDR6,...


29.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
30.000 МКД
Вчера 19:58EVGA RTX 3060 12GB со 2 години локална гаранција.

Се продава EVGA RTX 3060 12GB со 2 години локална гаранција. Конта...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:47  НОВ ОГЛАС

EVGA GTX 1660 SUPER 6GB со 2 години локална гаранција.

Се продава EVGA GTX 1660 SUPER 6GB со 2 години локална гаранција. ...


250 €
или предлог цена
Вчера 18:46  НОВ ОГЛАС

Ekran

Evtin ekran 15.4" Orginalen hp compaq nc8430 15.4" Kompletno so me...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:14Prodavam printer HP Deskjet 1220c A3 format

Prodavam inkjet printer HP Deskjet 1220C A3 format kolor so ispravni ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:012GB DDR3 1333Mhz, kingstone ispravni

Prodavam 2 ram memorii od po 2gb ispravni izvadeni od ispraven kompju...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:39Gigabyte GTX 1660 SUPER OC 6G

Се продава Gigabyte 1660 Super 6GB во одлична состојба. Користена за...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor...najdobriot 4k mon...


320 €
или предлог цена
Вчера 07:52Logitech Gaming G231 Prodigy

Logitech Gaming G231 Prodigy vo odlicna sostojba kako novi mnogu malc...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 06:25sapphire pulse radeon rx 6700 xt nova neotpakuvana

Sapphire PULSE Radeon RX 6700 XT AMD 12 GB GDDR6 nova neotpakuvana so...


38.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:25kingston technology fury beast black 4800mhz ddr5 cl38 dimm

16gb kingston technology fury beast black 4800mhz ddr5 cl38 dimm novo...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:25AMD Ryzen™ 5 7600X nov

AMD Ryzen™ 5 7600X nov bes zameni i bes cenkamje taa e cenata


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:24tastatura apple A1359

tastatura apple A1359


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
01 дек 18:10HDD i SSD diskovi 1TB

Toshiba 3,5" 1TB 1200den. Toshiba 3,5" 500Gb 700den. WD Blue 3,5" 500...


1.200 МКД
или предлог цена
01 дек 15:16H110M-D i3 6100

Prodavam kombo H110M-D so i3 6100


3.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 МКД
01 дек 14:22H110M - D i5 6500

Se prodava polovno kombo: Asus H110M - D i5 6500 Asus H110M - D ...


5.800 МКД
или предлог цена
01 дек 14:2260 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
01 дек 14:22Кулери сокет 478, АМ2 и LGA775

Голем избор кулери 478, АМ2 и LGA775 со алуминиумски и бакарни јадра,...


200 МКД
или предлог цена
01 дек 13:51ASUS A8N-SLI PREMIUM 939 socket

ASUS A8N-SLI PREMIUM 939 socket, ddr1, dva slota za graficka, sata, 4...


1.200 МКД
или предлог цена
01 дек 13:51Dva monitori polovni

Prodavam dva monitori polovni dvata za 1800


1.800 МКД
или предлог цена
01 дек 13:36Prodavam Laser printer HP 2300L.

Prodavam poloven printer Hp2300L


2.800 МКД
или предлог цена
01 дек 13:36Se prodava Samsung F24t350fh FHD IPS monitor

Se prodava Samsung F24t350fh Full HD monitor so IPS panel, kratko kor...


6.500 МКД
или предлог цена
01 дек 10:19Graficka AMD Red Devil RX 6700 XT 12GB

Prodavam graficka AMD Red Devil RX 6700 XT 12GB vo odlicna sostojba, ...


30.000 МКД
или предлог цена
01 дек 08:59Graficka Asus Dual OC RX 580 4GB

Prodavam graficka Asus Dual OC RX 580 4GB, vo odlicna sostojba.


5.000 МКД
или предлог цена
01 дек 08:53Graficka Zotac Nvidia GTX 1050 Ti 4GB

Prodavam Graficka Zotac Nvidia GTX 1050 Ti 4GB, vo odlicna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
01 дек 08:49Se prodavaat dva printera ,skeneri

Se prodavaat dva printera ,skeneri samo nemaat boja


1 МКД
или предлог цена
01 дек 08:24Apple AirPort Express A1264 Wi-Fi Base Station

The AirPort Express has two Ethernet ports and a USB port for sharing...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
01 дек 01:08Prodavam printer hp laser jet 1000

Prodavam printer HP laser jet 1000 isprintano samo 500 lista kako nov...


2.000 МКД
или предлог цена
30 ное 21:08Prodavam printer kopir skener xerox pe 114

Prodavam printer kopir skener xerox pe 114 ispraven so toner i kabli ...


2.400 МКД
или предлог цена
30 ное 21:08Гејмпад (бежичен,нов,некористен)

Продавам нов, некористен, бежичен гејмпад.


600 МКД
или предлог цена
30 ное 20:08AMD FX4100 AM3

Prodavam poloven, ispraven proceso, AMD FX4100 AM3 socket


1.000 МКД
или предлог цена
30 ное 16:57apple tastatura wirelees,bluetooth.A1314 ,socuvana.

apple tastatura wirelees,bluetooth.A1314 ,socuvana.


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
30 ное 16:32NOVO SSD 2.5" 512GB KINGSTON

Kingston 2.5" SSD 512Gb KC600 NOVO!


3.500 МКД
или предлог цена
30 ное 16:25Kingston HyperX FURY 4GB 1866MHz DDR3 CL10

Kingston HyperX FURY Blue Series 4GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM За пов...


1.000 МКД
или предлог цена
30 ное 13:58Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL11

https://www.kingston.com/dataSheets/KVR16N11_8.pdf За повеќе инфо ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 ное 13:58i5 4590

Socket: LGA1150 Clockspeed: 3.3 GHz Turbo Speed: 3.7 GHz Cores: 4 ...


2.500 МКД
или предлог цена
30 ное 13:58Napojuvanja Evga, Nzxt i riseri

Prodavam 2 napojuvanja Nzxt kako novi. Koristeni se po 3 meseci. 450...


4.500 МКД
или предлог цена
30 ное 13:42Ruter Asus RT-AC66U Dual-band

Ruter Asus RT-AC66U Dual-band,socuvan od swiss


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
30 ное 10:03DVD REZAC ZA LAPTOP

Prodavam DVD rezac za laptop izvaden od COMPAQ SATA pricklucok


500 МКД
или предлог цена
29 ное 19:31i3 7100 7th

Moze i kargo


2.990 МКД
или предлог цена
29 ное 16:43Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам