1027 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава BMW 318D 2006г

Колата е во одлична состојба, возена најмногу на отворено. Во цената...


5.900 €
или предлог цена
25 ное 15:45Промовирано

NOV Audi A6 2018 S Line Quattro - 300 KONJA AWD

Nova Audi A6 S Line Quattro full oprema AWD. Voziloto ima 300 konj...


42.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
44.000 €
26 ное 14:30Промовирано

MERCEDES ML 320 BLUETECH FACELIFT AVTOMATIK 4x4

Djipot e vo odlicna sostojba, registriran so zelen karton do 01/10/20...


13.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.500 €
24 ное 18:33Промовирано

MAZDA 2 1.3 Benzin Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Mazda 2 1.3 Benzin 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 -2009 God -209.000km...


5.100 €
или предлог цена
Денес 00:14Opel Insignia 2.0 CDTI NAJJ FULL OPREMA

Registrirana so zelen karton do mart 2023 Golem i mal servis naprave...


8.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.800 €
Вчера 22:50Touareg 3.0v6 tdi

Mozi da se carini, vo mnogu dobra sostojba so realni km.


8.700 €
или предлог цена
Вчера 22:10PASSAT B7 1.6 TDI 2012 god

Se prodava Passat B7 1.6 Tdi 2012 god BlueMotion Registriran so z...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 21:25GOLF 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks Extra sostojba

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kol...


11.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.350 €
Вчера 21:25Pezo 206+ 1.1 benzin

Pezo 206+ sega uvezeno prava reg 14 02 2022 1.1 benzin Reg do 14.0...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 20:02BMW 116i

Se prodava BMW 116i Registrirano cela godina do 08/23 Benzin plin ...


4.700 €
или предлог цена
Вчера 19:50SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 FACELIFT - NEUVEZEN 08

Se prodava dzip Ssangyong Kyron 2.0xdi Facelift (Mercedes motor/menuv...


7.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.900 €
Вчера 19:35Mercedes w211 e320 бензин, од прв газда. Како нов!

Се продава Мерцедес, купен нов од салон во Америка и увезен во Македо...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 18:36Mercedes clk200 kompressor 192hp

Se prodava mercedes clk200 kompressor 192hp. Registriran do januari s...


2.850 €
или предлог цена
Вчера 18:36Audi a3 8l 1.8t 2002god

Se prodava Audi A3 1.8t 150hp 2002 godina (redizajn). Registrirana ...


3.399 €
или предлог цена
Вчера 18:36LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


28.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
29.000 €
Вчера 18:34BMW 320D KARAVAN

Bmw 320d vo odlicna sostojba 2002 god Klimatronik centralno elektrik...


2.100 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
2.600 €
Вчера 17:41Alfa Romeo GT Q2 1.9 jtd 2009 god.

Alfa Romeo GT Q2 2009 god. Alfata e vo izvonredna sostojba kako karo...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 17:14VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks !!!

SE PRODAVA VW GOLF 1.9 TDI 105 ks ! VOZILOTO E MAKSIMALNO SOCUVANO...


111 €
или предлог цена
Вчера 15:42se prodava vozilo ESPERO

voziloto e vo vozna, ispravna sostojba i mnogu zacuvano. kontakt tel....


1 €
или предлог цена
Вчера 15:20  НОВ ОГЛАС

BMW 730Ld М пакет - F02 Individual

BMW 730Ld ( Long - Individual опрема F02) М пакет - Bi-Xenon адапт...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:18FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77 KS, 2009 god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77KS, benzin, 2009god - REDIZAJN...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:11MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 15:11SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Re...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 15:11TOURAN HIGHLINE 2.0TDI DSG 7sedista 2013god

Prodavam VW Touran Highline 2.0TDI 2013god Voziloto e vo perfektna s...


9.600 €
или предлог цена
Вчера 14:58Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


5.100 €
или предлог цена
Вчера 14:25Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne K...


1.950 €
или предлог цена
Вчера 14:22Bmw 330xd

Bmw 330 xd 4x4 Bmw vo ekstra sostojba Reg do 11.2023 Odlicen enter...


8.490 €
или предлог цена
Вчера 14:22Peugeot Pezo 407 2.0hdi 2007 full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba ,smeneto e set rebrast kais, ulje, nov a...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.799 €
Вчера 14:09Skoda SuperB 2.0tdi

Skoda superb 2.0TDI 12. dekemvri 2011 god. NEUVEZUVANA KUPENA VO MK....


9.000 €
или предлог цена
Вчера 14:01VW Passat

Pasatot e vo besprekorna sostojba Novi gumi Nov akumulator Servisi...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:57OPEL ASTRA G 1.2 16V FULL OPREMA

Opel astra G COMFORT 1.2 16v 98 godina od prv gazda so realna kilomet...


2.150 €
или предлог цена
Вчера 13:48  НОВ ОГЛАС

Lancia Lybra 1.9 jtd

Se prodava Lancia Lybra registrirana do 18.07.2023


1.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00VV Touareg 3.0 V6

ПРОДАВАМ: VW Tuareg 3.0tdi V6 4x4 -Алуминиумски бандажи со нови зимс...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 13:00OPEL INSIGNIA 2.0 ...96KW...136HP...2012God

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA AVTOMATIK 2012 God.KOLATA E VO ODLICNA I...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 12:13Gaz Gazika Uaz Jip

Se prodava Gazika dizel vo ispravna sostojba


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Вчера 12:10Fiat Abarth 595 Competizione

BMC Air Intake 180 HP Kolata e kako nova. Sve e fabricki 64000k...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 12:03Bmw F30 335i Activehybrid 3 340ks

Bmw f 30 335i 340ks fabricki Zimski i letni gumi 18inch Kolata e cu...


27.000 €
или предлог цена
Вчера 12:03Golf 6 plus Highline 2010god 77kw 105ks

Povekje informaci na tel...


8.600 €
или предлог цена
Вчера 11:56Se prodava Audi Q7 vo odlicna sostojba

Audito e vo besprekorna sostojba kako nadvor taka vnatre i isto i mot...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 11:52Se prodava Vw touran 2005 1.9 tdi

Se prodava Vw touran 2005 1.9tdi 77kw 6stepen munuvac, voziloto e dob...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 11:25RENAULT 19 1.9D 55kw 1993g

Se prodava Renault 19 -1.9 -dizel -55 kw 1993 god . Reg do- 22 dekemv...


800 €
или предлог цена
Вчера 10:47Matizzz

Registrirano do 2023 Karasereaki zabeleski Smeneta cela prednica no...


350 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
500 €
Вчера 09:36Opel Frontera 4x4 registrirana

Opel Frontera 4x4 1.9 TD motor od volgswagen dzipot e vo super sost...


3.400 €
или предлог цена
Вчера 09:33Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам