2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ховерборд

Се продава ховерборд, малку користен, купен во Холандија.


6.000 МКД
или предлог цена
07 авг 23:20hoverbord malku koristen. hoverboard

Hoverbordot e mnogu malku koristen. tel 078265330


10.000 МКД
или предлог цена
09 мај 14:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам