2972 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВ трособен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:29НОВ ОГЛАС
Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 јан 21:34Промовирано

Центар - трособен, јужен стан на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


118.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:54НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se prodava zemjiste Podmolje

Se prodava zemjiste vo Podmolje na mestoto vikano "Suva Cesma" Do sa...


28 €
или предлог цена
Денес 00:25Се продава нова куќа во Охрид /Se prodava nova kuka vo Ohrid

Се продава нова куќа со површина од 240м2 + 150м2 двор на улица Радој...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 00:19Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До п...


1 €
или предлог цена
Денес 00:19SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:15ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Д 79/20 Се продава куќа со вкупна површина 271м² - со катно...


230.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:02  НОВ ОГЛАС

ИМПЕРИЈА – Плац 156м²

Се продава плац со вкупна површина 156м².На плацот има темели од стар...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 21:46ИМПЕРИЈА – Продажба на Хотели

Се продаваат ексклузивни хотели на Охридската ривиера (до брег на езе...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 21:45Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:48НОВ трособен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:29  НОВ ОГЛАС

Плац Чекоштина

Чекоштина позади Х.Сончева порта, легализиран објект поглед на езеро....


1 €
или предлог цена
Вчера 19:36Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Се издаваат двокреветни апартмани комплетно опремени со сопствено куп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:34Prodavam plac s. Gorno Kojnsko

Prodavam plac vo Gorno Kojnsko so prekrasen pogled. Do placot ima pat...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
40 €
Вчера 18:36Prodavam plac dolno Konjsko

Prodavam plac okolu 750m2 vo naselbata dolno Konjsko, nad hotel Grani...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:36Plac so prekrasen pogled gorno Konjsko

Se prodava plac vo gorno Konjsko so prekrasen pogled na gradot Ohrid ...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
40 €
Вчера 18:36Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:23Vikendica vo ohrid

Se prodava vikendica vo leskoec Ohrid, na 4km od centarot na Ohrid N...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 17:10Se izdava stan vo centar zà 4 osobi

Se izdava stan vo centar, moze i na podolg period !!


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:54Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Вчера 16:33Се продава плац во Чекоштина

Се продава плац од 1256м2 во месноста Чекоштина. Aгенција за недви...


70 €
или предлог цена
Вчера 15:08  НОВ ОГЛАС

Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:05Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:04Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
Вчера 14:55STANOVI VO GRADBA VEDNAS DO TAMARO 7 ASNOM

Se prodavaat stanovi vo gradba od 52m2 i 75m2 na prv kat,53m2 na vt...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:39IZDAVAM NAMESTEN STAN 1KAT 60M Centar Ohrid

Izdavam NAMESTEN stan 1 kat so balkon lociran pomedju Ohridska banka...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:09Preubav plac vo Velestovo

Se prodava atraktiven plac vo Velestovo so kvadratura od 400 m2 cist ...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 13:42Продавам две ниви-парцели

Продавам две ниви парцела 633 и 634 со вкупна површина од 5.652 м2.Ни...


7 €
или предлог цена
Вчера 13:10APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Се издава вила на самиот Кеј | Se izdava villa na samiot kej

Се издава вила на самиот Кеј, на само 5 минути од центарот. Објектот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Gradezno Zemjiste

Se prodavaa916m2 gradezno zemjiste vo dvorot na poranesnata kasarna-G...


70 €
или предлог цена
Вчера 12:34Garsonera na samiot kej Klara

STUDIO 3 .STUDIOTO SE NAOGA DO HOTEL ROYAL I TNOT VO NOVA ZGR...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:21Се продава стан во Охрид,можна замена за стан во Битола

Се продава стан во Охрид 73m^2 и гаража 18m^2. Moжна замена за стан ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:08Sunny Lagoon Apartments-Охрид

За претстојните празници изнајмете апартман во пријатна атмосфера со...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:05Се издаваат апартмани

Поминете комфорен одмор во преубавиот Охрид. Араrtmani Djekovi В...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 11:56Центар - трособен, јужен стан на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


118.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:54  НОВ ОГЛАС

Se izdava Vila so 3 kompletno opremeni Studia vo Ohrid!

Вилата „EM“ се наоѓа на улица „Гоце Делчев“ на оддалеченост од 200 ме...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 11:32Se Izdava APARTMAN Vo Ohrid!!!

Se izdava kompletno namesten stan vo Ohrid namenet za sekakov vid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:32Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 11:14Se prodava stan vo centar na Ohrid

Се продава стан на ул.Богомилска,веднаш зад скалестата зграда,Станот ...


97.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:13Се продава стан во Охрид на Бул.Туристичка

Се продава стан на бул.Туристичка,во близина на хотел Фламенго,(зград...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:12DVOSOVEN STAN VO GRADBA

"PRIMA NEDVIZNOSTI" od Ohrid nudi na prodazba stan vo gradba so povrs...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.300 €
Охрид

Станови

Вчера 11:09Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам