Куманово
Подкатегорија:
                   
177 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tuner Grundig T 7200

Германски тјунер кој извонредно фаќа радио станици дигитален со мемор...


30 €
или предлог цена
Вчера 14:15Onkyo A 9211

Одлично појачало со далечинско .... Спецификации: Type Integrated Ste...


100 €
или предлог цена
Вчера 14:15Kenwood KA - 3010

Оригинално јапонско појачало звучно одлично 2х60 вати на 8 ома. Може ...


85 €
или предлог цена
Вчера 14:15Слушалки AKG K518L

Супер сочувани многу малку користени звучно одлични!


60 €
или предлог цена
Вчера 14:15Zvucnici Magnat Victory 80

Prodavam zvucnici Magnat model Victory 80 vo odlicna ispravna sostojb...


5.300 МКД
или предлог цена
30 јан 20:45Zvucnici JVC SP-X440

Prodavam zvucnici JVC model SP-X440 vo odlicna ispravna sostojba kako...


5.300 МКД
или предлог цена
30 јан 20:42Zvucnici Sony SS-MB115

Prodavam zvucnici Sony model SS-MB115 vo odlicna ispravna sostojba. ...


3.300 МКД
или предлог цена
30 јан 20:36SE PRODAVAAT ZVUCNICI I RETROVIZOR SO PREDNA I ZADNA KAMERA

Zvucnicite se so 10" bas 2x 6" sredni i horna 5000den , bass binot e...


14.000 МКД
или предлог цена
30 јан 07:11PIONEER SONY ZVUCNICI ZVUCNIK AUDIO HIFI KUTII proveri

TEHNICKI I ZVUCNO VO SUPER SOSTOJBA NEMAAT OSTETUVANJA OD VLAGA ...


4.300 МКД
или предлог цена
29 јан 22:28Samsung system

Se prodava sistem kako na slikata 2x40 W main speakers🔉 2x80 W subwo...


5.800 МКД
или предлог цена
29 јан 14:40ShockWave 5.1 Surround SW250

Se prodava poloven 5.1 Surround ShockWave model SW250 5 zvucnici i Wo...


2.500 МКД
или предлог цена
27 јан 05:20Pojacalo Philips i Technics

Se prodavaat pojacala >> 1: Technics SA-EX100 - 2x80w 8ohm Komple...


4.500 МКД
или предлог цена
26 јан 08:51Sony STR-DE305 eksponat

Mnogu redok primerok koristen vo Sony prodavnica kako eksponat za pre...


120 €
или предлог цена
25 јан 19:34Basovi 12" (30cm) 8 oma 300W novi

Novogodisen popust.Basovi 12" (30cm) 8 oma realni po DIN standard 150...


2.800 МКД
или предлог цена
25 јан 19:34Sony STR-DE185

Sony STR-DE185 FM Stereo receiver,cisti 2x100W na 8 oma.


4.600 МКД
или предлог цена
25 јан 19:34Snagator BOTS 300/500W

Snagator so vlez za 3 mikrofoni+2 vleza za audio signal od CD,Radio,D...


180 €
или предлог цена
25 јан 19:34Woofer za kola Mac Audio 300W 12"

Mac Audio cist woofer za kola vistinski 300W, 12-ka ili 30 cm. Za ...


2.600 МКД
или предлог цена
25 јан 19:34Samsung HW-K335 Soundbar

Samsung HW-K335 Soundbar


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

25 јан 12:16SLUSALKI ZA TELEFON

Slusalki za telefon ima bass odlicen zvuk 071721916


350 МКД
или предлог цена
24 јан 23:54Sony CDP-XE320

Cd pleerot e odlicen,cita snimeni cd-a bez problem zvuk top!


50 €
или предлог цена
24 јан 16:05KENWOOD KR-A3080 STEREO POJACALO

DONESENO OD SVAJCARIJA RABOTI PERFEKTNO 4X50 WATI NA 8 OMA CENA 250...


2.500 МКД
или предлог цена
24 јан 15:28Pojacalo Luxman A-006

Prodavam pojacalo Luxman model A-006 vo odlicna ispravna sostojba poj...


4.300 МКД
или предлог цена
24 јан 12:16Zvucnici Fame Studio P-52

Prodavam zvucnici Fame Studio model P-53 vo super ispravna sistojba k...


3.300 МКД
или предлог цена
24 јан 12:12Zvucnici Sony SS-CCPX11

Prodavam zvucnici Sony vo super ispravna sistojba kako novi socuvani....


1.800 МКД
или предлог цена
24 јан 12:09REGA Radio 3

Prodavam odlicen tuner Rega radio 3.


7.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:57Jensen FOX1000i Internet radio

Jensen FOX1000i Dab+ FM radio vremenska prognoza sa blutut ispravan i...


45 €
или предлог цена
19 јан 23:57Sonos play S5 wireless Internet Radio

Sonos play S5 wireless Internet Radio Uredjaj je ispravan i testir...


130 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 €
19 јан 19:00Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

Bez nikakvi problemi, potpolno funkcionalni. Slikite se originalni. G...


11.000 МКД
или предлог цена
16 јан 10:04Bose Soundlink mini

U ispravnom stanju provereno Saljemo Cargom


45 €
или предлог цена
15 јан 16:03Jensen DAB Radio Model D1

Jensen DAB Radio Model D1 U ispravnom stanju Dab radio FM AUX Blut...


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
15 јан 14:06Tangent DAB-100 DAB FM TUNER

U ispravnom stanju provereno DAB i FM radio


40 €
или предлог цена
13 јан 01:56Akai AM-2400

Ispravan , izlazi ispravni Specifications Power output: 40 watt...


80 €
или предлог цена
13 јан 01:56Bang & Olufsen B&O H5 Nove nekoriscene

Bang & Olufsen H5 slusalice su nove nekoriscene prodaju se sa adapte...


120 €
или предлог цена
13 јан 01:56Scott 440A

U ispravnom stanju bez ikakvi mana Specifications Power output: 5...


200 €
или предлог цена
13 јан 01:55Geneva sound system Model S

U ispravnom stanju provereno fm radio aux ipod dock prodaje se bez ip...


60 €
или предлог цена
13 јан 01:55AIWA AX-7800E

U ispravnom stanju bas potenciometar nedostaje Specifications Tu...


100 €
или предлог цена
13 јан 01:55TANNOY mercury m3 Cherry

TANNOY mercury m3 Cherry Ispravni i trstirani sa mrezama ...


250 €
или предлог цена
13 јан 01:54Technics SB-F1

R E Z E R V I S A N I ? U ispravnom stanju Specifications: T...


60 €
или предлог цена
13 јан 01:54NIKKO 8085

Nema ton Specifications Tuning range: FM, MW Power output:...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
13 јан 01:53Maxell MD-74RM Digital

Maxell MD-74RM nove nekoriscene u paketu TDK DA-RXG 60 X2 20 €


40 €
или предлог цена
13 јан 01:53Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам